Nehirnilin çeyizcikleri :)

Birde şöyle bir durum var kuzum belki tavalarımı o şekilde halledebilirim para vermeden :KK9: Babamın marketi var. Sürekli yüksek miktarda dükkana ürün aldğı için puanları oluyor. Geçen gün puanların toplamı methapın 3 lü teflon tava setine yetiyordu. Alayım mı öyle :44: İyi midir mehtap. Çok duydum ama memnun olan var mıdır bilmem :KK53:

Mehtap hiç kullanmadık kuzum avantajınız iyiymiş ama iyi midir acaba teflonda Tefal diyorum sadece:KK53:

Son düzenleme:
Değişiklik iyidir:KK1:Al canım En Büyük KKHayırlı olsun şimdiden Tefali öneririm:KK12::KK9:

Risk alma alma :82:tava al :KK52:

Tefal. ne varsa onda var. :KK53:

Almışken iyi bi marka olsun. Cem ve mehtap istemiyorum.

*
Soleil'im yevrum. Mehtap o kadar ii bi marka değil. çok çabuk çiziliyor canım bilgin olsun :KK50:

Mehtap hiç kullanmadık kuzum avantajınız iyiymiş ama iyi midir acaba teflonda Tefal diyorum sadece:KK53:

Bende tefali seviyorum. Olmadı ben tekrar bakayım belki daha yüksek puana başka markaların vardır :KK51: Olmadı puanlarımızla başka birşey alırız :KK16:

*
Soleil'im yevrum. Mehtap o kadar ii bi marka değil. çok çabuk çiziliyor canım bilgin olsun :KK50:

Hımm tecrübe önerilerinise saygı ve sevgilerimi ileterekten mehtaptan vazgeçiyorum :KK42: ve artıkın Tefal almaya karar veriyorum :KK9::KK9:

Oy birliği ile karar verilmiştir :KK9: Teflon tava ve tencere alınacaktır :KK9::KK9:

*

Bende tefali seviyorum. Olmadı ben tekrar bakayım belki daha yüksek puana başka markaların vardır :KK51: Olmadı puanlarımızla başka birşey alırız :KK16:

:KK9:

Bence doğru yoldayızzz :KK53:

Nasıl kandırdım :KK60:Tefal tava ve tencereler gelsin aynı olalım:KK52:

X