Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanki beni anlattin canim bende boyleydim surekli negatif gorunce aglardim rabbim hayirlisini versin insallah en kisa zamanda senden guzel haberler aliriz
İnşallah çok istiyorum Allahım kimseyi evlatla sınamasın. Çok hassas bir konuymuş. Hiç bir şeye benzemiyo.

Gebelik testi yaptırdım çatlatma iğnesinden 15 gün sonra kahverengi leke gelince hamileyim sandım yine değilim :KK43: bir gün boyunca kahverengi leke geldi sabahına normal adet oldm. O kahverengi neydi anlamadım.
Üzülerek okudum canım ama umudunu kaybetme elbet nasip olacaktır benim de eşim ameliyat oldu daha zaten bir kaç ay da öyle gider sabır canım inşallah nasip olur hepimize 🙏🙏🙏❣️

Artık üzülmeye başladım korku çöktü bir sonraki ay hamile olmazsan aşılama yapalım dedi ama aşılama falan olmak istemiyorum biraz normal denesem olmaz mı acaba yoruldum sürekli karnımı kasıklarımı yoklamaktan. Her değişikliği bebek sanmaktan Çok uzun bi süre olmadı ama çok yoruldum. Rabbim bu ay verir inşallah hepimize. İnşallah burdaki herkes test yaptım hamileyim cümlesini kurar 🙏 Yıllardır hep başkaları için dua ettim şimdi kendim için de aynı duayı ediyorum Rabbim sesimizi duysun inşallah.
Allah büyük kuzum inşallah nasip olacaktır tez zaman da 🤲🤲😒

Bu ay kendimi dinlememeye karar verdim bence hepimiz bunu yapalım. Bu ay kendinize izin vermiş gibi davranın. Gün aşırı ilişkiye girin ama zevk almak için yapın. Bebek için demeyin. Psikoloji etkiliyormuş bu ay öyle yapıcam. Ve asla vücudumun bana verdiği sinyalleri görmicem ve dinlemicem. Polen karışımı yapıcam. Yumurtlama testi almadım daha fazla düşündürür diye. İlk defa yapacaktım vazgeçtim.
Arada dinlenmek lazım tabi ki de cnm iyi karar vermişsin hadi hayırlısı allah tan ❣️🤲🤲

Adetin ilk günü lekelenme günü mü akışkan kan geldiği gün mü ? Klomen kullanıcam 5. Gün kararsız kaldım

Aynı durumdayım tanıdıklarım ikinciye hamile bazen ağlama krizleri geliyo ama elden ne gelir ki kendimizi üzmekten başka😞

Kızlar klomene 5. Gün başlamam gerek adetimin ilk günü lekenin geldiği gün mü bir gün boyunca geldi. Sabahına da normal kanama oldu. Hangisi ilk gün ?

Valla o kadar ben hariç herkesin başına geleceğini düşünüyorum ki sen bile yarın bi gün bana hamileyim diye gelecekmişsin gibi geliyo ve ben sana da sinir olacağım😄
hahahahah bir şey diyim mi bana da aynısı oluyor
sen çıkıp diyecekmişsin gibi.
çocuk istemezken kimsenin çocuğu yoktu 1 seneyi geçti ne zaman çocuk düşünüyoruz artık dedim millet patır patır hamile kaldı bu bir senede. çoğu da doğurdu

hahahahah bir şey diyim mi bana da aynısı oluyor
sen çıkıp diyecekmişsin gibi.
çocuk istemezken kimsenin çocuğu yoktu 1 seneyi geçti ne zaman çocuk düşünüyoruz artık dedim millet patır patır hamile kaldı bu bir senede. çoğu da doğurdu
Hamile kalırsam sana söylemem bacım seni en iyi anlayan biriyim valla çok kötü bi durum ya burda bile bi sürü insandık çocuk isteyen bide kiminde büyük sorunlar olmasına rağmen onların gebeliklerini bile gördümya eşim bile hamile kalabilir ama ben asla gibi duruyo😄 ama alıştırdım bu duruma kendimi ya kabullenmem tam bir seneyi aldı ama kabullendim hatta planlarım çocuksuz bir hayat üzerine maalesef

Canım ya herhangi bir sorun yoksa olacaktır elbet yaşını bilmiyorum ama çocuksuz günlerinin tadını çıkar valla acele etme kaynanan 42 yaşındaysa sen daha 25 bile deilsindir tahminim daha erken zamana bırak ne zaman olursa psikoloji çok önemli ..Benim 26 yaşında çocuğum oldu şu an 33 yaşındayım o arada ki yıllar nasıl geçti anlamadım .. Şu anda ikinciye hamileyim düşün...

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓

🤣🤣🤣 bugün aynı şeyi eşime söyledim etrafımdaki herkes hamile bence çok istediğimiz için bize öyle geliyor önceden bu kadar farkına varmıyorduk sanırsam 🤔😊

X