NİKAH SONRASI YEMEK DAVETİ ÕNERİSİ

edosii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2019
14
1
34
arkadaşlar merhaba eylül sonunda nikâhım var sonrasında ataşehir ya da kadıköyde yemek daveti vermeyi düşünüyoruz güzel ve makul fiyatlı mekan otel önerisi olan var mı acaba? teşekkürler

kadıköy evlendirmeye çok yakın, nabizade konağı vardı.. oraya 2 kere nikah sonrası yemek için gitmiştim, hoş bir yer. fiyatları hakkında bilgim yok ama lezzet ve mekan süslemeleri hoştu.

arkadaşlar merhaba eylül sonunda nikâhım var sonrasında ataşehir ya da kadıköyde yemek daveti vermeyi düşünüyoruz güzel ve makul fiyatlı mekan otel önerisi olan var mı acaba? teşekkürler
Madem nikah oluyor ben herkesin kendi evinde yemesinden yanayım 😊
Düğünde yemek verilebilir

rica ederim :)

o zaman yeri paylaşın da okuyan olursa fikir olur belki :)
yerin ismi greenpark çok ilgili bir organizatör hanım var mekan gayet güzel ama yer bulmak zor biz de zor bulduk hatta yemekle nikâhımız farklı tarihlerde olacak mecbur ama içimize çok sindi tavsiye ederim şimdiden evlenecek tum arkadaşlara hayırlı olsun

Kalamışta peysaj var manzarası güzel fiyatlarıda uygun tavsiye ederim :)

Teknede Düğün öneririm. nikah sonrası eğlence yapcaksan eğer mekan yerine yat kiralayıp denizde yapabilirsin .lüks eğlencelerden daha az para vererek daha çok eğlenebiliyorsunuz, benim arkadaşımın bekarlığa veda partisi ni yapmıstık süslemeleri ilgileri on numaraydı . baya eğlendik yedik içtik diğer firmalara göre fiyatta uygundu istersen bi bak biz baya keyif almıştık deli gibi eğlenmiştik bu arada hayırlı olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X