Neden uyuyamıyorum ben yaa !!!!

Mrblar bemde katildm uykusuzlar kervanina 2-3 gundir boleyim
bugn saat 1de yattm 5te kalktm :))
Bu topigin adi ramaznda uykusuzlar topigi olsun sabitlensin :))

Hamis hamis ytmmssnz uyumamak bbk icin kotu degil mi oda siznle uyumuyor

belim ve sırtım ağrıyor :/ bebek için zararlı mı bilmiyorum ama ramazandan dolayı uyumakta istemiyorum.. teravihten 23.00 de gelip gece 3.00 de tekrar kalkıp tekrar yatıp 7.00 de eşimi uyandırmak için kalkacağımdan hiç uyumamayı seçtim.. gündüz 14.00 e kadar uyuyorum

bi konu açılmış ergenler girmesin gibisine ama inanın yani benim açımdan o kadar iyi geliyoki site, tüm bayanlar çok içten anne abla gibi yani derdimizi bizde kime paylaşalımki o yüzden biraz üzüldüm benimde yaş 17 anne abla izmirde babamla yaşıyorum burda konuştukça o kadar iyi oluyoki, kendimi yalnız hissetmiyorum en azından

Sanirim bebeginiz erkk erkk bebek anneyi cok ytrrms bn söyleyenlerin yalancisiyimaynı bnde 14:00 bazende 15 kalkıyorum cok kotu duzensizim

Sanirim bebeginiz erkk erkk bebek anneyi cok ytrrms bn söyleyenlerin yalancisiyimaynı bnde 14:00 bazende 15 kalkıyorum cok kotu duzensizim

ilk 4 ay erkek dediler sonra kız olduğunu öğrendim :) bebeğim kız inşaAllah canım.. Allah a bin şükür bu zamana kadar çok rahat geçirdim ama bu 1 haftadır bel sırt ağrılarım oluyor.. yerinde durmayan biri olduğum için sanırım kızım "artık yeter anne yavaşla" diyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…