Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım ben uyuyorum hepinizi çok öpüyor ve hepimize dua ediyorum sizde dua edin hamilelik isteyen tüm anne adaylılarına ❣️❣️❣️🙏🙏🙏 iyi geceler ❣️🥰

Bnse
O kadar haklısın ki canım sanki beni anlatmış gibisin suan biraz doldum galiba yoksa böyle olması gerekiyorsa napabilirim ki geçen ay spor aletleri aldım eve duvara ayna ayarlicaktık eşim dedi ne istiyorsan yaptır ama hamilelik haberimi aldım ve sonra kimyasal olunca elim ayağım çekildi herseyden . Bugün de komşum geldi hamile bide kilo sorunu var hep stresli biri buna rağmen . Başka bir arkadaşın da hamilelik haberini aldım ve ağır oldu sanırım 😰 hepimize nasip olur inşallahh hayırlısıyla 🤲🤲🤲

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓

her ruhun gelecek bir zamanı var. ruh bedene uflenmemişse nasıl gelsin.

Benim pik'ten buyana göğüslerim çok hassas ve acıyor bakalım birsey var mı bu ay 🙄. Test yapmayı düşünmüyorum erkenden bat'a son 6 gün.

Hiç bu duruma düşeceğimi sanmıyordum 😅 sanıyordum ki istediğim gibi olacak 😂😂😂 allahım ya .. canım bnde salıyom bu düşünceyi ama bazen gına geliyor .. dünya 🌍 bile hamile gibi 😂 kaynanam sırayı aldı da sonra ablam sonra bütün çevrem 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Önce bi durun allah olmayana versin bereket girmiş hepsine 😅😅
Ben de öyle deyip cekildim kenara.
Önce olmayana versin, vakti gelince bana da versin. ama 2 cocugu olandan önce bana versin:))

Benim pik'ten buyana göğüslerim çok hassas ve acıyor bakalım birsey var mı bu ay 🙄. Test yapmayı düşünmüyorum erkenden bat'a son 6 gün.
Ben hemen yapardım valla sabırsızlıklan kendimi hazırladım üzülmekten daha iyi regl olacak der geçersin iyi sabır var sende :))

X