Nehirnilin çeyizcikleri :)

Aaa evet o dediklerinden gördüm sankim kuzum :KK12: Ben hem tuğra desenli gördüm hemde değişik bir sarmaşık deseni vardı üzerinde :KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9: İkizim diyebileceğim bir sen birde Nazarboncuğu (Bronz) var. Onunla da çok benzeriz :KK9:

Bende bakayım o zaman paşabahçenin reçellik setine. Çok merak ettim nasıl bişey acep hemen hemen bakıyım :KK9:

Eki Görüntüle 1051019

Bundan mı diyorsun tatlım ?

Çok güzelmiş yahu bu :KK12: Ama bir reçellik için biraz pahalı değil mi? :KK53:

Anem ne çabuk buldun kız :KK60:İkizim benim:KK54::13::KK19:Fiyatı ne kadarmış beğendim fiyatından haberim yok:KK53:çok güzel ama değilmi bayıldım istediğim kapaklı kahvaltılık kapları var onlarda gri onlarla çok uyumlu olur sanki :KK52:

Anem ne çabuk buldun kız :KK60:İkizim benim:KK54::13::KK19:Fiyatı ne kadarmış beğendim fiyatından haberim yok:KK53:çok güzel ama değilmi bayıldım istediğim kapaklı kahvaltılık kapları var onlarda gri onlarla çok uyumlu olur sanki :KK52:

İnternet benim işim diye boşuna demiyorum :KK9:

:13:

Minimum gördüğüm fiyat 32 TL di canım. Ama detaylı bakmadım sadece resimi alıp çıktım :KK9: Başka bir sitede de 37 TL yazıyordu :KK53:

Evet kuzum öyle bir kahvaltılık alacaksın harika bir uyum olur :KK12:

İnternet benim işim diye boşuna demiyorum :KK9:

:13:

Minimum gördüğüm fiyat 32 TL di canım. Ama detaylı bakmadım sadece resimi alıp çıktım :KK9: Başka bir sitede de 37 TL yazıyordu :KK53:

Evet kuzum öyle bir kahvaltılık alacaksın harika bir uyum olur :KK12:

Fiyatı biraz varmış evet neyi beğensem pahalı:KK9:İşte bu hayalimdeki takım 4 tane küçük bir tane büyük parçası var jumbonun ürünü fiyatı tuzlu olmasa ah hemen alıcam 110 TL :KK53::KK5:
$447_02.jpg

Fiyatı biraz varmış evet neyi beğensem pahalı:KK9:İşte bu hayalimdeki takım 4 tane küçük bir tane büyük parçası var jumbonun ürünü fiyatı tuzlu olmasa ah hemen alıcam 110 TL :KK53::KK5:
Eki Görüntüle 1051024

Hımm ilk defa gördüm canım :KK53: Enteresan geldi biraz :KK31:

Benim kahvaltılık konusunda kafam biras karışıkta :44: Acıcık daha düşünüp ona göre alacağım sanırım :KK55:

Fiyatıda pahalıymış kıs :KK53: Yok yok alma sen bunu :KK53: Acıcık ucuzlasın öyle al. Bu fiyata kaç tane kahvaltı takımı alırsın :KK53: :26:

Hımm ilk defa gördüm canım :KK53: Enteresan geldi biraz :KK31:

Benim kahvaltılık konusunda kafam biras karışıkta :44: Acıcık daha düşünüp ona göre alacağım sanırım :KK55:

Fiyatıda pahalıymış kıs :KK53: Yok yok alma sen bunu :KK53: Acıcık ucuzlasın öyle al. Bu fiyata kaç tane kahvaltı takımı alırsın :KK53: :26:

Tipi kötümü geldi kız :KK60:Benimde karışık almadım böyle takım yapmaya çalışıyorum işte:KK9:Ucuzlamaz bu hep aynı jumboda bir şey ucuzlamıyor :KK37:batırdı beni zaten:26::KK53:Çıkıyorum şimdi kuzum akşama girersem su bardağını ekleyeceğim:KK16:

Son düzenleme:
Tipi kötümü geldi kız :KK60:Benimde karışık almadım böyle takım yapmaya çalışıyorum işte:KK9:Ucuzlamaz bu hep aynı jumboda bir şey ucuzlamıyor :KK37:batırdı beni zaten:26::KK53:Çıkıyorum şimdi kuzum akşama girersem su bardağını ekleyeceğim:KK16:

Albenisi yok kuzum. :KK17: Yani heyecanlanmadım görünce.:KK9: Kalbim pır pır etmedi :KK17: :KK9:

Tamam kuzucanım görüşürüz. Bende yarın bakarım artıkın :KK54:

Albenisi yok kuzum. :KK17: Yani heyecanlanmadım görünce.:KK9: Kalbim pır pır etmedi :KK17: :KK9:

Tamam kuzucanım görüşürüz. Bende yarın bakarım artıkın :KK54:

Sade düz bir şey işte :KK60:Hafıza aktarma şeysini bulamadım kahve yanı su bardağı başka güne kaldı bulursam ekleyeceğim resmini bir bulamadım:KK53::KK17:

Günaydın canım evde annemlerin önceden aldığı bardaklarımı da ekleyeyim babam benzin ofisinden hediye olarak getirmişti o da çeyiz dimi :KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bizde de öyledir kuzum annem artık bitti tabak çanaktan hediye ne gelse bana ayırıyo çeyiz diye :KK9::KK9:

Biz evimizi yeni aldık 1,5 sene olacak Allahın izniyle. Eve gelen tüm hediyeler özellikle mutfak eşyaları şuan benim çeyiz kolilerimde :KK9:

E sizde de öyleymiş baksana :KK12:

6 lı paşabahçe kare meşrubat bardaklarım:nazar::KK69:

Renk olarak biraz daha saks mavisi gibi duruyor bende ki :KK9:

Eki Görüntüle 1050251

6 kişilik çay bardağı,6 kişilik çay tabağı ve 1 şekerliğimiz :nazar::KK69:

Eki Görüntüle 1050535 Eki Görüntüle 1050536

Bardakların, şekerliğin mikemmel :KK23:

Güle güle, mutlulukla kullanmak nasip olsun inşallah :KK16:

şekerliğin desenisinden bendede var :KK9: a101 e gelmişti bardaklarıyla beraber almıştım. şekerlik için çook küçük, bende reçel koymayı düşünüyorum hem kapaklı, çok kullanışlı olur zannımca :KK24:

Bardakların, şekerliğin mikemmel :KK23:

Güle güle, mutlulukla kullanmak nasip olsun inşallah :KK16:

şekerliğin desenisinden bendede var :KK9: a101 e gelmişti bardaklarıyla beraber almıştım. şekerlik için çook küçük, bende reçel koymayı düşünüyorum hem kapaklı, çok kullanışlı olur zannımca :KK24:

Oyy boncuğum çok teşekkürederim beğenmene çok sevindim:KK17::KK16:Amin inşallah hepimize nasip olsun:nazar:Bende sanırım reçellik olarak kullanırım ya da ek olarak diğer şekerliğimin yanına koyarım bazen fazla kişi olduğunda 1 tane daha şekerliğe ihtiyaç oluyor ya gerçi henüz diğer şekerliğim ortada yok onuda buliciğim :KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bizde de öyledir kuzum annem artık bitti tabak çanaktan hediye ne gelse bana ayırıyo çeyiz diye :KK9::KK9:

Biz evimizi yeni aldık 1,5 sene olacak Allahın izniyle. Eve gelen tüm hediyeler özellikle mutfak eşyaları şuan benim çeyiz kolilerimde :KK9:

E sizde de öyleymiş baksana :KK12:

Rabbim huzurlu oturmayı nasip etsin kuzum :nazar::KK16:Bize pek hediye gelmiyor bu aralar:KK60:Bardakları kaptım ama anannemde daha doğduğumda 6 tencere almış 1 çift kişilik bornoz almış düşün çok eski modeli ama alıcam yanıma tabi tencereyide alırım sonra anneme veririm çelik set o kadar tencereyi napıcam ben 2 tanesini alırım sürekli kullanacağım makarna çorba tenceresi falan yaparım 2 tanesi anneme geri iade :KK53:Çok fenayım ya :KK52:

Rabbim huzurlu oturmayı nasip etsin kuzum :nazar::KK16:Bize pek hediye gelmiyor bu aralar:KK60:Bardakları kaptım ama anannemde daha doğduğumda 6 tencere almış 1 çift kişilik bornoz almış düşün çok eski modeli ama alıcam yanıma tabi tencereyide alırım sonra anneme veririm çelik set o kadar tencereyi napıcam ben 2 tanesini alırım sürekli kullanacağım makarna çorba tenceresi falan yaparım 2 tanesi anneme geri iade :KK53:Çok fenayım ya :KK52:

Allah razı olsun canımmm aminnn :KK16:

Bende bazı eşyalarımı öyle yapacağım gibi :KK9: Annemde yok verme diyor bana ama düğünden sonra hooppp geri iade anneme :KK9:

Allah razı olsun canımmm aminnn :KK16:

Bende bazı eşyalarımı öyle yapacağım gibi :KK9: Annemde yok verme diyor bana ama düğünden sonra hooppp geri iade anneme :KK9:

Şimdi götürmesem kırılır anannem kıyamam heveslenmiş almış modasında değilim ama insan kendi seçsin kendi alsın istiyor işte ben öyle yapmayacağım çoçuğuma kendi alsın herşeyini :emir_bebek:geri vericem kaçarı yok alacaklar:KK52:

Şimdi götürmesem kırılır anannem kıyamam heveslenmiş almış modasında değilim ama insan kendi seçsin kendi alsın istiyor işte ben öyle yapmayacağım çoçuğuma kendi alsın herşeyini :emir_bebek:geri vericem kaçarı yok alacaklar:KK52:

Evet canım belli renk düzenine göre alıyorsun çünkü. Sende dediğin gibi gönlü kırılmasın çaktırmadan bir iki al gerisini anneciğine :KK9: :KK12:

X