Nevreste'nin Mutfağı

Teşekkürler canım:KK16:

Tabi ki yardımcı olurum :KK56:Siz yapmak istediklerinizi ,yapabileceklerinizi söyleyin ve sıkıntılarınızı anlatın ben yardımcı olayım:KK34:

aslında sıkıntı ne yapsam karar veremedim
eşim şeker hastası oldugu için hamur işiyle alakam yok
mesala sizin gününüz olsa nasıl bir menü hazırlarsınız
bide gün akşam erkeklerde var yemek sonrası çayla
bayanlar olsa sorun olmazda işin içine erkeklerde girince daha sorunlu bir hal aldı:KK1:

aslında sıkıntı ne yapsam karar veremedim
eşim şeker hastası oldugu için hamur işiyle alakam yok
mesala sizin gününüz olsa nasıl bir menü hazırlarsınız
bide gün akşam erkeklerde var yemek sonrası çayla
bayanlar olsa sorun olmazda işin içine erkeklerde girince daha sorunlu bir hal aldı:KK1:

Canım ben günümü karıştırmayayım:KK17:Ben genelde 2-3 ayda 1 olduğu için baklava,burma tatlı falan yaparım el açma börek yaparım:KK56:
Ama sen aram yok diyorsun hamur işleriyle hazır yufkadan börek yapabilirsin topiğimde değişik şekiller var:KK56:
Şekerpare,revani yapabilirsin:KK56:
Kek veya sütlü bir tatlı yapabilirsin:KK56:Milföyden elmalı pasta yapabilirsin:KK56:
Poğaça da olur:KK56:
Birde kısır,patates salatası,mercimek köftesi,sarma yapacaksan yanına etimekten yoğurtlu salata tarifi var onu yapabilirsin:KK56:

Canım ben günümü karıştırmayayım:KK17:Ben genelde 2-3 ayda 1 olduğu için baklava,burma tatlı falan yaparım el açma börek yaparım:KK56:
Ama sen aram yok diyorsun hamur işleriyle hazır yufkadan börek yapabilirsin topiğimde değişik şekiller var:KK56:
Şekerpare,revani yapabilirsin:KK56:
Kek veya sütlü bir tatlı yapabilirsin:KK56:Milföyden elmalı pasta yapabilirsin:KK56:
Poğaça da olur:KK56:
Birde kısır,patates salatası,mercimek köftesi,sarma yapacaksan yanına etimekten yoğurtlu salata tarifi var onu yapabilirsin:KK56:

senin tatlılar beni aşar:KK1:
fikirlerin ve ilgin için teşekkür ederim arkadaşım:KK69:
fikirlerini degerlendircem daha 1 ay var önümde:KK1:

Canım sen aklına gelenleri söyle eğer denemiş bir tarifim varsa yardımcı olurum:KK34:Ben teşekkür ederim:KK16:

ıspanaklı pastaya taktım denemek istiyorum
açma çok severim ama yapmam ablam yapar ben yerim:KK1:
bide tatlılar bölümünde etimekten profiterol gördüm denemeyi düşünüyorum
patates salatası çanak şeklinde olandan düşündüm
liste uzayıp gidiyor aklıma gelip gelip gidiyorlar işte:KK1::KK1:

ıspanaklı pastaya taktım denemek istiyorum
açma çok severim ama yapmam ablam yapar ben yerim:KK1:
bide tatlılar bölümünde etimekten profiterol gördüm denemeyi düşünüyorum
patates salatası çanak şeklinde olandan düşündüm
liste uzayıp gidiyor aklıma gelip gelip gidiyorlar işte:KK1::KK1:
Hepsi çok güzel olur:KK56:Daha vakit var yaparsın birşeyler:KK56:Sitede de çok güzel tarifler var:KK34:Denenmiş olması ayrı bir güzel oluyor:KK34:

Yarışma için miyapacak tatlıyı :KK52::KK52::KK52:
Evet ablacım:KK52:

nevreste tebrikler yarışmayı kazanmışsın:13: devamını bekliyoruz...
Teşekkürler canım:KK16:Hayırlısı bakalım:KK34:

Eki Görüntüle 662542

Nevoş patates böreğini yaptım resimi kötü çekmişim idare et:KK53: tadı çok güzel ama beğendim:KK56:
Ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor:KK56:Beğenmene sevindim:KK52:

X