Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Bence işten atarlar.Daha öncesinde izin istemiş , vermemişler.
Sırf izin alabilmek adına o raporu aldığı net şekilde ortada..

Yine b.ka basmadın mat, hadi yine iyisin.Adamlar kovar seni..

Resmi evrak var o tarihte neden izin aldığını yazmışlar. Ayrıca mahtidn başka kimse yok yerine bakacak sanmıyorum atıcaklarını canım mathi gibi kimse çekmez o işi

Ne yapacağımız hiç belli olmaz, bir bakmışsın oradayız bir bakmışsın buradayız..
Mat, beni sürüklüyor lanet olası pislik kanjık

hahaha gel sende watsappa

çok sıkıntılı bir birim ya hiç bir arkadaşımı zor duruma düşürmek istemiyorum ama sonuçta bende keyfimden yapmıyorum böyle bişeyi :26:
Birde rapor alamazsam işte o zaman :18::18:

boşver kuzu yaa ne kadardır çekiyosun onları izin vermemkte ne demek ? Diğerleri neden kullanıyor..
Seni zor duruma sokan hastane al raporunu valla..

Yok canım sağolasın ben viberda takılıyorum benim tayfa viberda.. sizide beklerim..

hahah annem dalga geçiyor sakın sen istifa etme kovul kovulmak için elinden geleni yap diye

Aklıma bir şey geldi çok komik seninle ilgili..
Hani sen telefon bekliyordun bir iş görüşmesinin sonucunu öğrenmek için..
Bende o esnada bile bile seni aramıştım da, bana küfür etmiştin ya o geldi aklıma haha

çok sıkıntılı bir birim ya hiç bir arkadaşımı zor duruma düşürmek istemiyorum ama sonuçta bende keyfimden yapmıyorum böyle bişeyi :26:
Birde rapor alamazsam işte o zaman :18::18:

Bizi bu hale sokanlar utansın Mahtimmmm Arkadaşınla da konuş yine sen rapor alıcam felan de..

Yok canım sağolasın ben viberda takılıyorum benim tayfa viberda.. sizide beklerim..

Viber baya oldu kullanmayalı yüklersem gelirim canım bendee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…