🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Şaşırdım butonuna basamadım çalışmıyor
Ay ne çok iş ya yatak odası başlık komidinler ayy hepsi yorucu iş çocuklarla zor olmaz mı bir günde şartlandırma canım
1 saat sürmez ki bunların temizliği canım çok kirli değil .
i p e k i p e k cum profilin kapalı yazdın mı bişeyler diye okuyayım diye bakacaktım
Profilimde hic yazı yok boş .
Nerden nasıl kapattım ben de anlamadım ama kullanmıyorum orayi zaten

Güneşli havalarda cam silmeye bayılıyorum.
Güneşi bekliyorum geldiği geleceği yok bu aralar yağmurda mi silsem acaba 🙈
Ramazan gelmeden ben güzel bir temizliğe girişmek istiyorum ama havalar bu sene soğuk ve yağmurlu gidiyor benim çocuklar da şimdi yattı yarın canlı dersleri var ben de pek bir şey yapamıyorum günlük hergün ev süpürülüyor zaten birde birikmiş ütüm var yarın umarım onu yaparım

Ramazan gelmeden ben güzel bir temizliğe girişmek istiyorum ama havalar bu sene soğuk ve yağmurlu gidiyor benim çocuklar da şimdi yattı yarın canlı dersleri var ben de pek bir şey yapamıyorum günlük hergün ev süpürülüyor zaten birde birikmiş ütüm var yarın umarım onu yaparım
Benim cocuk yeni uyudu ben de yumayim gözlerimi.
Yarın görüşürüz.
Isler bitmez hepimize kolay gelsin

Bilmiyorum ama rahmetli teyzem de aynısını yapardı ondan hep öğrenecek oluyordum bir türlü nasip olmadı tarif etmişti bana ama onun kıvamını yine de tutturamamıştım
Ben geçen bir tarif denedim un ve irmik karışık çok güzel oldu eşim bu akşam istedi ama çok geç olmuştu yarın bende yapıcam

Bugün 50 sayfadan fazla kitap okudum
Mutfağı derli toplu bıraktım
Cildimi temizleyip kremimi sürüp parfümümü de sıkıp yatağa geçtim
İyi geceler :KK200: :uykucu:

Bende oğlumun öğretmenine yaptığım çiçeği göndereyim dedim

Eklentiler

• IMG_20210323_215222.jpg
    IMG_20210323_215222.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 32
Günaydınnnnn :KK200:
Kahvaltımı yaptım ortalığı topladım hazırlanıp çıkıyorum
Aradığım kitap online mağazalarda yok bi kitap kafe var orayı aradım olup olmadığını öğrendim varmış birazdan yola çıkıp almaya gideceğim. Hava biraz soğuk biraz mı fazla soğuk
Günaydın baya soğuk hava

X