Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

iyiyim ne olsun bdv lerdeyim :KK22::KK19:

dün hiç bişey alamadım beloo 400 tl den aşağı adam gibi abiye yok kiiiiiii:mad:

bdv neydi kuzum o_O

Ya hep öyle cidden bi de doğru düzgün bir şey değil koca para istiyorlar yine de bence dediğim siteden al kuzu daha uygun o lacivert olanı çok beğenmiştim ben hemde balık etek yani :KK19:

bdv neydi kuzum o_O

Ya hep öyle cidden bi de doğru düzgün bir şey değil koca para istiyorlar yine de bence dediğim siteden al kuzu daha uygun o lacivert olanı çok beğenmiştim ben hemde balık etek yani :KK19:
bir derdim var :KK59:

aynen 10 liralık kumaşı var elbisenin neymiş özel tasarımmış 500 küsür fiyatı :KK57: alamadım kiii :cry:

güzel durmadı o tarz elbiselerde ne olucak bilmiyorum bu akşam da baska yere gidicez bakmaya , hiç bişey bulamazsam o aldığım elbiseyi giyicem napıyım :KK51::KK51:

bir derdim var :KK59:

aynen 10 liralık kumaşı var elbisenin neymiş özel tasarımmış 500 küsür fiyatı :KK57: alamadım kiii :cry:

güzel durmadı o tarz elbiselerde ne olucak bilmiyorum bu akşam da baska yere gidicez bakmaya , hiç bişey bulamazsam o aldığım elbiseyi giyicem napıyım :KK51::KK51:

heee bende ordayım bakıyorum neler yazmışlar diye :KK55:

Aynen hiç güvenmiyorum o yüzden verdiğin paraya yazık oluyor :KK43:
Valla sen bilirsin kuzu inşallah güzel birşey bulursun ben olsam çoktan almıştım netten :KK48:

X