Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla ben de iki aydır gitmiyorum doktora
ilk defa geçen ay yumurtam çatlamış onda da ilişki yoktu
insanlar nasıl hamile kalabiliyor gerçekten anlamıyorum

Kızlar klomene 5. Gün başlamam gerek adetimin ilk günü lekenin geldiği gün mü bir gün boyunca geldi. Sabahına da normal kanama oldu. Hangisi ilk gün ?
Canım bence kanın geldiği güne göre hesapla ve 2. Günü içmeye başla 3. Günde okur sıkıntı değil

Maşallahh canım sağlıkla büyür inşallahh aynen psikoloji cok önemli iş yok güç yok sürekli insan düşünüyor bakalım inşallah bize de nasip olur Ekim de 25 olcam daha erken evet hayatı akışına bıraktım bnde vallah Hepimiz için hayırlısı allah tan kuzum

bugün aynı şeyi eşime söyledim etrafımdaki herkes hamile bence çok istediğimiz için bize öyle geliyor önceden bu kadar farkına varmıyorduk sanırsam
Eskiden sanıyordum korunmayı bıraktığımız gibi olucak ama nah oluyor herkes catır çutur doğuruyor biz se beklemedeyiz Hayırlısı artık canım

Merhaba kızlar ıkı ay once bende hamıleydım en yakın arkadaşım ve esim kan sonuçlarını ıs yerine heyecanla getirdiler ben arkadasım 3 senedir cocugu olmuyor diye sevincten cıldırdıgım halde esıme kızdım yanında ne abartıyorsun dur bakalım hamileyim ama kalbı falan atmadan sevinmek erken dedim ve aklıms gelen basıma gelmıs gibiydi kalp atışlarını duyamadık gelısimi durmus malesef kürtaj oldm. Bahsettiğim en yakın arkadasım su an 5 haftalık hamıle ve benım yanımda sürekli sunu yesem olur mu saglıklı beslenmem gerek ıs yapamam cocuga bıseu olur kosamam cocuk duser falan dıyor ve ona hayırlı olsun diyen yanında bana da Allah sana da nasıp etsin dıyor canım sıkılıyor arkadasım adına cok seviniyorum ama kıskanmak degıl zoruma gidiyor en ıyı siz anlarsınız beni

Gelişimi durmuş kalbi atmio dedin bndede ayni durum du ve kan pihtilasmasi cikti sende bu testleri yap testin adi trombofili hamilelikte igne kullaniyorsun hergun kani sulandjriyo bebek daha iyi besleniyor

Gelişimi durmuş kalbi atmio dedin bndede ayni durum du ve kan pihtilasmasi cikti sende bu testleri yap testin adi trombofili hamilelikte igne kullaniyorsun hergun kani sulandjriyo bebek daha iyi besleniyor
Ikı adet gectık ten sonra yaptır dedı doktorum Mersin de yasıyorum üniversite de var bır tek tıbbi genetik bölümü oradan randevu almaya calısacagım olmazsa özel laboratuvar da yaptırırım. Adet sonu falan olmasının bır önemi var mı bu ay korunmayı bırakıyorum ola ki hamıle kalsam da test yapılır mı

Adet sonrasinin onemi yok normal kan aliyorlar snra incelemeye gidiyor durumun varsa ozelde 2 gune cikiyor hamile kalirsan ki eger hemen igneye baslaman lazim once snclarni alsan iyi olur

Boşuna dememişler acıma kimseye diye .. sıkma canını sen İnan’ kim olsa senin yaptığını yapardı ama arkadaşın da baya görgüsüzmüş . Bnde kimyasal geçirdim eşime süprizler yaptım Hamile olduğumu öğrendiğimde ama işte Allah böyle nasip gördü inşallah bir an önce hepimizin olur sağlıkla nasip olur inşallah

Kimyasal da cok sevınmıstım kaybettiğime uzulmefım cunku vajinusmus illeti ile bır sene savastım hamıle kalmak benim ıcın bır hayalden ibaretti kalabiliyorum deyip sevınmıstım ama kürtaj cok kötü Allah kimseye yasatmasın arkadasıma degıl dusmanıma bıle. Insallah saygı duymayı oda ögrenır birazcık mesafe koydum umarım basarili olabilirim :))

Bizde 2 ay kadar eşimle birlikte olamadık sonra kendim astım şükür .. evet canım kürtaj cok kötü benim değer düşüktü diye kendi kendine düştü bir daha yaşamayız inşallahh böyle birsey ya sana da sağlıklı Nur topu gibi bir evlat nasip olur inşallah tez zaman da hepimize inşallahh iyi yapmışsın mesafe her zaman iyidir canın sıkılcana kafan rahat olur

Aynen bende oyle dusunuyorm Allah sana da nasip etsin tüm isteyenlere

Eskiden sanıyordum korunmayı bıraktığımız gibi olucak ama nah oluyor herkes catır çutur doğuruyor biz se beklemedeyiz Hayırlısı artık canım

Ehehe aynen öyle valla ben hemen olacağını düşünmedim ama çok cahil kalmıştım 3 4 ay nereyse yumurtlama olayını bilmeden ilişki yaşadık annem anlatınca öğrenmiştim sonra buraya kayıt oldum

İnan yumurta zamanını bilmesen daha kafan rahat oluyor ya şimdi bilince çocuk için yapıyorsun o işi ve olmayınca da insan üzülüyor evliliğe de zarar veriyon

Evet bu ay tatile çıktık Trabzon a gittik kafam baya dağıldı sonra eşimin memleketine gittik orda da baya milletle ilgilenmekten çocuk düşünmeye stres yapmaya fırsat olmadı bile ve kafam baya rahattı ama yine adet oldum yani demem o ki kafa rahat olsa da olmayabiliyormus en iyisi düşünmeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…