Nehirnilin çeyizcikleri :)

Nehir nevresimlerinde saten olanlar gordum rahat edebiliormusun birde markasi ne
Geneli pamuk saten canım onlar çok rahat hiç satenliğini hissetmiyorum bile ama gelin pikem sırf saten onda yatamıyoruz çeyizde serdim bir de misafir geldiğinde süs göstermek niyetine seriyorum kaldırıyorum:KK70:

Geneli pamuk saten canım onlar çok rahat hiç satenliğini hissetmiyorum bile ama gelin pikem sırf saten onda yatamıyoruz çeyizde serdim bir de misafir geldiğinde süs göstermek niyetine seriyorum kaldırıyorum:KK70:
Anladim cnm bende saten aliyim dedim.
Ama annem yatamazsiniz surekli kayar dedigi icin almadim. Iyikide almamisim.
Kac tane nevresimin var tek ve cift

Anladim cnm bende saten aliyim dedim.
Ama annem yatamazsiniz surekli kayar dedigi icin almadim. Iyikide almamisim.
Kac tane nevresimin var tek ve cift
Canım pamuk saten alabilirsin hiç kaymıyorlar çok rahatlar:21: 6 adet çift kişilik nevresimim var canım tek kişilik 2 tane :KK76:

Yok canım zaten 2 tanesi hediye geldi Bellonadan alınmış diğerleri farklı yerlerden ben aldım genelde Taç, Sarev, Karacahome aldım:KK16:
Anladim cnm. Ben pisman degilim hepsi cok guzeller. Tabiki ama en guzeli english home.
3 tanesi tactan aldim. 1 tanesi ayri diktirdim oda tac marka etti 4.
1 tane kupon marka. 1 tanede english home.
Tabiki super hepsi ama simdi bakiorum hala gozum english homeda cok kaliteli mallari.
Yetiyo bana bunlar

Anladim cnm. Ben pisman degilim hepsi cok guzeller. Tabiki ama en guzeli english home.
3 tanesi tactan aldim. 1 tanesi ayri diktirdim oda tac marka etti 4.
1 tane kupon marka. 1 tanede english home.
Tabiki super hepsi ama simdi bakiorum hala gozum english homeda cok kaliteli mallari.
Yetiyo bana bunlar
Bende englishhome alacağım merak ettim 2 tane pike aldım oradan gayet iyi çıktı bakalım 1 tane sonradan çift kişilik alabilirim:KK53:

Bende englishhome alacağım merak ettim 2 tane pike aldım oradan gayet iyi çıktı bakalım 1 tane sonradan çift kişilik alabilirim:KK53:
Valla cnm bi yerde bi kadin almis hic kullanmamis 2 tane yastigi nevresimi ben 20 tlye aldim. Ertesi gun netten siperis verdim lastikli carsaf takimi 2 tane yastigi oda 20 toplam 40 tlye geldi bana

nehirnil111 nehirnil111 hepsine bakamasamda gördüğüm kadarıyla herşey çok güzel, sende çok tatlı bir insansın, ağzınızın tadı bozulmadan, sağlıkla,huzurla,sevgi ve mutlulukla yaşayın evinizde :nazar::nazar::nazar:
madem bu kadar parça parça eşyaları çektin uğraştın buralara yükledin, o vakit evinin kurulu halinide fotoğraf çekip burda paylaşırmısın ?

nehirnil111 nehirnil111 hepsine bakamasamda gördüğüm kadarıyla herşey çok güzel, sende çok tatlı bir insansın, ağzınızın tadı bozulmadan, sağlıkla,huzurla,sevgi ve mutlulukla yaşayın evinizde :nazar::nazar::nazar:
madem bu kadar parça parça eşyaları çektin uğraştın buralara yükledin, o vakit evinin kurulu halinide fotoğraf çekip burda paylaşırmısın ?

Canım benim teşekkür ederim beğenmene çok sevindim Rabbim sizlere daha iyilerini nasip etsin:nazar: :KK68:Evimi paylaşmak istemedim açıkcası tanıyan birileri çıkar diye parça parça şeylerden de anlarlar ama bilemedim yine de :KK53:Özelden sana atabilirim tabisi bugün çekip pazartesi göndereceğim ilk iş :KK68:

Canım benim teşekkür ederim beğenmene çok sevindim Rabbim sizlere daha iyilerini nasip etsin:nazar: :KK68:Evimi paylaşmak istemedim açıkcası tanıyan birileri çıkar diye parça parça şeylerden de anlarlar ama bilemedim yine de :KK53:Özelden sana atabilirim tabisi bugün çekip pazartesi göndereceğim ilk iş :KK68:
amin canım Rabbim cümlemize nasip etsin,fotoğrafları pazartesiye bekliyorum o zaman :KK15:

X