Nihayet bende başardım, Kızlar bende Hamileyim

Mesajını gülerek okudum çünkü aynı benim durumumu yaşamışsın..Ama olmadığını sanıp olduğunu öğrenmenin mutluluğuda bir başka oluyor..

Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin..Tebrik ederim a.s.

Amin canım, teşekkür ederim :teytey:

:emir_bebek:özlemmcim çok sevindim biliyodum mutlu bir haber vereceğini ama değerini öğrenir öğrenmez bize bildir hemen seni listeye eklemek isiyorum:teytey::teytey::teytey: yaşasınn bu liste bize uğurlu geldi tekrar tebrikler bi tanem allah eline ayağına kavuştursun öptüm kocamannnŞeniz:lepi:hihoyyyt:hooray::enbuyukkk::nazar:

cnm hayırlı olsun rabbim yüzüne gülmüşbu hayırlı ayda mübrek gecede

rabbim tüm bekleyenlere hayırlı evlat nasip etsin..........olmayanlarada tez zamanda nasippp etsinnnn

özlemcım cok sevındım allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın darısı olmayanların basına

:emir_bebek:özlemmcim çok sevindim biliyodum mutlu bir haber vereceğini ama değerini öğrenir öğrenmez bize bildir hemen seni listeye eklemek isiyorum:teytey::teytey::teytey: yaşasınn bu liste bize uğurlu geldi tekrar tebrikler bi tanem allah eline ayağına kavuştursun öptüm kocamannnŞeniz:lepi:hihoyyyt:hooray::enbuyukkk::nazar:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn canım, darısı sizlerin başına inşalllaahhhh:Saruboceq:

Ayyyyyyy güzelim nasıl mutlusundur şimdi yaaa bana da nasıl umut oldun bi bilsen Darısı bebek isteyen herkese olsun Rabbim Akşamki dualarınızı kabul ettsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşaaaaaaaaaaaaaaallah

Ayyyyyyy güzelim nasıl mutlusundur şimdi yaaa bana da nasıl umut oldun bi bilsen Darısı bebek isteyen herkese olsun Rabbim Akşamki dualarınızı kabul ettsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşaaaaaaaaaaaaaaallah

Amiiinnnnn canım inşallh duaların kabul olur. Aslında tuhaf bir duygu, yani mutluyum ama halen algılamış değilim, halen şaşkınım. Sanırım karnım biraz şişmeye başlayınca algılamaya başlayacam.

ozlemcim sanirim benim sorumu cevaplamiyacaksin...peki yinede saol...

Ay canım benim hiç cevaplamazmıyım, angele üzüldüm çok ona nasıl teselli verecemi şaşırdım o yüzden sana cevap vermekte geciktim, özür dilerim.a.s. hastaneyi aradım bugün ama sanırım kapalılar bugün kimseye ulaşamadım. Bi liste hazıladım kafamdaki tüm soruları yazdm, pazartesi gidip konuşmayı planlıyorum. Neticeyi hemen yazarım.

Ay canım benim hiç cevaplamazmıyım, angele üzüldüm çok ona nasıl teselli verecemi şaşırdım o yüzden sana cevap vermekte geciktim, özür dilerim.a.s. hastaneyi aradım bugün ama sanırım kapalılar bugün kimseye ulaşamadım. Bi liste hazıladım kafamdaki tüm soruları yazdm, pazartesi gidip konuşmayı planlıyorum. Neticeyi hemen yazarım.

surekli sormamin nedeni biliyorsun bir umut olsun diye bana...o yuzden cok merak ettim acikcasi...tesekkur ederim cevap icin...Şeniz

tebrikler canım allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah...

canım çok güzel bir duygu hem üzüntü ve sevinci bir arada yaşamışsın.sağlıcakla kucagına alırsın inşallah..kanama nasıldı çokmu kahverengimi neden olmuş doktor söylemiştir aydınlar bizide...

canım çok güzel bir duygu hem üzüntü ve sevinci bir arada yaşamışsın.sağlıcakla kucagına alırsın inşallah..kanama nasıldı çokmu kahverengimi neden olmuş doktor söylemiştir aydınlar bizide...[/QUOTE

canım öncelikle çooook teşekkür ederim. Kanamam koyu kahve ve çok azdı halende devam ediyor zaten. Şaşkınlıkla doktora hiç birşey sormadım, elime recete verdi iyi günler bile demeden çıkıtm odasından. Pazartesi gitcem tekrar ve kafamdaki tüm sorular sorcam. Cevapları gene sizle burda paylaşırım canım.

özlemcim ege hanımı seçmişmiydin

hayır canım ege hanımı özel olarak seçmemiştim, hatta keşke bana ege hanım denk gelmese diye dua etmiştim, diğer doktorlar ile ilgili okadar pozitiv şeyler duymuştumki, onlardan biri denk gelsin istemiştim. Kısacası Ege üniv. de tedavi görmeyi planlıyorsan tüm ekibe gönül rahatlığıyla güvenebilirsin canım. Hadi hayırlısı olsun.

X