Neslican Tay

Foto ya da videosuna denk geldiğin her an ''Daha güzel bir gülüş düşünemiyorum'' diye iç geçirdiğim güzel kız..
Gün gün takip ettim iyi haber gelecek mi diye.
Dert ettiğim, şikayet ettiğim her şey adına b.mbok, utanç dolu hissettiğim bir an yaşıyorum yine.

Çok çok üzüldüm.
Mekanı cennet olsun

Çok üzüldüm. Neden bilmiyorum ama ihtimal vermemiştim gideceğine. Hiç tanımıyorum ama özledim şimdiden Neslihan’ı. Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin. Çok zor

biz ise yok kaynım bana laf etti
yok kocam video izledi
yok arkadaşım halılarımı kıskanıp çay döktü gibi saçma sapan mevzularla kendimizi üzüyoruz...
ders almamız gerek artık.
Bizimkilerde dert mi gercekten. Cok basit seyleri dert ediniyoruz hayatta. Allah rahmet eylesin . Cok üzgünüm cok

Duydugum andan beri agliyorum.ama icime icime.burnum akti genizlerim akti kanim akti ama bir damla gozyasim akmadi.icim sisti. Bu kadar hayati yasamayi seven bir guzel kiza acimayan ölüm kime acisin.hep guzeller melek oluyor hep iyiler gidiyor.neslican ablamida kucakla cennetinde cok ozleidm

duydugumdan beri agliyorum cunku yasamayi cok istiyordu.son videosunda soyledigi sozler o kadar inandirmisti hepimizi simdi inanmak zor.allah mekanini cennet etsin

Öldüğünü öğrendiğimden beri instagramdaki son videosunu sürekli izledim.
Böyle olmamalıydı son 2 3 senesını kanserle geçiren bu kadar mücadele edem hayat dolu ve pes etmeyen birine böyle bir sonu yakıştıramıyorum.
Onca saçma insan varken onun kadar güzel bir insanın ölmesini kabullenemiyorum.
Yapacağı çok şey vardı.....
Ne desek boş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…