Göz Makyajı nilgün belgün'ün kirpik uzatma yöntemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sevgipelit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
10
0
arkadaşlar bi programa nilgün belgün katıldı eczanelerde satılan bi yağ varmış göz diplerine sürülüyormuş 1 ayda çok uzun kirpiklere sahip oluyomussun bilen var mı bu kremin ismini

arkadaşlar bi programa nilgün belgün katıldı eczanelerde satılan bi yağ varmış göz diplerine sürülüyormuş 1 ayda çok uzun kirpiklere sahip oluyomussun bilen var mı bu kremin ismini

krem değil canım göz damlası Aslında lumigan diye bişi ismi ben kullanıyorum baya uzadı tabi ben kestirmiştim anneme belki onunda etkisi vardır ama bayağı uzadı çok kısaydı ve 4 ayda istenen boyuta ulaşılıyo 4 haftada değil eczanelerde 34 tl falan bi bak istersen

arkadaşlar şimdi aktardan geldim:) başka bişey için gitmştim..orda bi bayan anlatırken bende konuya dahil oldum:)) pamukla badem yağı sürermiş o... alttan hafif hafif kirpklerine sürermiş..hem dolgun oluodu hemde uzun oluo dedi.. denicem bakalım:)

Son düzenleme:

yan etkisi falan varmı peki? seni rahatsız eden bişi oldumu?:26::26:

badem yağını bende duymuştum ama hiç denemedim,uzattğını ve beslediğini duydum

boş bi rimelin içine badem yağı koydum her akşam yatmadan kirpiklerime sürüyorum normal maskara kullanır gibi
düzenli kullanınca besliyip uzatıyor gerçekten
benim kirpikler güzel yani takma zannedip çeken bile oldu

yan etkisi falan varmı peki? seni rahatsız eden bişi oldumu?:26::26:

canım evet ben mutlaka kullanın diyemem çünkü sonuçta normalde göz damlası yani o yüzden bi kere sürdüğün çubuğu ikinciye kullanmıcaksın çok kötü sonuçlarada yol açıyo göz rengini açıyo pigmentni falan yan etkileri yazıyo çok şükür ben hijyen olarak falanda çok dikkatli kullandım

göz damlasını gözümüze damlatıyormuyuz? yoksa kirpiklere sürüyormuyuz..

yok canım kirpik diplerine tam bitimine sürüceksin gözüne kaçmamasına dikkat et... ben alın yada almayın demiyorum ben yarar gördüm diye herkes görücek diye bişiyde yok denemek isteyenler için söyledim

çok sağol ben de gidip bi alayım bakalım sonuç ne olcak :)

canım yalnız bilinç kullanman gerekir eğer yanlış bi şekilde kullanırsan göz pigmentini bile değiştiriyo haftada sadece bi defa sürüceksin fazlası çoook zararlı uyarayım yani bide 4 ay kullanıcaksın

haklısın canım dikkat etmek lazım.. belki bende denerim.. biraz çekiniyorum doğal olmadığı için :26:

Ben yerinizde olsam göz damlasini almam göz tansiyonu icin kulanilan bir ilacmis o ve onu sadece doktor yaziyor aslinda ve yanlis kulanimda kör dahi olabiliniyormus !!

Badem yagini dene daha iyi sonuclar veriyor..

ya arkadaşlardan biri tansiyonla ilgili bişi demiş öle bişi yok çünkü bu normaldede göz damlası sadece gözde çok fazla kullanılmaması lazım onun dışında size şöle gösteriyim kirpiklerim gerçi rimelli ama eski haline göre baya uzun
benim kirpiklerim böyle oldu hiç yokken dün çektim bunu eski halinin resmi yok malesef ama hiç belli olmuyodu ve ben bıraktım kullansaydım çok daha uzun olurdu başka bi forumda bi kız var sürekli kullanarak önce sonra albüm yapmış hatta

Eklentiler

• $Fotoğraf0775.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 425
arkadaşlar merhaba, nilgün hanımın kullandığı kirpik besleyicisini bende araştırdım 2-3 ay kadar önce ve alıp kullanmaya başladım. hydropeptide diye bir marka. eczaneden aldım. 1 ayda yeni kirpiklerim çıktı ve var olanlarda uzadı. 2 aydir duzenli kullanıyorum eyeliner gibi, sadece geceleri suruyorum. şimdi kaşlarımada sürecegim, kirpikler ok nasıl olsa :) araştırırken öğrendim, sizinlede paylaşayım. lumigan çok ciddi bir göz tansiyon ilacı, göz çevresinde kıllanma ve gözün renginde açılma yapıyor, hatta kirpiklerde dökülme yaptığı söyleniyor. bugun twiterda da konuşuldu zaten, aman ha diyeyim, kaş yaparken göz çıkarmayın nolur.

gerçekten mi o zaman bende bırakayım ama onu latisse diye bi marka çıkardı hatta tüm haklarını aldı cnm araştırabilirsin yani :26: bak şimdi bende pişman oldum bende hiç öle bişi yapmadı gerçi:26::44:

kirpik ve kaş uzatmak için suna dumankayanın bi formülü var : 5-6 tane fındık içini tavada yağı çıkana kadar kavurup, çıkan yağı kirpiklere ve kirpik diplerine sürüyomuşsun. kendi tabiriyle fışkırıyomuş kirpikler :) henüz denemedim ama denicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…