neden yalan söylemiş olabilir?

bravo her şeyin en iyisini sen biiyorsun, erkeği merkeze koyma kısmından sonrasını okumayacağımı bildiğin için son cümlene iliştirmiş olmanı da ayrı alkışlıyorum ama :)
şunu anlamıyorum neden burada konu benim takıntıma evrildi?
yani kime suç buluyorum bulmuyorum bundan size ne ki?
hala yargılamaya devam ediyorsun yazdıklarınla.
adamın yalan atması normal, benim şüphe ile yaklaşmam anormal geldi yani.
ben nasıl sağlıklı ilişki kurarım diye mi soruyorum burada? yani sırf dikkat çekmek beğeni toplamak için enteresan yorumlar yazmanı anlıyorum ama benim sorunuma çözüm değilsin, üzgünüm.
tanımadan etmeden erkeği merkeze koymak demek ne demek yahu? allah aşkına başka diyalog olmasın aramızda, seni gözardı ediyorum kusura bakma.

ne bileyim öyle şeylerle karşılaşınca kendimi kötü hissediyorum.
tuhaftır ki başka biri beni erkeği merkezine koymakla itham etti, hala ona gülüyorum.
evet daha esnek olmak lazım. fazla düşünmek iyi değil.

İnternetten mi tanışmıştınız? Erkeği merkeze koyanlar hemen söküp atmayı düşünmüyor gördüğüm kadarıyla. Tam tersine fazla iyimser olup üstünü kapatıyorlar her şeyin. Seninki daha çok kin duymakla, hırs duymakla, öfkeyle ilgili

Bizi bu yollara itenler utansın wrustia . Bu erkeklerin türlü türlü çakallıkları yüzünden napalım Sanki ortalıkta iffetli hz yusuflar fln dolaşıyor da biz de güvensizlik yaşıyoruz tövbe yarabbim
Hayatım konu sahibini bilmem de sen baya hayatında tutmuşsun güvenmediğin adamı. Sonra neden aldattı? Aldatır tabi, ben kendimi adamların yerine koyuyorum da, böyle güvenmediği halde, nelerimi yakaladığı halde yanımda duran kadına karşı kasmam yani. Relax olurum.

Tüm ikili tartışmalardan bağımsız olarak fikir belirtiyorum. Adamın bir yanlışını görmediysem, yalanını yakalamadıysam, internetten vs tanışmadıysam, ilişkiye güvenerek başlarım. Sizi huylandıracak bir şey olmadıysa şimdiye dek üzerine düşmenin bu hastalık konusunun. Bir daha bir şey olursa şüpheci yaklaşırsınız.

Yalan söylediğini düşünmenizin elle tutulur bir sebebi varsa söyleyin ona göre yorum yapalım. Okuduklarım arasında sebep göremedim.

beni ne yapsınlar tarzı değil o kendime hakaret olur, kimse de öyle düşünmemeli ve söylememeli zaten beni ne yapsınlar demek ben çok alt seviyede bir canlıyım benimle kimin işi olur anlamına geliyor. onu kabul etmiyorum ama iyiler kapıldı, karşıma iyisi çıkmaz düşüncesi doğru. bu konuda şanssız ve umutsuzum. belki de çekim yasasıdır yani iyi olanı kendime çekemiyorumdur.
yoksa beni ne yapsınlar diye değil bence o erkekler bizim bütün kadınlarımıza, ben dahil hepimize kurban olsunlar. kendine baksın onlar önce.

O değil ki sadece . Ben bir evlilik yaptım o kişi asla fire vermedi mesela güvenmediğim bir hareketi de olmamıştı güvenmiştim. Aaa sonra bir baktım ki liseli kız sapığı çıktı bir anda çıkıverebiliyorlar

tam olarak neyle ilgili bilmiyorum ama asla hayatımın merkezine koymuyorum. o üye beni sinir etmek için söyledi, belli. büyüyünce kudra olacak sanırım :) e burada yorumlara beğeni toplamak, tuhaf yorumlar yapmak da kimileri için bir kazanım. var öyle sivri birkaç üye, bu da sivrilmeye çalışıyor anlıyorum hep denk geliyorum yorumlarına. amaç belli yani.

ben merkezime sadece kendimi ve benim için en önemli şeyleri koyan biriyim. hayatını başka birine bağlı, ona göre şekillendiren biri olsam yalnız kalma sürelerim çok kısa olurdu. senelerdir hayatımda kimse yoktu, kendime dönmüş, elimi eteğimi çekmiştim. yeni yeni birileri olmaya başladı işte hayatımda. merkezimde de ben, işim, beni mutlu eden şeyler, hedeflerim başarılarım falan var. hatta son dönemde hedefleri bir tık saldım, onlara daha fazla eğilmem lazım. bazı başarılarla kendimi tatmin etmem lazım, niye bilmiyorum bi kopuş var bir senedir falan o hedeflerden.

ben bazen sabah cektigim fotografi aksam story atiyorum sabah cektigim yerdeymis gibi yada dun cwktigim fotografi bugun story atiyorum .
ozellikle kiz kardesin gonderme yapmak istedigi biri falan vardir atiyorum abisinim evindeyken kendi evinin civarinda gibi oaylasmistir yazmasini istedigi biri falan vardir .bence hic karistirma

Kız kardes oylesine atmis olabilir.

Bu durumu ben yasasam cok umrumda olmazdi. Akisina birakirdim. Zaten tahmin ettigin durumsa yan cizmeler devam eder. Yanildiysan iyilesince problemsiz bir iletisim ilerler.

Istanbulda hava cok guzel. Izmirde nasil? Ben cik gez, her sey olacagina variyor kafaya takmaya degmez. Yalansa da kendi ayibi, kendi kaybi.

Bak işte bu düşünce yapısı da bence tuhaf. Erkekleri toptan aynı kefeye koyup kadınları yüceltme durumu. Bilinçaltının dışa vurumu erkekleri kötülemek şeklinde. Burda birkaç üye daha var böyle. Bakarsan hiç birinin yolunda giden ilişkisi yok. Sağlıksız çünkü.

Kadınlar ya da erkekler olarak birbirimizden üstün değiliz, birbirimize muhtacız. Kimse kimseye kurban olmasın. Kadınlar iyi erkekler kötü diye bir şey yok, iyi insanlar ve kötü insanlar var.

Bakış açını tersine çevirirsek o zaman iyi kadınların da hepsi kapılmış, sen kapılmadığına göre iyi değil misin? Bu düşünce biçimi çok yanlış.

sevgiliyken de başkalarıyla bakmadım kuzum.ne telefonlarını takip ettim ne de gittikleri yerleri.zaten bir iki aya hepsi gerçek yüzlerini gösteriyorlar .Netten de tanışınca kadınlar sadece evli mi değil mi bu adam ona baksınlar.gerisi ilişki içinde anlaşılıyor zaten.ha bana yalan söyleyeni de defettim gitti.sanki çocuğumun babası mı çok ta tınn dedimm.öyle profesyonel yalancılar var ki zaten ne kadar araştırsın da hemen anlayamazsın.bizim işyerinde bir çocuk memleketinde nişanlıydı ama saklayıp başka kızlarla çıkardı.sosyal medyasında da yoktu bilgi hadi kanma bu şerefsize.ha arkadaşımızdı okuldan biz biliyorduk

aynı düşünüyorum bu konuda yazdıklarına.tüh tartışamayacak mıyız şimdi?

Kız kardeşi eski bir fotografı hikayeye atmış olamaz mı? Yalnız bu tarz şeyler şüphelerle olmaz.

Kadınlara yöneleceğim. Vallahi bak yapıcam bunu. Ya onlara ya da kendime, işine gücüme yönelip kimseden bişey beklemeyecek, istemeyeceğim. Birinden tiksinince hepsinden tiksiniyorum paket geliyor. Günün birinde sahiden birine aşık olursam o zaman bakarız. Vallahi baydım bu işlerden. İhtiyaç duyarsam kendime ya da kedime sarılırım napayım.
Kardeşi bu defa bambaşka bir yerden diğer iki kardeşiyle hikaye atmış. Ne diyim ki. Hakikaten bu kadar kolay demek birini salak yerine koymak.

Kız kardeşi eski bir fotografı hikayeye atmış olamaz mı? Yalnız bu tarz şeyler şüphelerle olmaz.
Kardeşi bugün diğer iki kardeşiyle hikaye atmış.
Kardeş konusunda kesin yalan söyledi.
Ne yapsam şimdi her yerden silip engellesem mi, mesafe mi koysam yoksa bu yalanı cebe atıp önümüzdeki yalanlara mı baksam?

yalnız yaşadığım zamanların birinde, bir evim o kadar rezildi ki tarif edilemez. evi temizlemeyi aklımdan geçirmez benzin döküp yakmayı düşünürdüm. yerdeki kıyafetlerin, kitapların üzerine basarak yürürdüm. bir çok tencereyi tabak çanağı yıkamaktansa çöpe atardım amma kendim pırıl pırıl, şıkır şıkır dolaşırdım. benim çöp evde yaşayan, bokuyla oynayan biri olduğumu anlayan biri oldu mu, bilemiyorum. evime gelmek isteyenlere de binbir yalan söyler, eve sokmazdım. çok zorlu bir iş hayatım vardı, doğru düzgün uyku yüzü göremiyordum. vs diye kendimi teselli ederdim. yani söylediğimiz yalanlar genellikle kendi problemlerimizi gizlemek için aslında. yalan söylediğimiz insanlarla ilgili olmak zorunda değil. hemen kırmayın yalancının kalemini. evi çöp ev değilse bile vardır kendince bir sebebi.

Hayırlısı ne diyim.

Tabiki silip engelleme. Mesafe koyabilirsin ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…