Nevreste'nin Mutfağı

Ben bide içine mimik domates ve biber doğruyorum,kaşar rendeliyorum içine,varsa az bişeyde sucuk katıyorum :KK56::KK56: sonra yemede yanında yat..

Eşimde çok sever bunu 1,5 ekmekten yaptığım oluyor bazen yeniyor valla :KK1:

Onu ben de yapıyorum abla pizzayı andırıyor:KK56:Ayyy durun daha kahvaltı yapmadım:KK52::KK52::KK52::KK52:

Evet ablacım hazır satılıyor:KK34: Aslında pasta biraz aceleye geldi ben genelde üzerini damla çikolata veya meyveyle falan süslüyorum ama ikisi de yoktu o yüzden bununla süsledim:KK1:

Ne güzel şimdi herşey bulunuyor rahatlık valla,damla çikolata da süper olur ..Annem çok kullanır damla çikolatayı

Hazır kekti demi pastan,içini ıslatırken vişne reçelim varsa onun suyunu alıyorum ıslatıyorum,varya hakkatten güzel oluyor bide aralarına tanelerini de koyuyorum ohhhhh ohhhhh miss missss..

Ben bide içine mimik domates ve biber doğruyorum,kaşar rendeliyorum içine,varsa az bişeyde sucuk katıyorum :KK56::KK56: sonra yemede yanında yat..

Eşimde çok sever bunu 1,5 ekmekten yaptığım oluyor bazen yeniyor valla :KK1:

Bide öyle deniyeyım ablacıgım:KK56: aslında bizim burda içini yapıp fırına gönderiyoruz onlar pide seklinde yapıyorlar :KK56:

Ne güzel şimdi herşey bulunuyor rahatlık valla,damla çikolata da süper olur ..Annem çok kullanır damla çikolatayı

Hazır kekti demi pastan,içini ıslatırken vişne reçelim varsa onun suyunu alıyorum ıslatıyorum,varya hakkatten güzel oluyor bide aralarına tanelerini de koyuyorum ohhhhh ohhhhh miss missss..

Ben de çok kullanıyorum :KK31:Güzel oluyor ama:KK52:
Ayyyyyy ablam var bir daha ki sefer öyle yapayım:KK56:Bu pastanın pudingi portakallıydı portakal tadı vardı çok hoş oldu:KK56:

Bide öyle deniyeyım ablacıgım:KK56: aslında bizim burda içini yapıp fırına gönderiyoruz onlar pide seklinde yapıyorlar :KK56:

Böyle yerken ağzında yumuşacık oluyor :KK56::KK56: pide side güzel :KK16:

Ben de çok kullanıyorum :KK31:Güzel oluyor ama:KK52:
Ayyyyyy ablam var bir daha ki sefer öyle yapayım:KK56:Bu pastanın pudingi portakallıydı portakal tadı vardı çok hoş oldu:KK56:

Özellikle vişne kullanmanı tavsiye ederim yerken taneleri ağzına geliyor :KK56::KK56:suyunu kullanacağın zaman birazcık sulandır yoksa çok tatlı olur tadı

X