Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

heee bende ordayım bakıyorum neler yazmışlar diye :KK55:

Aynen hiç güvenmiyorum o yüzden verdiğin paraya yazık oluyor :KK43:
Valla sen bilirsin kuzu inşallah güzel birşey bulursun ben olsam çoktan almıştım netten :KK48:
heee daha ismini bilmiyon :KK45::KK45:

aynen canım hele bi mağazaya girdik kabarık etek ve üstünde bluz fiyatını : 1400 tl dedi :KK57: annemde de bu ne yaaa deyince kadın : ama hanfendiiiiiiii özel tasarım bu ürünnnn diyo :KK57::KK43:

inşallah kuzum bende çoktan alırdım da elbiseye güvenemem üstümde görmeeden :confused::confused:

heee daha ismini bilmiyon :KK45::KK45:

aynen canım hele bi mağazaya girdik kabarık etek ve üstünde bluz fiyatını : 1400 tl dedi :KK57: annemde de bu ne yaaa deyince kadın : ama hanfendiiiiiiii özel tasarım bu ürünnnn diyo :KK57::KK43:

inşallah kuzum bende çoktan alırdım da elbiseye güvenemem üstümde görmeeden :confused::confused:

hahahah kısaltılmasını nerden bilim bee :oops::oops:

oldu anacım donumu da al deseydin yok ya özeller fln onlar ayrı bi hikaye zaten :KK20::KK20:
İnşallah bugün bulursun kuzu :KK17:

Selam millet kızlar sizinde topiginiz hayırlı olsun nice dostluklara daim olsun gercekten bu kk insanın stresini sinirini herseyini alıyo site için ugrasan herkeze tesekkürler ellerine sağlık

Selam millet kızlar sizinde topiginiz hayırlı olsun nice dostluklara daim olsun gercekten bu kk insanın stresini sinirini herseyini alıyo site için ugrasan herkeze tesekkürler ellerine sağlık

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için buyurun sizde sohbete kaynaşalım :KK19:

X