Nihayet bende başardım, Kızlar bende Hamileyim

xoxzlem77

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
266
1
47
:nazar::nazar::nazar:Kızlar sabah kanamam oldu, sel sümük ağlayarak hastaneye gittim, daha transferim 11 gün önce olmasına rağmen hemen kan testi yapalım dediler. Sonra doktor neden üzülüyosunki hamilesin dedi, sonrasını hatırlamıyorum, nasıl eve geldim hiç bilmiyorum. :nazar::nazar::nazar:

Allahım darısı sizlerin başına inşallahhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Inş canim............ çok güzel rabbim kucağina nasip ets hayirli ols...........

hayırlı olsun canım cok sevındım kac cıktı kan tahlılı kanaman neden olmuş yerleşme kanamasıdır belkı Allah kucagınada almayı nasıp etsın

:nazar::nazar::nazar:Kızlar sabah kanamam oldu, sel sümük ağlayarak hastaneye gittim, daha transferim 11 gün önce olmasına rağmen hemen kan testi yapalım dediler. Sonra doktor neden üzülüyosunki hamilesin dedi, sonrasını hatırlamıyorum, nasıl eve geldim hiç bilmiyorum. :nazar::nazar::nazar:

Allahım darısı sizlerin başına inşallahhhhhhh:Saruboceq::
Özlemciim ay canım hayırlı olsun inan çok sevindim sabah sana msj yazdım içime doğdu sanki canım benim ya :a.s.:nazar:

Kıssssssss Umut oldun bana bende tedaviye biran önce başlamak istiyom yaaaaaaaakaydirigubbakcemile5

ozlemcim cok sevindim canim..Allah tamamina erdirsin....insallah bende basarabilirim...peki kan degerin kac cikti kanaman cokmuydu pembemiydi kahverengimi????

Özlemm tek mi çift mi bellimi ay Allah Sağlıklısını versin ama mutlaka yaz çatlarım merakımdana.s.

Tebrik ederim canım Allah tamamına erdirir inşallah...Doktorun söylemiştir ama bundan sonra dahada dikkat etmen gerekecek özellikle ilk üç ay....İnşallah herşey gönlünce olur darısı olmayan herkesin başına inşallah....Kendine ve bebişe dikkat et sevgiler......

hayırlısıyla kucağına alırsın meleğini inşallah canım çook sevindim darısı başımıza..:1hug:

:1hug:ÖZLEMCİM canım allahım kucagına almayıda nasip etsin bende bebegim olmuyodu tedaviye başlamak için balıkesirden istanbula taşındık ve tedaviye başlamadan hamile kaldımı ögrendim allahım o kadar büyükki herkesin kalbine göre kalbindekileri versin.ben agustos annesiyim çok şükür evladımı aldım kucagıma melegim canım oğlum 49 günlük oldu buğün allahım olmayan isteyen herkese versin amin.kadir gecenizde mübarek olsun arkadaşlar

merhaba tebrik ederim Allah hayırlısı ıle tamamına erdirsin Bu mübarek gecede Allaha bolca dua edlim isteyen herkezin gönüllerine gore versin tabi yanı sıra banada

OH OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH hamişler artıyorçok sevindim canım benim Allah tamamına erdirsin inşallah.Kucağımızda görmek nasip olur inşallah. Yüce raabim isteyen herkesin dileğini meleğini sağlıkla sıhatle duysun inşallahhhhhhhhhhhhh. Mübarek gecede kabul olur umuduyla bol bol dua ettim :))
canım tekrar tebrik ederimm güzelim.:teytey::teytey::teytey::teytey:a.s.

Özlemcim çok tebrik ederim.Allah en kısa sürede kucağına almayıda nasip eder inşallah.Artık darısı tüm isteyenlerin ve benim başıma...Bu arada mehay senin sonucu da merakla bekliyoruz..

:1hug:ÖZLEMCİM canım allahım kucagına almayıda nasip etsin bende bebegim olmuyodu tedaviye başlamak için balıkesirden istanbula taşındık ve tedaviye başlamadan hamile kaldımı ögrendim allahım o kadar büyükki herkesin kalbine göre kalbindekileri versin.ben agustos annesiyim çok şükür evladımı aldım kucagıma melegim canım oğlum 49 günlük oldu buğün allahım olmayan isteyen herkese versin amin.kadir gecenizde mübarek olsun arkadaşlar

hayırlı olsun canım cok sevındım kac cıktı kan tahlılı kanaman neden olmuş yerleşme kanamasıdır belkı Allah kucagınada almayı nasıp etsın

seherim canım vallahi ben oraya negativ sonuç almaya gitmiştim, doktor hamilesin diyince o şaşkınlıkla hiç birşey sormadım. Yani kan tahlilim kaç çıktı bilmiyorum:eek: Dediğin gibi inşallah yerleşme kanamasıdır canım.

:1hug:
seherim canım vallahi ben oraya negativ sonuç almaya gitmiştim, doktor hamilesin diyince o şaşkınlıkla hiç birşey sormadım. Yani kan tahlilim kaç çıktı bilmiyorum:eek: Dediğin gibi inşallah yerleşme kanamasıdır canım.

Özlem sen hamile kaldın ya ben çok umutlandım şimdi sizde sperm sayısı kaçtı ya şimdi pek sırası değil ama yazarsan çok sevinirim tatlım

Kıssssssss Umut oldun bana bende tedaviye biran önce başlamak istiyom yaaaaaaaakaydirigubbakcemile5[/QUOTE]

Evet canım gördüm mesajını, çok teşekkür ederim. Asla ümidini yitirme ve herzaman pozitiv ol, ben ikinci denememde bol bol dua ettim. Dualarını asla eksik etme canım Allah eninde sonunda sesini duyacaktır.a.s.

tebriklerrr çok sevindim darısı hepimizn başına.dua edelim bugün

X