🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
2 makina çamaşır asılacak beni bekliyor hiçbir şey yapmak istemiyorum boğazlarım çok yanıyor 2 gündür ilaç içtim bakalım iyi gelecek mi

Mutfağı toparladim, kaç gündür üst dolaplara koyulmayi bekleyen esyalari yerlestirdim, madalya bekliyorum
tüm madalyalar sana ellerine sağlık ben bugün hiç iş yapmadım desem yeridir ki yapmadım yapmak da istemiyor canım gezmek istiyor çarşıya gideyim birşeyler alayım havalar ısınsın dışarı çıkalım bol bol gezelim inşallah

Burdan yazayim mi
Cok mu özel olur yine kendimle ilgili bilmiyorum ki
Konundan insanları mı kaçırdım acaba diye bile düşünüyorum , bir alinganlik var ki sorma...
4 gece uykuda çarpıntı ve kabuslar yaşadım ... Niloyatospikk

Yok canım arkadaşlar her zaman yazmak istemeyebilir istersen atak topiğinde yazalım dur etiketleyim seni

Mutlu günler kızçeler
Mutfak toplandı
Ev süpürüldü
2 çamaşır makina serildi
1 makina yıkanıyor
Darmadağın olan yatak odası toplandı
Kızımı parka götüreceğim inşallah birazdan

can09e canım sonucunu yaz bize de aklımdasın güzellik?

Ev süpürüldü
Çamaşırlar serildi
Sarma&dolma yapıldı
Şimdi de çay içiyorum

Canım sonucu aldım da doktora gösteremedim izinliymiş. Ben de yazacağım da. Sonuçlanmadan yazamadım.:) çok sağol

Bakalım salı akşamı kurs eşim diyor hocayı gördün mü erkek mi kesin kaslı birşeydir diyor sen de hiç sevmezsin zaten kas diyor
Ben 2 sene önceye kadar kaslı erkek görünce tiksinirdim boğum boğum kas hiç güzel gelmezdi bana. Ama şimdi büyüdüm aklım yetiyor birşeylere beğeniyorum erkeklerde kas olmasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…