neden yalan söylemiş olabilir?

Ee kim bilir kiz farkli imaj yaratiyor? Yada eski foto, o bölgeyi seviyor,.

Sorun bu değil. Asil sorun senin takıntili olman ve bu adama güvenmemen. Kendimden örnek verirsem, hasta olan ben olsam ve ablam gelse. Yeni görüştüğüm beyde gizliden benim ablami takip etse, üzerinde bu kadar teori üretse, ben kaçardim. Hatta korkardim. Bunlar gerçekten sağlikli şeyler değil.

Ya adama güvenirsin, ya değil, ortasi yok. Güvenmediğin adama hiçbir yola girme. Ve hasta birine niye gitmek zorundasin? Daha yeni flört ettiği kişinik onu halsiz görmek istememesi gayet normal.

Tekrarliyorum, bu ufak olaydan dolayi tanimadiğin ablasini takip etmeye çalişman korkunç. Kendin niye bu hareketleri sergiliyorsun onu bir düşün derim ben.

konu sahibi arkadaşımdır çok da severim ben de gizli profili bir uygulamayla açıp bakmasını hiç etik bulmadımm.herkese açık olsa da incelese tmm meraktandır derim de bunun için uygulama bulması ve bakması yasalara bile uygun değil .

evini biliyormusun bilmiyormusun?
daha önce gittin mi gitmedin mi?

okuya okuya geliyordum denk geldi.

adam hafta sonu görüşmemek için hastayıma bağlayıp eve de gelmesin diye sallamış olabilir eğer evini biliyorsa.
al işte mesele burada her hareketi yargılayıcı düşünce yapısı.
en ufak bir cümleden, bir hareketten direkt yargı dağıtmaya başlıyor buradaki kadınlar.
evine girip çıkıyorsan zaten seni kolay kadın olarak görecek düşünce yapısından kaçmak istedim zira kusuyorum ben artık böyle şeylerden.
konu burada benim bir yalandan şüphelenmiş olmam.
hastaysa neden çay çorba yapacaksın'dan başlayıp değerini bilmez sonra'ya varan nasihatler.
yok kardeşinin profiline niye baktın takıntılsın lafları.
yargılıyorsunuz herkesi.
insan gibi kafamıza takılan bişeyi sormak istiyoruz ama alakasız yargılarla karşılaşıyoruz.

etik olsun ya da olmasın ben bakarım, buradaki kadınların yüzde doksanı da bakıyordur, hepimiz profesyonel stalker'larız kimse sütten çıkmış ak kaşık rolü kapmaya çalışmasın :)

etik olsun ya da olmasın ben bakarım, buradaki kadınların yüzde doksanı da bakıyordur, hepimiz profesyonel stalker'larız kimse sütten çıkmış ak kaşık rolü kapmaya çalışmasın :)
ben bakmam wurstria eşimin telefonuna bile bir kere bakmadım bunca yıl.instam zaten yok.face de eskiden açık prpfillere bakardım arkadaşlarım neler yapıyor diye.ama özellikle program bulup bakmak aklıma bile gelmez.gizli profili programla açıp bakmakla birinin tel şifresini o farkına varmadan ele geçirip telefonunu karıştırmakla aynı bulurum

işte büyük ölçüde güveniyordum ama güvenim sarsıldı. fakat bunu yapmasaydım salak gibi güvenmeye devam edecektim.
ben şüpheci bir insanım, sadece ilişkiler de değil başka zamanlarda başka konulara da şüphe ile yaklaşırım.
zaten %100 dürüst insan imkansız onu biliyoruz.
ama nedir ne değildir bunları bilmek istemem çok normal neden salak yerine koymasına izin vereyim ki.
zamanında bu yüzden çok canım yandı.
evet hiç bakmamak demek kafa rahatlığı demek. böyle bişey denk gelmeseydi yine söylenen yalan devam ederdi ve benim ruhum duymazdı bunlar da mümkün.
ama insan bilmek istiyor yani daha fazla canımın yanmasına izin vermeyeyim ben de ona göre davranayım hesabı.
şey gibi düşün, normalde hiç telefon karıştırmayacak biri bi anda bazen kendisi bile bilmeden, anlamadan kendini o telefonu karıştırırken bulur ve bazı gerçeklerle yüzleşir. öyle durumlar da korkunç aslında. ama varsa bişey öğrenmiş olur.
valla ister takıntılı de ister başka bişey, zaten normal biri olsam kafam çok daha rahat olurdu, daha mutlu ve umursamaz bir insan olurdum.

ama o senin eşin sonuçta sen o adama zaten güvenmişsin ki evlenmişsin. benim yeni tanıdığım birine güven seviyem ile senin eşine güven seviyen aynı olamaz ki. insanları evlilik aşamasına getiren şeylerin başında güven gelmez mi zaten?
ben de bununla alakalı öyle programları zırt pırt kullanan biri değilim. ama artık şüphe ile yaklaşacağım da kesin...

okuya okuya geliyordum denk geldi.

adam hafta sonu görüşmemek için hastayıma bağlayıp eve de gelmesin diye sallamış olabilir eğer evini biliyorsa.
görüşme konusunda bir rutinimiz yok ama bu olayın beni uzaklaştırdığı kesin açıkçası.
benimle görüşmemek için bu kadar basit, bu kadar düz yalan söyleyen insan da ne bileyim. zekice bir yalan söylemeli insan söyleyecekse de. ya da cesur olup dürüst olmalı. aslında normal olan dürüstlük ama bunca yalanın arasında dürüst olmak artık takdire şayan bişey oldu nedense.

Kadınların yüzde doksanı bakıyordur demek kendini kendi gözünde aklamak sadece.

Bu eşin telefonuna bakmak ya da herhangi bir şeyden şüphelenip biraz araştırmak değil. Ortada hiçbir şey yokken casus programlarla falan araştırmak üzgünüm ama sağlıklı bir ruh hali değil bence.

Benim iki gün önce gittiği yerleri story olarak paylaşan arkadaşlarım var yahu. Herkes bizim gibi anlık kullanmıyor ki story kısmını.

sağlıklı bir ruh bırakmadılar ki.
geçenlerde de saçma sapan bir kızı takibe almış kız bunu takip etmiyor.
o da beni rahatsız etti mesela bişey demedim ona ama kendi içimde rahatsız oldum. takibe aldığı kızla doğu batı, kuzey güney gibi zıtız. öyle tiplerden hoşlanıyorsa benden hoşlanması absürt geldi açıkçası. birbirimize uygun değiliz gibi bir anlama çıkar bu benim için ve zaman kaybetmek istemem o zaman onunla.
sağlıklı ya da sağlıksız olsun benim için farketmez, aptal yerine konmak istemem ve farkettiğim anda o defteri kapatırım, kendimi düşünmek zorundayım. hem ayrıca neden yeni tanıdığım birine tamamen güveneyim ki? şüpheci bir yapım var zaten, tuz biber eksinler böyle, aferin.
iyiceee kafam karıştı.

Benim iki gün önce gittiği yerleri story olarak paylaşan arkadaşlarım var yahu. Herkes bizim gibi anlık kullanmıyor ki story kısmını.
Herkes, bütün dünya anlık kullanıyor olsa bile “kardeşim geldi, bana bakacak” gibi bir cümleden hmmm kesin yalan söylüyor, kardeşi gelmemiştir dur ben bir casus program indireyim de kardeşini stalklayayım moduna girmek sağlıklı bir ruh hali değil bence.

Bizi bu yollara itenler utansın wrustia . Bu erkeklerin türlü türlü çakallıkları yüzünden napalım Sanki ortalıkta iffetli hz yusuflar fln dolaşıyor da biz de güvensizlik yaşıyoruz tövbe yarabbim

Bu birine güvenmek ya da güvenmemekle ilgili bir durum değil ki ama. Tamamen seninle ilgili bence. Bu şekilde sağlıklı bir ilişki de yürütmen mümkün değil. Şüphelendim ve araştırdım karşıma bu çıktı gibi bir şey yok. Ortada şüphe edecek hiç bir şey yokken tedirgin olma durumun söz konusu. Cidden normal değil.

Evet ona ayrı bir hayret ettim zaten. Herhalde daha önce adamın bir yalanını yakaladı, ondan böyle temkinli diye düşündüm. Durduk yere casus programla kız kardeşi stalklayacak kadar işsiz olamaz bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…