Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Moral vermek amacıyla yazdım heralde sana düşmez insan yargılamak
Haklısın bana düşmez , fakat burda ben de dahil yüzlerce insan nasıl hamile kalabiliriz , neden olmuyor diye bir sürü konu açıyoruz olsun da her şeyine razıyız diyoruz ama sen keyfi ihtiyaçlardan yapmayın çocuk diyorsun böyle mi moral veriyorsun

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
Ah kuzum ahh bazen bende cok kafaya takiyorum gercekten mümkün değil takmamak en yakin zamanda olsun artik isteyen herkesin.. hayirlisi:KK43:

Haklısın bana düşmez , fakat burda ben de dahil yüzlerce insan nasıl hamile kalabiliriz , neden olmuyor diye bir sürü konu açıyoruz olsun da her şeyine razıyız diyoruz ama sen keyfi ihtiyaçlardan yapmayın çocuk diyorsun böyle mi moral veriyorsun
Çocuk yapmayın diye birşey yazmadım önce doğru okuyup doğru anlayın. Başkası gülucukle cevap verirken siz sinirle yaziosunuz algılarınizi açın bence

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
benimde 2 yiligecti canim olmadi hic doktorada gtmedik ama karar verdik gtcez artkhayrlisi olsun vardr bi hayr canim mutlaka olur umidimizi kesmeyelim bakarsin berwber hamile kalrz😇♥️

benimde 2 yiligecti canim olmadi hic doktorada gtmedik ama karar verdik gtcez artkhayrlisi olsun vardr bi hayr canim mutlaka olur umidimizi kesmeyelim bakarsin berwber hamile kalrz😇
Amin inşallahh cnm benim gidin tabi eşinde üroloji bölümüne gitsin inşallah bir sıkıntınız yoktur ☺️☺️❣️🤲🤲

Öyle dolmuşum öyle iyi anlıyorum ki topiği ağlaya ağlaya okudum bende evleneli 4 yıl olacak 3 yıldır yemediğim ot girmediğim şekil kalmadı 1 yıl önce de kimyasal gebelik geçirdim bu ay sonu aşılama deniyicez ama umudumu kaybetmiş gibiyim tabi ki isyan değil bugünümüze sağlığımıza şükürler olsun ama bi yerden sonra hiçbir imaya söze tahammül kalmıyor bu şekilde eksik dua olacak diye dua etmeye de korkuyorum Allah’ım tez zamanda biz dardakilere sağlıklı hayırlı bebişler versin

X