Nehirnilin çeyizcikleri :)

Nehirim cok tatli bi insan. Cana yakin . Anlayisli. Halden anlayan. Umarim dostlugumuz uzun sure gider. aklima geldi oylesine yazdim

Canim evlenmissin öncelikle tebrikler, mutluluklar dilerim o kadar çok seyin zevklerime hitap ediyo ki yazsam uzun olucak mobilyalarin bile benim istedigim tarz da Allah kocaciginla musmutlu gunlerde uzun yillar kullanmayi nasip etsin.. Ben yemek takimimi alamadim hala begenip.. seninkisiyle benzer bi model istiyordum yamuk model bernardo da begenmistim ben alamadan kaldirdilar jumbonun bu takimini nette gördüm 800 e eski model oldugu icim sanırım memnun musun yemek takimindan bide bone chine mı kalin mi yoksa porseleni cok uzun yazdim k bakma ama sen kaybolma sakin buralardan evli arkadaslarin tecrubelerinize cok ihtiyacimiz var

Çok teşekkür ederim canım darısı en güzellerinden sana nasip olsun inşallah Karacada da böyle bir model vardı yanılmıyorsam çok benzeriydi ona da bakabilirsin ama Karaca pek önermiyorlar tabakta nasıldır bilemiyorum jumbonun mağazalarında yakından görme şansın olabilir nete pek güvenme derimBen çok memnunum yemek takımımdan günlük olarak bile eşimle kendimize kullanıyorum biz kullanmadıktan sonra ne anlamı var bana görePorselen sanırım bir sıkıntı çıkarmadılar bana sadeliği sebebiyle modası da geçmiyor evime gelen herkesin beğendiği parçalarımdanBuralardayım ne kusuru ne sormak istiyorsan seve seve cevaplarım bende zamanında herkesten yardım aldım araştırdım bu işler böyle ilerliyor

Canim cok tesekkurler cvbin icin dedigin gibi ben de sade seyleri cok seviyorum cicekliler tarzim degil ama duz sade yada duz kare tabaklar basit kacar gibi geliyor bunlarin sekli farkli bi hava katıyor bana gore bernardo dakine bayilmistim karacada gördüm ama ne bilim hem o kadar hosuma gitmedi hemde sikayet cok olunca almak istemedim bakalim acelem yok dedigin gibi netten almakta buyuk risk jumboya gidebilirsem bakicam tatlim cok sağol. Bide utu masandan memnun musun bende ayni marka modelden aldim ama degistirme imkanim var hala

Memnunum canım ağırlığı dışında gayet iyi bir sıkıntısı yok ama çok ağır O yanındaki abaratını da pek kullanmıyorum ben direk ütüleyip asıyorum alışmış insana o fayda etmiyor

Evet ya ben Allahtan netten almisim dedim evin icinde zor tasidim masallahi var ama kullanan kimse bulamamamistim cok tesekkurler tatlim yardimci oldugun icin evliligin de gonlun kadar guzel olsun hep mutluluklar dilerim

Nehircim merhaba,
Allah bir ömür boyu mutlu etsin inşallah.
ben yatak odanı çok beğendim memnun musun?
asla ve asla beğenemiyorum ya nette falan beğeniyorum gidiyorum beğenmiyorum

Evet ya ben Allahtan netten almisim dedim evin icinde zor tasidim masallahi var ama kullanan kimse bulamamamistim cok tesekkurler tatlim yardimci oldugun icin evliligin de gonlun kadar guzel olsun hep mutluluklar dilerim
Amin canım cümlemiz çok mutlu olalım inşallahKas yapıyorum bana spor oluyor taşırken
Nehircim merhaba,
Allah bir ömür boyu mutlu etsin inşallah.
ben yatak odanı çok beğendim memnun musun?
asla ve asla beğenemiyorum ya nette falan beğeniyorum gidiyorum beğenmiyorum

Amin canım cümlemize mutluluk nasip olsunÇok memnunum bir sıkıntı yaşamadım şuanlık çok şükür yatağımızdan ayrıca memnunuz o yataş ondan mıdır bilmem yatak odamızı çok seviyoruzTozu gösteriyor ama saklamayayım şimdi yatak odası takımı

modellerini yazmanız mumkun mu ve memnunmusunz?
Canım model değişiklikleri olmuş sayfalarında tam olarak bulamıyorum açıkcası kalkmış olabilir makineyi bulamadım mesela buzdolabını ve bulaşık makinesini diğer etiketlediğin yerden gönderdim eğer aynıysa direk kodunu bilmiyorum sadece model olarak en yakın olanları seçtim diyebilirim bir de çok memnunum ürünlerimden bir sıkıntı yaşamadım 4 yıldır çok şükür sadece bulaşık makinesi sık sık temizleme istiyor leke bırakıyor nedense şu sıralar

bu gelin pike setinden 1 tane mi aldınız ? bana herkes saten alma pamuklu al diyor ? bir de nevresim mi almak lazım acaba bilemedim ? yeter li 1 tane ?
Saten bence de almayın ben kullanamıyorum anca süs zamanı kullanıyoruz çok şık duruyor orası ayrı Açıkcası nevresim sürekli kullanılıyor pike setimin dışında kaç takım nevresim kullanıyorum bilemedim ama ilk başta 4-5 tane almıştım

gelin nevresim takımından mı 4-5 tane kullanıyorsunuz.. bende pamuklu alacagım saten kayıyor surekli..

yada pamuklu gelin nevresim mi alsam .. yazında nevresimi pike olarak kullanabilirim ama bu sefer de kışa özel gun denk gelirse örtü almam gerekecek. . ayy bilemedim .. gelin pike takmı daha ii sanırım.. beyaz nevresim geçiripgelin pike örtusunu kullanırım olur mu öyle.. Kafamda deli sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…