🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay ben bayılırım kapuskaya. Eşim hiç sevmez o yüzden pişirmem annem yaptıkca ondan yerim 😂😂

Cif in kırmızısı var bi ondan denesen çok güzel çıkarıyor lekeleri. Yıkamaya bekletmeden vermekmi gerekiyor acaba. Ben bikere sarma sarıyordum yaprakları süzgecteydi. Süzgeci koymuşum halının üstüne 🤦🏼‍♀️ Baya bi uğraştım evde leke daha da kustu yıkamaya verince sordular beklemiş lekemi yenimi oldu diye
Hemen aradım yıkamayı bugün kapalıymış. Artık yıkandıktan sonra geçmezse denerim olmadı daha fazla uğraşamıcam. Baya geçti ama orda bi sıkıntı olduğu belli 😅

Hemen aradım yıkamayı bugün kapalıymış. Artık yıkandıktan sonra geçmezse denerim olmadı daha fazla uğraşamıcam. Baya geçti ama orda bi sıkıntı olduğu belli 😅
Bencede uğraştıkca daha çok kusuyor leke canım. Boşver dursun öyle benim halımın başına neler geldi. Neler yaptım. Zamanla sildikce yıkandıkca geçiyor 😂

Günaydınn kızlarr 💚
Bende bugün biraz gidip annemleri ziyaret ediyim ramazan da zor giderim dönüşte markete uğrarım gelincede evi toplarım.
ya bu vaka artışında kuaföre gitmeye korkuyorum. Ağda alıp evde denicem bakalım başarabilcemmi 🤣🤣

X