Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik testi yaptırdım çatlatma iğnesinden 15 gün sonra kahverengi leke gelince hamileyim sandım yine değilim bir gün boyunca kahverengi leke geldi sabahına normal adet oldm. O kahverengi neydi anlamadım.

Artık üzülmeye başladım korku çöktü bir sonraki ay hamile olmazsan aşılama yapalım dedi ama aşılama falan olmak istemiyorum biraz normal denesem olmaz mı acaba yoruldum sürekli karnımı kasıklarımı yoklamaktan. Her değişikliği bebek sanmaktan Çok uzun bi süre olmadı ama çok yoruldum. Rabbim bu ay verir inşallah hepimize. İnşallah burdaki herkes test yaptım hamileyim cümlesini kurar Yıllardır hep başkaları için dua ettim şimdi kendim için de aynı duayı ediyorum Rabbim sesimizi duysun inşallah.

Hamile kalmakla bitmiyor ki iş benim 7 hftalikken kalbi durdu mesela

Bu ay kendimi dinlememeye karar verdim bence hepimiz bunu yapalım. Bu ay kendinize izin vermiş gibi davranın. Gün aşırı ilişkiye girin ama zevk almak için yapın. Bebek için demeyin. Psikoloji etkiliyormuş bu ay öyle yapıcam. Ve asla vücudumun bana verdiği sinyalleri görmicem ve dinlemicem. Polen karışımı yapıcam. Yumurtlama testi almadım daha fazla düşündürür diye. İlk defa yapacaktım vazgeçtim.

Hamile kalmakla bitmiyor ki iş benim 7 hftalikken kalbi durdu mesela
Kuzum iyi yönden bak hamile kalabiliyorsun bunu öğrendin. Bir daha kalırsın inşallah ve bu kez sağlıklı doğurabilirsin belki. Ama ben hamile bile kalamıyorum sıkıntı yok ortada ne olduğunu bilmiyorum çok canım sıkılıyo.

Bnm kuzenimnde 10 sene olmadi tup bebek vs hersei deneedi bi ton para harcadilar snra artik akişina birakti kendilgnden oldu stres yapmayin

Gebelik testi yaptırdım çatlatma iğnesinden 15 gün sonra kahverengi leke gelince hamileyim sandım yine değilim bir gün boyunca kahverengi leke geldi sabahına normal adet oldm. O kahverengi neydi anlamadım.
Canım kendimden biliyorum stres çok etkiliyor ilk 10ay olmadı bendesonra düşünmemeye başladım ve o ay hamile olduğumu öğrendim ama 7haftalıkken kalbi durdu sonra 6ayı yine stresli geçirdim ve yine ne zaman kafama takmadım yine hamile olduğumu öğrendim çok şükür şimdi 5aylık hamileyim

Allah bana da nasip etsin inşallah
Inşallah
Neden kalbinin durdugunu ogrenebilir miyim benmde 7 hftalikken durdu cunku ayrica istesekte istemesekte kafaya takiliyor unlulerin hepsi hamile yda yeni dgm yapmis cevrendekilerin hepsinin bebegi var gezmeye cikmis akrabalarn cogu 3. 4. Yapma dusuncesindeler beklemek kotu ama ypck bsey yok iste

Bilinmiyor canım 2yda 3kere düştüğün olunca araştırıyorlarmış

Ne güzel hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah. Bu ay düşünmicem kararlıyım vücudumdaki değişikliklere acaba bebek mi demicem. İki aydır test sonucu öğrenmeye gittikçe yüreğim ağzıma geliyor. Bu üçüncü ay olacak adetliyim şimdi bakalım bu ay ne olacak adetim gelecek mi onunla bile ilgilenmicem bir dahakine. Stres diyorlar ama şu hayatta stresi olmayan var mı. Çok canım sıkılıyo hastaneden geldim yatağıma yatıp ağladım. Çocukluğumdan beri çocuğu olmayanlara hep dua ederdim şimdi kendim için ediyorum. Çocuk için ağlayacağım aklıma gelmezdi hiç. Gerçekten de başımıza gelmez dediğimiz şeyleri yaşamakla geçiyor hayat

Insanların hamile olması sizi neden üzüyor ki. Güzel düşünün. Güzel olsun. Allah herkese en guzel en doğru zamanda nasip etsin inşallah.

Sanki beni anlattin canim bende boyleydim surekli negatif gorunce aglardim rabbim hayirlisini versin insallah en kisa zamanda senden guzel haberler aliriz

Kan pıhtılaşması olduğunu testte nasıl anlarız benim elimde kan testim var merak ediyorum pıhtılaşma var mı diye
Doktorum bu testi istedi Ben ozelde yaptirmistm 550 liraya normalde 2 yada 3 kayiptan snra yapiolarmis benim ilk kayibimdi faktor v leiden heterozigot oldgm cikti meger hamileyken kanim pihtilasiyor bebek beslenemiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…