Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

oda olmuyorsa ne yapıcaz bacım :KK53:

normal şartlı bir koca bulacaz oda yoksa evde kaldıkk :KK1:

Hoşbuldum çıktın mı kız işten tamamen:KK37:

Ay hiç sorma
Dertsiz başıma dert aldım
Alttan dersim olmadığı halde yaz okuluna gidip üstten ders alacağım bugün ve en geç yarına kadar para yatırmalıyım ama sadece internet bankacılığıylaymış falan okula ulaşmaya çalışıyorum soracaklarım falan var:KK14::KK14:
Sen napıyosun nasılsın

bugün son inşallah :KK1:
ayın sonunda demiştik bakalım :KK1:
yaa sen tercih işlerinden anlarsınn bişee sorsam sanaaa:26::26:

ahahahah sorma ne çektik beee :KK24::KK24:
orta da o da yok kiii ahahaha :KK9::KK9::KK9:

yapcekk bişe yokk böyle çalışırız o zaman her gün söylenir söylenir dururuz yada her işten istifa eder kaçarızz :KK1::KK1::KK1:

al al olsun normal dönemde avantajlı olursun :KK76:
bende napayım devam çalışmaya çıkıcam inşallahh şafak sayıyorum mutluluğumaaa ahahahaha :KK9::KK9::KK9::KK9:
Bende bende :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

yapcekk bişe yokk böyle çalışırız o zaman her gün söylenir söylenir dururuz yada her işten istifa eder kaçarızz :KK1::KK1::KK1:
Haydin sor sor:KK55:

hahahahah aynen öyle kuzum napalım elimizden bu geliyor anca :KK53::KK53: :KK9::KK9::KK9::KK9:
yeni işler yeni istifalarrrrrrr :KK37::KK37:

sen ne zaman çıkmayı düşünüyosunnn :KK14:
Nereye canım:KK1:
ahahahahah boşş işlerr müdürüüü oluruzzz:KK1::KK1::KK1:

yeni açılan bölümlere girme yüzdem kaç sencee:KK1::KK1:

Canım buna yüzde vermem atıyorum istanbuldur ankaradır izmirdir eskişehirdir buralar gözde yerler olduğu için yok yüksek puanlılar da tercih edebilir
Ama yok biraz daha kendi halinde yerlerdir oralara girme şansın daha yüksektik
Yani girdiğin sene diğer adayların tercihlerine bağlı senin girip girememen:KK34:

Canım buna yüzde vermem atıyorum istanbuldur ankaradır izmirdir eskişehirdir buralar gözde yerler olduğu için yok yüksek puanlılar da tercih edebilir
Yani girdiğin sene diğer adayların tercihlerine bağlı senin girip girememen:KK34:

hımmm anladımmm :KK31:

işten işteee:KK1::KK1:

Ya sen sınava mı girdin hani seneye giriyodun :KK1:
Özelden yaz bana kaç bin olduğunu bende bi bakayım:KK34:

girdim bu sene çok düşük çektim lys girmedim ygs den tercih yapim dedim yeni açılan bölümlere :KK1:
salladım sınavda hep belki şans tuttururm bu sene bir üniversite :KK1: yapacagım tercihler hep yeni açılan bölümler olacak yani :KK1:

heheh aynen kuzum :KK14::KK14::KK9::KK9::KK8::KK8:

eeee daha dahaa nasılsınn napannn :KK1::KK1:

girdim bu sene çok düşük çektim lys girmedim ygs den tercih yapim dedim yeni açılan bölümlere :KK1:
salladım sınavda hep belki şans tuttururm bu sene bir üniversite :KK1: yapacagım tercihler hep yeni açılan bölümler olacak yani :KK1:

Yardım istemiyorsun yani sen bilirsin :KK33:

Okuyom ben yaaaaaaaa :KK53::KK1::KK1::KK1:

napayım fatura kesicem şimdi acayip uykum var :KK17:
sen napıyosunnnn :KK24::KK24:

X