Nefret yüklü bir ruh hali

bwdreams

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
4
-19
34
Merhaba; burası başıma iş açtı. Hala buraya yazıyorum, neyse.. bundan 4 yıl önce falan buraya o zamanki iliski durumlarımla alakalı konu açmıştım ve birseyler sallamıştım.Hala duruyormuş meğer. Neyse 1,5 yillik bir iliskim vardı 28 Mayıs akşamı bu iliskimle alakalı bir takım şeyler yazmıştım. Daha sonra erkek arkadaşım; nasıl buldu bilmiyorum yazdığım şeylere ulaşmış bir de üstüne geçmişteki iliski durumlarımla alakalı sallamasyon yazdığım konulara da ulaşmış. Sonra tabi screen almış geldi gösterdi, bitti dedi gitti. O sıralar uğraşıyorum tabi bitmesin etmesin diye. Sonuçta 4 yil önce yazmışım ve o bir geçmiş.. herneyse telefonda bitti dedi ben ve bütün arkadaş çevremi engelledi. Sonra ben defalarca aradım çünkü hala bi anda bittiğine inanamıyordum. 1,5 yıl çok güzeldi emek vermiştim. Kahroldum. Sonra yuzyuze görüşelim dedi. Ümitlendim. Bitirmicek sinirle bitirdi, dedim kendi kendime. Biz sürekli belgrad a giderdik dogayi severdik. Bi ağacımız vardi ismimizi kazidigimiz. O gün o agacin orada buluşacaktık. Önce ben gittim biraz sarap içmiştim. Sonra o geldi sarıldık.Şirketin ingilizce sınavı vardı onu geçtiğini söyledi sevindim. Sonra beni karşısına aldi bittigini tekrar söyledi. Ben yıkıldım ümitlenmiştim. Defol diye bağırıp hatıralarımızın oldugu kutuyu alip su birikintisi olan dere gibi yere attım. Engel olmaya çalışınca ittim onu. Suya düştü. Sonra delisin sen diye söylenmeye başlayınca ağırıma gitti beni delirten oydu çünkü. Sonra hay ananı… diye küfretti. Delirdim iyice. Kendi aracımın anahtari ile arabasini cizdim. Hava kararmıştı. Ve anahtarimi elimden alarak ormanin içine firlatti. Ve beni ormanda birakip gitti. Alkolun etkisiyle anahtarı bulmakta zorlandım. Halbuki cok uzakta değildi. Tel cekmiyordu ve karanlıktı. O korku haliyle aracima bindim bende oradan uzaklasmaya çalıştım. Aracımı da çarptım. Yine devam ettim yola. Tel cekmeye baslayinca annem aradi meraktan ölmüş. Anneme haber vermiş. Herneyse bende onun annesini aradim tabi. Aileler de işin içine girdi. 1 hafta gecti dün aradım. Aracının masrafi neyse karşılayacağımı üzgün olduğumu söyledim. O da sana dekont atacağım dedi. Beraber aldığımız kamp malzemelerini de istedi hepsini al senin olsun dedim. Annene kufretmedim ortaya kufrettim anani… derken dedi. O durumu annene anlat beni arasin dedi onada ikna oldum tamam dedim. Bugün anneme yalvar yakar konuş onunla bak çok üzülmüş hakkinda kotu düşünmene dedim. Herneyse annemle konuşmuşlar. Anneme kızınla evlenmicem istemiyorum onu tarzı seyler söylemiş. Annem beni aradı sen birde çocuk üzülüyor ara diyorsun yuzsuzmusun sen seni istemiyormuş diye çıkıştı. Ben deliye döndüm aradım saydim sövdüm. Ve çok büyük nefret besliyorum. Ama canım yanıyor. Neden ya neden. Burada yazdığım 4 yıl önceki yazı bir anda hayatımı psikolojimi mahvetti. Neden ben nasil toparlanacağım bilmiyorum. İstenmeyen kadın olmama mi yanayim bu yasadiklarima mi? Ormanda basima birsey gelebilirdi korkusundan söz etmiyorum bile. Napicam ben. Bu nedir biri aciklayabilir mi?

Merhabalar,umarım en kısa zamanda bu karekter yokusununu unutursunuz ..buraya yazdıklarınızin iliskinizle hiçbir ilgisi yok ,bizler insanız karisinizdaki o kadar sütten cikmis ak kaşık ki annenize dek küfür ediyor ve siz halen bu terbiye yoksunu için üzülüyorsunuz ,dön derse dönersiniz eminim . Yapmayın gerçekten adam birlikte aldığınız kamp malzemelerine sek istemiş hiç mi hayatında görgü saygı nedie bilememiş ,yatıp kalkio dua edin ki böyle bir adamdan ayrıldığınjza

Hayatınıza devam edeceksiniz. Öfkenizi ve davranışlarınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

Ben sizi hatırladım. Eski nickinizi birazdan çıkarırım azıcık düşünmem lazım. O zamanlar da böyle pasif agresif hareketleriniz vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Sizin de o adamın da davranışları korkunç.

Küfürler, hakaretler, kavgalar, ormanda bırakmalar, araba çizmeler…

Destek alın ve bu adamı unutun artık. Siz masum değilsiniz tamam ama o da masum değil. Bence kötü biri. Araba masrafını ödettiği için değil ama, küfürleri, davranışları vb için.

Sizin ısrarla bu kişiye saplanıp kalmanız sağlıklı değil. Lütfen destek alın

Ben de düşünüyorum, neydi bi şeydi gelmedi bi türlü. 83487 farklı üyelik, defalarca nick değiştirme; türlü türlü tuhaf ilişki. En son "Nişanlım burayı bulmuş olabilir, konularımı silin" diye konu açıp ağlayıp gitmişti. Dilimin ucunda.

İlave: Karıştırıyor da olabilirim emin olamadım, uyku saatim gelmiş :))

Son düzenleme:
Bence karıştırıyorsunuz. Pasif agresif diye düşündüğünüz hiç bir konu paylaşmadım. İlk kez bu çapli bir konu paylaşıyorum. Emin olmadan şöyle yorumlarda bulunmayin lütfen..

Yalan söylemek çok basit birşey sizin için. Buraya sallayıp sallayıp yazmışsınız, o vakitler söylediğiniz yalanlar size ne kazandırdı bilmiyorum ama bugün kaybettirmiş, adalet tecelli etmiş.
Beni o kadar irrite ettiniz ki anlatamam: alkol alıp araba kullanıyorsunuz, bir sürü insanın çocuğun hayvanın hayatını hiçe sayıyorsunuz, sebep: kafanız bozuk, sizin kafanız yaşadıklarınız hiç bir candan önemli değil
İkincisi ağaca zarar vermişsiniz, ağacı yaralamışsınız, ha bir insanı yaraladınız ha ağacı hiç fark yok, tek fark insanı yaralarsanız sürüm sürüm süründürürler ağaca yapınca sabahlar olmasın.size doğaya pervasızca zarar verme hakkını kim verdi? Vay be ağaca kazınan aşk hiç oldu gitti ağacı düşünen kim dimi. O yaraladığınız ağacın yerine kaç ağaç diktiniz, doğaya ne faydanız dokundu acaba?
Üçüncüsü de yetmemiş yediğiniz haltlar doyamamışsınız bir de dereyi kirletmiş zirve yapmışsınız
Yazıklar olsun sizin gibi insanlara
Sizin aşkınız hatalarınız ayıplarınız yüzünden dünya neden zarar görüyor ya

Gerçekten kin dökmeye gelmişsiniz. Bilip bilmeden atıp tutmayın lütfen. Dereye atılan şeyleri bizzat kendim topladım. Alkollu arac dediğiniz aksam tek basima ormanda birakildim tel cekmiyor napiyim etkisinin gecmesini mi bekleyeyim? Kimseye bir zararim olmus mu? Aracima binip tabiki evime gitmek zorundaydim. Yüzlerce fidan dikiminede destek oldum. Bos konuşmayın yorumda bulunmayın. Bir de gelmiş insanla dalga geçiyorsunuz adalet tecelli etti diyorsunuz. Kimsiniz eski erkek arkadasimin kankasi falan mi? Haddinizi bilin

Sen haddini bil edepsiz!
Hem suçlu hem güçlü olamazsın benim karşımda
Senin gibi başka insanların canına hayvanların canına kıymet vermeyen doğaya zarar veren bir de üste çıkmaya çalışan insanlara tüm kinimi nefretimi canı gönülden kusuyorum!
Açık açık kendi elinle yazdın işte neyin ne olduğunu neyi bilmiyorum be
Senin dereye attıklarını ben mi gelip toplayacaktım kendi çöpünü tabiki kendin toplayacaksın
Alkollü araç kullanacaksan içmeyeceksin! Bana ne evine neyle döneceğinden kendin hesap edeceksin onu. Sanki su içmiş kafaya bak. Yok bekleme etkisinin geçmesini gel arabayla üstümüze çık, sen hala ayılamadın heralde kafa bi milyon
Kimseye bir zararının olmayacağının garantisini kim verdi sana alkollü araba kullanabildin? Benim evladıma sokaktan geçen insana bir kediye köpeğe çarpsan o canı geri getirebilecek miydin de yüzsüz yüzsüz konuşuyorsun
Bana ne senin aşk hayatındaki sıkıntılarından, niye benim canım senin yüzünden tehlikeye giriyor, kimsin sen?
Aracıma binip evime gitmek zorundaydım diyorsun bir de ya alkollü de trafiğe çıkmamak zorundaydın alkol alıp araba kullanmamak zorundaydın dimi!
Git o palavraları başkalarına yedir yüzlerce fidan dikimine destek olacak kadar duyarlı insan bir ağaca zarar vermeyi bırak dört yapraklı yoncayı bile koparmaya kıyamaz
Sen boş yaşıyorsun da benim konuşmam mı dokundu sana mı soracam yorum yapayım mı yapmayayım mı diye
Tamamen yanlış anladın asla dalga geçmedim adalet tecelli etmiş derken çok ciddiydim, yalanın karşılığını almışsın, bekle gün gelir zarar verdiğin doğanın hiçe saydığın canlarında adaleti seni bulur
Ne erkek arkadaşın ne sen benim hayatımın hiçbir yerinde olamazsınız
Ne doğaya ne hayvana ne insana saygın yok bana had bildirmeye kalkıyorsun dön de bir rezilliklerine bak ondan sonra arsız arsız konuş

Ohooo gecenin 4’ünde kimi eski kullanıcı adını düşünüyor kimi polemikte.
Sizlerin yemek yeme, uyuma, wc gibi ihtiyaçları olmuyor mu? Kiminizde çalışan kesimsiniz 7/24 burada takılırken çalışmak

He bu arada kullanıcı adı listesi yapmaya kalkmazsınız umarım, zira ortada 2. üyelik kurallarına aykırılık varsa gereken yapılır ama kimse kimsenin üyeliğini ifşa etmesin, keşke meraklar doğru alanlara kanalize edilse, Mars’a uzay gemisi gönderiyor olurduk

Birazcık bana da laf geldi sanki yoo kullanıcı adını hatırlasam bile yazmayacaktım zaten, sadece doğru mu hatırlıyorum diye bakacaktım,konuları hakkında doğru mu biliyorum diye.

Bi de ben gececiyim mune hanım, yarasaya evrildim maalesef

"Sallamasyon" değildi bence önceden yazdıkların, şu an böyle söylüyorsun, belki tekrar bakar görür diye. Ayrıca, bu konuda anlattıkların da (gerçekse tabii) rezalet, bu ne böyle; itme kakma sayma sövme.
Adamın gerçek yüzü çıkmış işte ortaya, bi şeyi hazmedemeyen karakter sahibi adam döner gider, okey, bunun ne yaptığı belli değil, gitmiyo, kendince ve aklınca işkence ediyo, ne biçim karakter özellikleri bunlar.
Bi de, nerden nasıl buluyo burdaki üyeliğini, konularını falan?

Bence karıştırıyorsunuz. Pasif agresif diye düşündüğünüz hiç bir konu paylaşmadım. İlk kez bu çapli bir konu paylaşıyorum. Emin olmadan şöyle yorumlarda bulunmayin lütfen..
Ne olduğunuz zerre umrumda değil ama ağaçlardan derelerden kısaca doğadan uzak durun zarar veriyorsunuz ağaca isim kazıyan herkes cahildir bu net

Yil olmus 2022 hala agaclara isimmi kaziyorsunuz yazik gunah degilmi. Garip bir insansiniz sizi istemeyen adamin pesinde kosup annenizide konusturiyorsunuz adam istemiyo bitiriyo sende bitir yani ne kin nefret sonsuza kadar sevmek zorundamiydi hayir degil kabullenin yani

Sevgilinize telefonunuzu mu verdiniz nasıl okudu burda yıllar önce olan şeyleri. Biz bile zor buluyoruz o nasıl buldu.evli bile değilsiniz neden özelinize sokuyorsunuz bu kadar insanları.sizin aniden sinirlenmeniz bu gereksiz şahsa bu kadar baglanmaniz araya annenizi koymanız küfür ettiği halde hemde, bunlar hiç normal değil. Arabayı çizmeniz de hiç normal değil terapi görmeniz belki faydali olacaktır. Ağaçla dere konusuna hiç girmiyorum arkadaşlar gerekli tepkiyi vermiş. Sizin anahtarınızı ormana atan ve sizi orada sarhoş halde bırakan birine hala dön diyorsanız kesinlikle sorunlarınız vardır. Kendi şahsınıza biraz saygınız olsun lütfen büyütmeyin şu erkekleri

Ne olduğunuz zerre umrumda değil ama ağaçlardan derelerden kısaca doğadan uzak durun zarar veriyorsunuz ağaca isim kazıyan herkes cahildir bu net
Ağaca, tarihi eserlere , dağa taşa, evlere... anlamsız ve şuursuzca. Neyin ispatı bu? Kesinlikle bir cezası olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…