Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Bence de bu soruyu gelip de bana sorman cidden tuhaf oldu.Yerine çalıştıracak kimse olmadığını söyledikleri halde rapor alıp gelemeyeceğini bildirirsen seni işten kovarlar ben olsam kovarım..
Dur biraz gözünü korkutayım

keşke öyle bir iyilik yapsalar
Tazminatımı alırım söke söke bunu bildikleri içinde kovamazlar :26:
Ama döndüğüm zaman tatsızlık çıksın istemediğim için ben direk istifa etmeyi düşünüyorum

Sözleşmen var mıydı =) zaten sen o iş yerine dar geliyorsun bence de çık mis gibi dükkanda oturup keyif yapmak varken milletin emirlerini çekmek niye be

Sözleşmen var mıydı =) zaten sen o iş yerine dar geliyorsun bence de çık mis gibi dükkanda oturup keyif yapmak varken milletin emirlerini çekmek niye be

var sözleşmem ama ağzına tüküreyim öyle sözleşmenin , kimsenin emir verdiği yokta ben çok hırpalıyorum kendimi ya .
Dediğin gibi mis gibi işimiz varken 3 kuruş için kendimi yorduğuma değmiyo

var sözleşmem ama ağzına tüküreyim öyle sözleşmenin , kimsenin emir verdiği yokta ben çok hırpalıyorum kendimi ya .
Dediğin gibi mis gibi işimiz varken 3 kuruş için kendimi yorduğuma değmiyo

sözleşmenin süresi dolmadan çıkmak istersen sen onlara borçlanıyorsun doğru biliyorumdur herhalde..
Yani sen oraya niye girdiysen ben onu da anlamıyorum, karnın toktu keyfinde bi o kadar yerindeydi kendi dükkanınız da..

dandik bi sözleşme ya , zıtlanma yaşanmadığı sürece bi p.k olmaz yani inşallah olmaz .
Bende aylardır aynı şeyi düşünüyorum ne halt etmeye böyle bir maceraya girdim ki ben aldığım maaş çok komik zaten

Kuzu rapor verdiğinde hiç bir şey diyemezler. Evrağını getirmişsin sonuçta. Takma kafana

Napıcaksınızz siz bakimmm

Bence işten atarlar.Daha öncesinde izin istemiş , vermemişler.
Sırf izin alabilmek adına o raporu aldığı net şekilde ortada..

Yine b.ka basmadın mat, hadi yine iyisin.Adamlar kovar seni..

Kuzu rapor verdiğinde hiç bir şey diyemezler. Evrağını getirmişsin sonuçta. Takma kafana

Napıcaksınızz siz bakimmm

çok sıkıntılı bir birim ya hiç bir arkadaşımı zor duruma düşürmek istemiyorum ama sonuçta bende keyfimden yapmıyorum böyle bişeyi :26:
Birde rapor alamazsam işte o zaman :18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…