Nevreste'nin Mutfağı

Ellerine sağlık canım benimde bugünlerde aklımda
çok kötüsün varyaaaa şu satte ekrana yapıştım
annem yağmurlu havada sobanın üzerinde yapardı
badeçiğim benim annemde sulu kar yağdığında bizimde soban üzerinde olurdu şimdi karlakarışık yağmur yağdıgında anneme sorarım hedik varmı dıye soba yok ama

Canımsın tarifle mi yapıyorsun yoksa rastgele mi Ben çok salarım bazen ondan diyorumBiraz neten tarif bakıp ölçü ile yapsanEminim zamanla güzelleşirNe desem bilemedim

tariflerde olmuyor rasgele hiç olmuyor ben de bıraktım yapıveriyorum

tariflerde olmuyor rasgele hiç olmuyor ben de bıraktım yapıveriyorum

Canım bu tür beceriler zamanla ve yaptıkça gelişiyorEminim sen de eğitim ve çalışma aşamalarında pek bu tür şeylerle uğraşamamışsındır...İler ki zamanlar da eminim yaptıkça daha da güzelleşecektirBen inan 12 yaşından beri yemek yapıyorum hiç abartısızElim alıştı artık

Bak bu doğruMesela ütü yapmasını hiç sevmiyorumEşim memur sık sık pantolon gömlek ütülemek zorundayım ama ben hala çok beceremiyorumBecermekte istemiyorum

necreste neler yapmış bir bakayım dedim bunu gördüm bende nefreeeeeeeeeeeeeeeeettttttttt ediyorum ütüdenn

nevreste oğlumun dişi çıktı diş hediği yapmam gerek bunun içine kuru üzüm parçalanmış kayısı badem fındık fıstık koyduğumda diş hediği oluyo dimi

nevreste oğlumun dişi çıktı diş hediği yapmam gerek bunun içine kuru üzüm parçalanmış kayısı badem fındık fıstık koyduğumda diş hediği oluyo dimi

Evet canım öyle oluyor diş hediğinde çok minik şekerler var ondan da konabiliyor ama isteğe bağlı
Bunun gibi birşey benim ikizler var onların diş hediğinde çok minik şekerlerle süslemiştik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…