Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nette dolaşırken şöyle bi sistem gördüm daha önce açıldımı konu bilmiyorum ama ilginç

kızlar sabah ölçtüğümde o 0,5 cm gtmişti tekrar eski haline dönmüştü bugün yine yapıyorum zaten günlük yapıyorum sabah yine yazarım ölçüsünü sabah olması daha garanti olacak

kendi sitesinden mi aldın ebaydan mı aldın sen? bende almayı düşünüyorum sitesindeki resimler hayret edecek derecede

bence günlük ölçme haftalık ölç, daha sağlıklı olur hem de senin motivasyonun için önemli, bigün az bigün çok çıkar moralin bozulur, oysa ki gayet normal. bi günde değişim beklemek hayali birşey çünkü.

noogleberry ürününü sitesinde inceledim İngilizce olunca çok anlamadım ama görüntüler şaşırtıcı. alan arkadaş lütfen gelişmeleri yazar mısın bir de bir yan etkisi olmasından korkuyorum. ring demişsin bu ne işe yarıyor. acaba yapmayınca eski haline döner mi? kullandığım çok şey oldu ama östrojeni arttırdığı için dr. ilerde kitleye ve kansere davetiye çıkaracağımı söyledi. onun için içilecek yenilecek şeylerden uzak durmaya çalışıyorum hormon bozukluğu yapacak şeylerden korkuyorum. bu ürünün nasıl bir etkisi var diye de merak etmiyor değilim. almayı çok istiyorum sipariş verirken neye dikkat etmeliyim? Kullanan arkadaştan ricam detaylı bir açıklama yapar mısın?

kızlar hepinizden çok özür diliyorum aldığımdan beri 2-3 defa ancak kullanabildim biraz tembelliğim birazda zaman kısıtlamasından dolayı kullanamadım ama bu gece tekrar başlamayı planlıyorum
ürünü sitesinden aldım fakat ödemeyi paypal üzerinden yaptım ring alın dememin sebebi cupları göğsünüze tutturmakta sıkıntı çekmeyin çünkü tuttana kadar baya sıkıntı çekiyor insan durmuyor düşüyor ben uzun süre kullanmadığım için kalıcımı büyüyormu gibi sorularınıza henüz cevap veremeyeceğim alırken dikkat edeceğiniz şeylerden biride göğüs ölçnüze göre cup secmeniz

kızlar hepinizden çok özür diliyorum aldığımdan beri 2-3 defa ancak kullanabildim biraz tembelliğim birazda zaman kısıtlamasından dolayı kullanamadım ama bu gece tekrar başlamayı planlıyorum
ürünü sitesinden aldım fakat ödemeyi paypal üzerinden yaptım ring alın dememin sebebi cupları göğsünüze tutturmakta sıkıntı çekmeyin çünkü tuttana kadar baya sıkıntı çekiyor insan durmuyor düşüyor ben uzun süre kullanmadığım için kalıcımı büyüyormu gibi sorularınıza henüz cevap veremeyeceğim alırken dikkat edeceğiniz şeylerden biride göğüs ölçnüze göre cup secmeniz

ben almayı düşünüyorum lütfen bana yardımcı ol..cok sık girmiyorsun haber alamamaktan korkuyorum

ben çok sık giriyorum siteye fakat bazen beliri yerlere bakıp çıkıyorum özeldende mesaj atabilirsiniz cevaplarım yani

ben çok sık giriyorum siteye fakat bazen beliri yerlere bakıp çıkıyorum özeldende mesaj atabilirsiniz cevaplarım yani

çok tesekkür ederim canım..ben bu ürünü almak istiyorum..ama nasıl alıcam hangi cup alıcam nelere dikkat edicem..nerden sipariş vericem hiç bilmiyorum...msj hakkım yok daha oyuzden msj da atamıyorum..lütfen bana yardımcı olurmusun bu konuda..3 ay sonra düğünüm var..3 aya kadar büyültmeliyim:) senin ing varmı nasıl anladın siteden..

çok tesekkür ederim canım..ben bu ürünü almak istiyorum..ama nasıl alıcam hangi cup alıcam nelere dikkat edicem..nerden sipariş vericem hiç bilmiyorum...msj hakkım yok daha oyuzden msj da atamıyorum..lütfen bana yardımcı olurmusun bu konuda..3 ay sonra düğünüm var..3 aya kadar büyültmeliyim:) senin ing varmı nasıl anladın siteden..

canım almak için sular seller gibi ingilizce bilmene gerek yok stesinden aldım cup olarak bence large al anca yetiyo en olarak gerçi hepsinin eni aynıdır medium da alabilirsin yanında ring te alki kolay kullanabilesin başkada extra bişe yok

canım paypaldan bir hesap açıyorsun ve kredi kartıyla ödeme yapıyorsun zaten nogglebery sitesinde sana soruyor k.kartı ile direkmi yoksa paypal üzerindenmi ödemek istiyorsun diye güvenlik açısından paypal daha iyi

Son düzenleme:
Teşekkürler canım çok açıklayıcı oldu, bu arada dört gözle sendeki gelişmeleri bekliyorum çok kaytarma :)

Noogleberry ürününün videolarını nerden gördünüz arkadaşlar siteyi karıştırıyorum ama bulamıyorum, before after fotoğrafları var onları inceliyorum şimdi, yalnız orda da basit bir hile var, photoshop değil ama çekim açılarıyla ilgili olarak, önceki halleri göğsü hep küçük gösterecek açılardan, sonraki fotoğrafları da göğsü büyük gösterecek açılardan çekilmiş. fark vardır yine ama resimlerde görüldüğü kadar zannetmiyorum, fotoğrafçı olunca anlamak daha rahat oluyo.

bir de bu bizim kullandığım -ki kullanmıyorum uzun zamandır- ucuz dandik mallardan ne farkı var, sanki pek bir farkı yok gibi.. o da vakumluyo bu da...

Son düzenleme:
canım almak için sular seller gibi ingilizce bilmene gerek yok stesinden aldım cup olarak bence large al anca yetiyo en olarak gerçi hepsinin eni aynıdır medium da alabilirsin yanında ring te alki kolay kullanabilesin başkada extra bişe yok

canım merhaba..ben sipariş vericem bugün ama benim ölçülerim cok küçük ona ragmen medium mu alayım..small cokmu küçük gelir diyorsun..birde ring al demişsin onu ayrıcamı alıcam..kullanım talimatları içinde yazıyormu..

canım merhaba..ben sipariş vericem bugün ama benim ölçülerim cok küçük ona ragmen medium mu alayım..small cokmu küçük gelir diyorsun..birde ring al demişsin onu ayrıcamı alıcam..kullanım talimatları içinde yazıyormu..

canım senin aldıgın large mı..off senden haber bekliyorum..cupa karar veremedim..benim göğüs altı 70 ,göğüs ucu 81 yani bana hangisi olur acaba..

canım ben large aldım benim göğüs ucu 86cm

X