Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaslar. Ben de 9 aylik evliyim. Olmadi cocugum( esimle bana kalsa bir yilimiz tamamlanincaya kadar bebek dusunmuyorduk ama kayinvalidem kayinpederim o kadar cok soyluyorlarki her ay stres yasiyorum. Demin kayinvalidem telefonda dediki kimseye cevap veremiyorum. Soranlara falan. Disari cikamiyorum utancimdan. Boyle sey soylenirmi ya? Cok igi insanlar kendileri ama bu konuda cok sıkiyorlar beni. Hatta esimin amcalari bile soyluyor. Ocak ayinda amcasi dediki bu eylule kadar ne yapin edin dogurun. Abartdiniz siz falan. Sanki bizim elimizde. Neyse arkadaslar. Her ay bir sey cikiyor. Duyunden once boyle deyildim ama galiba stres falan baga etkiliyor. Bu ay da 14cu gunden ovulasyon testi yapdim pik olmadi. Acaba 12 ya da 13cu gun mu oldu diye dusunugorum. Cunki genelde 12 13cu gunler olgunlasir sadece catlamaz kiste cevrilirdi. Ama bu InsaAllah kist olmaz da tutar.

Merhaba arkadaslar. Ben de 9 aylik evliyim. Olmadi cocugum( esimle bana kalsa bir yilimiz tamamlanincaya kadar bebek dusunmuyorduk ama kayinvalidem kayinpederim o kadar cok soyluyorlarki her ay stres yasiyorum. Demin kayinvalidem telefonda dediki kimseye cevap veremiyorum. Soranlara falan. Disari cikamiyorum utancimdan. Boyle sey soylenirmi ya? Cok igi insanlar kendileri ama bu konuda cok sıkiyorlar beni. Hatta esimin amcalari bile soyluyor. Ocak ayinda amcasi dediki bu eylule kadar ne yapin edin dogurun. Abartdiniz siz falan. Sanki bizim elimizde. Neyse arkadaslar. Her ay bir sey cikiyor. Duyunden once boyle deyildim ama galiba stres falan baga etkiliyor. Bu ay da 14cu gunden ovulasyon testi yapdim pik olmadi. Acaba 12 ya da 13cu gun mu oldu diye dusunugorum. Cunki genelde 12 13cu gunler olgunlasir sadece catlamaz kiste cevrilirdi. Ama bu InsaAllah kist olmaz da tutar.
Oncelikle cnm kendini strese sokmamaya çalış daha 9 ay da böyle yapıyorlarsa bizim gibi bir iki yıl geçsin demek ki işin daha zor olacak . Hem bında utanılcak ne var ki kaynanan abartmış biraz ..
ve ovulasyon testini reglin bittikten bir hafta sonra yapmaya başla erken yumurtlama olabilir .. inş en kısa zaman da nasip olur cnm ..

Oncelikle cnm kendini strese sokmamaya çalış daha 9 ay da böyle yapıyorlarsa bizim gibi bir iki yıl geçsin demek ki işin daha zor olacak . Hem bında utanılcak ne var ki kaynanan abartmış biraz ..
ve ovulasyon testini reglin bittikten bir hafta sonra yapmaya başla erken yumurtlama olabilir .. inş en kısa zaman da nasip olur cnm ..
Canim InsaAllah size de nasip olur. Evet zaten beni korkutan da o. Yani Allahin imtahani hic bir sorunu olmayip sebebsiz infertiliteyle yillarca cocuk sahibi olmayanlar var. Oyle olursa gercekden ben ne yaparim bilmiyorum. Allah en kisa zamanda hayirlisiyla nasib etsin isteyen her kese(

Sen bi hamilelik geçirmiştin hatırladığım kadarıyla yine kalabilirsin inşallah umudunu kaybetme ama mutlaka git doktora da tekrar hsg çektir tekrar tüp kapalıysa aşılama şansın da düşer canım
Bu ay rahim filmine giricem bi aksilik olmassa cnm .. evet kimyasal bir gebelik geçirdim oyle de kaldı bakalım ne zaman nasip olacak 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ İnşallah hepimize nasip olur ya 😔😔

Bu ay rahim filmine giricem bi aksilik olmassa cnm .. evet kimyasal bir gebelik geçirdim oyle de kaldı bakalım ne zaman nasip olacak 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ İnşallah hepimize nasip olur ya 😔😔
Rahim filmi sonrasi hamilelik sansi artar. Ben de rahim filmi cekildim 2 ay sonra. Ama malesef agir influenza gecirdim bir hafta sonra. Hastanede yattim. Agir ilaclar tedavi derken sonra 2 ay adet olmadim. Ama 2 arkadasim rahim filmi sonrasi ilk iki ayda hamile kalmislardi

Rahim filmi sonrasi hamilelik sansi artar. Ben de rahim filmi cekildim 2 ay sonra. Ama malesef agir influenza gecirdim bir hafta sonra. Hastanede yattim. Agir ilaclar tedavi derken sonra 2 ay adet olmadim. Ama 2 arkadasim rahim filmi sonrasi ilk iki ayda hamile kalmislardi
2 ay once yazicakdim

Aynen kuzum rahim filmi çektir kafan rahat devam et 🙏 allahım mübarek ayı hürmetine kim yürekten istiyosa herkese nasip etsin inşallah bu ay ♥️

Ben Aralık ayında da çektirdim sağ tüp kapalı dendi bana ama aneztezi almadan çektirdiğim için cok ağrım olmustu kendimi cok kasmıştım ondan bu sefer aneztezi alarak cektircem bakalım ..
kişiden kişiye değişiyor cnm tüplere sıvı veriliyor ya eğer sıkıntı yoksa hamilelik çabuk olur diyorlar

Depresyondayım kısır oldum bebeğim olmuyor .. basımı alıp gidesim var 🎶 🎵
Bu ayda karavana :KK70: :KK70: Sırada ki gelsin:kızgın::kızgın:

Depresyondayım kısır oldum bebeğim olmuyor .. basımı alıp gidesim var 🎶 🎵
Bu ayda karavana :KK70: :KK70: Sırada ki gelsin:kızgın::kızgın:
Merhaba Eşiniz değerlerine bakıldımı belki onun değerler düşüktür hormon tahlili yaptırdınızmı vitamin takviyesi bitkisel ürünler deneyebilirsiniz eşinizle öyle hamile kalan çok kişi var birde soğan kürü incir kürü var onlarıda deneyebilirsiniz benimde 4kimyasal oldu bir yıl içinde eşimle vitamin kullanıyoruz bakalım işe yarar sa 🤲🤲

Merhaba Eşiniz değerlerine bakıldımı belki onun değerler düşüktür hormon tahlili yaptırdınızmı vitamin takviyesi bitkisel ürünler deneyebilirsiniz eşinizle öyle hamile kalan çok kişi var birde soğan kürü incir kürü var onlarıda deneyebilirsiniz benimde 4kimyasal oldu bir yıl içinde eşimle vitamin kullanıyoruz bakalım işe yarar sa 🤲🤲
Eşimin değerleri iyi canım benim de iyi sadece sağ tüpüm kapalı çıktı 4 ay önce rahim filminde haftaya yine rahim filmine giricem sırf tüp açılsın diye .. siz ne vitamini kullanıyorsunuz ?
Benim de 1 kimyasalım oldu

Eşimin değerleri iyi canım benim de iyi sadece sağ tüpüm kapalı çıktı 4 ay önce rahim filminde haftaya yine rahim filmine giricem sırf tüp açılsın diye .. siz ne vitamini kullanıyorsunuz ?
Benim de 1 kimyasalım oldu
Prowomen aldım eşime de promenk aldım kullanıp hamile kalanlar var birde öyle denicem asprin kullanıyorum birde kanımda pıhtılaşma var orta derece macun kullanan var instagramda ovulasyon takipli sayfan diye sayfa var ordan macun ve ovulasyon testi aldım

Öyle şey olur mu yaa 🤦‍♀️🤦‍♀️ ne kadar ayıp
Alan o veren o.
İnsanlara ne oluyor
Benim kayımvalidem de çok sıkıştırdı
Açık açık söyledim ben. Siz istiyorsunuz diye çocuk sahibi olamam dedim.
Eşim tek erkek Bi de düşün
Ve karadenizliler.
Erkek evladın çocuğuna çok önem verirler.
Ama bu işler öyle değil.
3 yıllık evliyiz. Biz de daha bu yıl belimizi doğrultmaya başladık.
Nasip bu işler
Vakti gelmeden çiçek açmaz
Kaynanana da söyle.
Git çevrendekilere de çocuk düşünmüyoruz biz!
Ne ayıp Yaaa

Prowomen aldım eşime de promenk aldım kullanıp hamile kalanlar var birde öyle denicem asprin kullanıyorum birde kanımda pıhtılaşma var orta derece macun kullanan var instagramda ovulasyon takipli sayfan diye sayfa var ordan macun ve ovulasyon testi aldım
Peki sende yada eşinde bir sıkıntı var mı ? Bende mi aldırsam o ilaçları ya .. bugün gittim kan verdim reglken bakılıyor ya hormon durumlarına yarın sonucu alayım bir bakıcam daha

Öyle şey olur mu yaa 🤦‍♀️🤦‍♀️ ne kadar ayıp
Alan o veren o.
İnsanlara ne oluyor
Benim kayımvalidem de çok sıkıştırdı
Açık açık söyledim ben. Siz istiyorsunuz diye çocuk sahibi olamam dedim.
Eşim tek erkek Bi de düşün
Ve karadenizliler.
Erkek evladın çocuğuna çok önem verirler.
Ama bu işler öyle değil.
3 yıllık evliyiz. Biz de daha bu yıl belimizi doğrultmaya başladık.
Nasip bu işler
Vakti gelmeden çiçek açmaz
Kaynanana da söyle.
Git çevrendekilere de çocuk düşünmüyoruz biz!
Ne ayıp Yaaa
Kesinlikle size katılıyorum hem cok ayıp hemde onlara ne yani .. zamanı gelince olucak nasılsa ki kimisi de cok istiyor olmuyor sürekli yaraya tuz basmak nedir 🤔🤬

Kesinlikle size katılıyorum hem cok ayıp hemde onlara ne yani .. zamanı gelince olucak nasılsa ki kimisi de cok istiyor olmuyor sürekli yaraya tuz basmak nedir 🤔🤬

Al benden de o kadar.
Ne ayıp yaaa
Bazı insanlar hiç haddini bilmiyor
Sanki gelin değil de doğum fabrikası almış
Heu ya rabbim 🤦‍♀️

Al benden de o kadar.
Ne ayıp yaaa
Bazı insanlar hiç haddini bilmiyor
Sanki gelin değil de doğum fabrikası almış
Heu ya rabbim 🤦‍♀️
Maalesef kimisi doğum Makinesi olarak bakıyor işe soyu devam etsin yeter diyor .. bilinçsizlik bu yani anne baba olucak kişi maddi manevi hazır mı acaba ? İstiyor mu yada

Maalesef kimisi doğum Makinesi olarak bakıyor işe soyu devam etsin yeter diyor .. bilinçsizlik bu yani anne baba olucak kişi maddi manevi hazır mı acaba ? İstiyor mu yada

De mi yaa? Bana da öyle bakıyordu kayımvalidem diyebilirim. Eşim karşı çıktı. Biz ne zaman istersek Allah ne zaman verirse o zaman olur dedi. Hala ara ara der bana.

Görümcem geçen yıl Nisan ayında evlendi şuan bebeğinin 40ı çıkmak üzere. Biz 3 yıllık evliyiz 😁😁 ben daha yeni hamile kaldım. O da riskli sürekli yatıyorum.

Nasip Bi kere bu işler. Böyle zihniyetleri anlayamıyorum yaa 🤦‍♀️

Peki sende yada eşinde bir sıkıntı var mı ? Bende mi aldırsam o ilaçları ya .. bugün gittim kan verdim reglken bakılıyor ya hormon durumlarına yarın sonucu alayım bir bakıcam daha
Bence deneyebilirsin hormanlarına bir baktırda ben hormonlarım normal eşim spermiogram çekindi normal rahim filmi çekinmedim çocuğum var benim doktor gerek yok dedi yaşım 37 oldu belki yaşa bağlı yumurta kalitesi düştü bilemiyorum veya nasip değil kısmet ovulasyon testi ile takipteyim bu ay yine olmazsa perinaloga gidicem riskli gebelik doktoru na

X