Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nette dolaşırken şöyle bi sistem gördüm daha önce açıldımı konu bilmiyorum ama ilginç

:KK70: işe yarasında bende alıcam :KK70:

canım ben yarayacağını düşünüyorum ama bunun kısa vadede olmayacağı kanaatindeyim 1 kaç yıl alabilir istenilen ölçüye ulaşmak ve zahmetli günde 1 saat kullanacaksın.. neyse ben şimdilik bunları göze alarak sipariş verdim
bu arada kızlar 1 saat fazla değilmi malum siteyi inceledm genelde günde 1 saat pompalamaktan bahsediyorlar...

Son düzenleme:
vallahi canım okuduklarıma göre öyle yapmışlar hatta günde 2 defa 1er saat yapanda var

kızlar geldi nogglebery ve şu an uygulamaktayım :)
şimdiden alacak arkadaşlara ring te almalarını tavsiye ederim ben ne işlevi olduğunu anlamamıştım ve dolayısı ile almamıştım o nedenle kupaları tutturabilmek biraz sıkıntı oldu ama hallettim yinede :) 1 saat bekleyeceğim yarım saati kaldı hatta 25 dk :)
hiç uygulamadan ölçülerimi aldım size yazarım hatta gün gün ölçüm yapmayı planlıyorum bakalım
inşallah en kısa zamanda istediğim ölçülere kavuşurum..:KK16:

tesekkür ederiz verdiğin bilgiler için..umarım işe yarar..1 hafta kullanıp bana sonucu yazarsan bende hemen siparişş vericem..en kısa zamanda istediğin ölçülere kavuşman dileğiyle,sonucları sabırsızlıkla bekliyorum..

tesekkür ederiz verdiğin bilgiler için..umarım işe yarar..1 hafta kullanıp bana sonucu yazarsan bende hemen siparişş vericem..en kısa zamanda istediğin ölçülere kavuşman dileğiyle,sonucları sabırsızlıkla bekliyorum..

teşekkür ediyorum canım inşallah hepimiz istediğimiz ölçülere kavuşuruz

ilk deneyimimi paylaşıyorum aşırı bir dolgunluk ve ilk uygulamadan 4 saat sonra göğüs ucu:87 cm

gönderdikleri kullanma klavuzunda kullanım sıklığı için günde 1 veya 2 defa 15-45 dk arası diyor ben 1 saat beklettim 2. defa yaparmıyım bugün bilmiyorum

perilous o kadar etkisini hemen gösterdi demek, tebrik ederim :) Ben almayı düşünmüyorum ama merak ettim işe yarayacak mı diye, bilgilendirmeyi unutma bizi:KK9:

kızlar sabah ölçtüğümde o 0,5 cm gtmişti tekrar eski haline dönmüştü bugün yine yapıyorum zaten günlük yapıyorum sabah yine yazarım ölçüsünü sabah olması daha garanti olacak

canım mutlaka etkısı olacaktır....seninki 139 tl ve gunde bir saat uygulamalı ben uyduruk çin malıyla bile 5 dakkada istediğim ölçülere kavustum:KK1:

kullanan arkadaşların son durumları ne acaba öneriyomusunuz ürünü bende daha 19 yaşındayım böle şeyleri araştırmaktanda çekiniyorum açıkcası ama bu ürün ilgimi çekti çünkü o kozmetik ürünleri çok uğraştııcı ve etkili olacağını sanmıyorum

merhaba konuyu tesadüfen gördüm umarım güzel sonuçlar elde edersiniz yalnız göğüs bölgesine darbe şeklinde ya da masaj benzeri şekilde uyarma tıpkı bebeğin annesini emmesi esnasında uyarması gibi prolaktin hormonunu yükseltir. bu hormon doğum sonrası yükselen süt hormonudur ve yüksek olduğunda anne adet görmez. bu uygulamayı yaparken böyle adet gecikmesi benzeri bişeyler yaşarsanız dikkatli olun arkadaşlar. nacizane fikrim. ben de yüksek çıkıyor oldukça ama sebebini doktor strese bağladı. sevgiler..

canım mutlaka etkısı olacaktır....seninki 139 tl ve gunde bir saat uygulamalı ben uyduruk çin malıyla bile 5 dakkada istediğim ölçülere kavustum:KK1:

bir beden atladın mı mesela, eskiden kaç beden giyiniyordum şimdi ne giyiniyorsun merak ettim.. Bende de etki etmişti, yoğun bi döneme girince unuttum, bi ara yeniden başlarım artık..

X