Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Bence işten atarlar.Daha öncesinde izin istemiş , vermemişler.
Sırf izin alabilmek adına o raporu aldığı net şekilde ortada..

Yine b.ka basmadın mat, hadi yine iyisin.Adamlar kovar seni..

Resmi evrak var o tarihte neden izin aldığını yazmışlar. Ayrıca mahtidn başka kimse yok yerine bakacak sanmıyorum atıcaklarını canım mathi gibi kimse çekmez o işi :KK24:

Ne yapacağımız hiç belli olmaz, bir bakmışsın oradayız bir bakmışsın buradayız..
Mat, beni sürüklüyor lanet olası pislik kanjık :KK51:

hahaha :KK9::KK9: gel sende watsappa :KK34:

çok sıkıntılı bir birim ya hiç bir arkadaşımı zor duruma düşürmek istemiyorum ama sonuçta bende keyfimden yapmıyorum böyle bişeyi :26:
Birde rapor alamazsam işte o zaman :18::18:

boşver kuzu yaa ne kadardır çekiyosun onları izin vermemkte ne demek ? Diğerleri neden kullanıyor..
Seni zor duruma sokan hastane al raporunu valla..

Resmi evrak var o tarihte neden izin aldığını yazmışlar. Ayrıca mahtidn başka kimse yok yerine bakacak sanmıyorum atıcaklarını canım mathi gibi kimse çekmez o işi :KK24:

hahaha :KK9::KK9: gel sende watsappa :KK34:

boşver kuzu yaa ne kadardır çekiyosun onları izin vermemkte ne demek ? Diğerleri neden kullanıyor..
Seni zor duruma sokan hastane al raporunu valla..

Yok canım sağolasın ben viberda takılıyorum benim tayfa viberda.. :KK17: sizide beklerim..

hahah annem dalga geçiyor sakın sen istifa etme kovul kovulmak için elinden geleni yap diye :KK76:

Aklıma bir şey geldi çok komik seninle ilgili..
Hani sen telefon bekliyordun bir iş görüşmesinin sonucunu öğrenmek için..
Bende o esnada bile bile seni aramıştım da, bana küfür etmiştin ya o geldi aklıma haha:KK53::KK53::KK53::KK53:

çok sıkıntılı bir birim ya hiç bir arkadaşımı zor duruma düşürmek istemiyorum ama sonuçta bende keyfimden yapmıyorum böyle bişeyi :26:
Birde rapor alamazsam işte o zaman :18::18:

Bizi bu hale sokanlar utansın Mahtimmmm :KK14::KK14: Arkadaşınla da konuş yine sen rapor alıcam felan de..

Yok canım sağolasın ben viberda takılıyorum benim tayfa viberda.. :KK17: sizide beklerim..

Viber baya oldu kullanmayalı yüklersem gelirim canım bendee :KK16::KK16:

X