neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?

Evlenmek isteyende oluyor, besmele ile yaklaşan da, dan diye yaklaşan da. Benim tavırlarım ile bir ilgisi yok. Senin tavırların ile da ilgisi yok. Kadınların tavırları ile ilgisi olmadığına emin ol. Kaçanın kovalandığı da bir gerçek
Herhalde yani. Her insan farklıdır ama devamlı aynı hislerle yaklaşılması insanı bir gruba yaklaştırır

22 yaşında başlamışlar zaten. Konu sahibi 30 a dayanmış, öyle 20 lerden devam eden bir ilişkisi de yok. Zaten okul, iş güç oturtma ile geçmiştir 5 sene. Onlar motivasyon olabilir, aralarındaki muhabbet yetiyor olabilir, ama onun da ömrü biter yakında. Ama iyi bir ilişkileri olduğu için evliliğe giderler, yapılacak bi şey kalmadı, bi sonraki aşamaya geçelim olur.

Cinselliğin sevmekle doğrudan alakası yok. Sevdiğin biri için cinsellik orucu tutmak da tutmamak da bir tercih. Beklentiler uyuşmuyorsa yapılacak olan da bellidir, yüzgöz olmaya yıpranmaya hiç lüzum yok. Bunun niyeti belli dediğin biri üstünde bu kadar düşünmek, dertlenmek ona önem vermektir. Barışmak lazım diye düşünüyorum insanlarla, herkesin bir beklentisi var isteği var ve bi şekilde temin edecekler. Sen de aynısını yapacaksın sonuçta. Eppek dünyası yani.
Bilmiyorum ama cinsellik yaşamayınca ölünmüyor neticede. Çoğu kadın evlenene kadar bekliyor. Erkeklerin bu konuda baskı yapıp sonra karşısındakine tuhaf imalar yaptığını sıkça duyuyorum. Ha 22 ha 26. Çok büyük farklar yok bence. 26 yaşına gelene kadar cinsellik yaşamıştır o erkekler. Hani 26 ya kadar bekledim bir de seni bekleyemem durumu da yok.
Aşık olduğu kadından bahseden arkadaşım diyordu ki yan yana uyurken cinsellik aklıma bile gelmiyor. İsterse olur ama istemezse de hiç teşebbüste bulunmam. Şefkat ağır basıyor demişti. Biz erkekleri hep seks makinesi sanıyoruz ama onların da duyguları var. Aşık olunca cinsellik hiç problem olmuyor. Zaten 2-3 seneye kalmadan evlenirlerse bu 2 sene kendini sıkamamak ütopik olur.
Yani benim demek istediğim, cinselliği şart koşuyorlarsa duygusal his yoktur. Herkesin kendi kararı saygı duyulur elbette ama konu sahibinin kendisini suçlamasına gerek yok

Bilmiyorum ama cinsellik yaşamayınca ölünmüyor neticede. Çoğu kadın evlenene kadar bekliyor. Erkeklerin bu konuda baskı yapıp sonra karşısındakine tuhaf imalar yaptığını sıkça duyuyorum. Ha 22 ha 26. Çok büyük farklar yok bence. 26 yaşına gelene kadar cinsellik yaşamıştır o erkekler. Hani 26 ya kadar bekledim bir de seni bekleyemem durumu da yok.
Aşık olduğu kadından bahseden arkadaşım diyordu ki yan yana uyurken cinsellik aklıma bile gelmiyor. İsterse olur ama istemezse de hiç teşebbüste bulunmam. Şefkat ağır basıyor demişti. Biz erkekleri hep seks makinesi sanıyoruz ama onların da duyguları var. Aşık olunca cinsellik hiç problem olmuyor. Zaten 2-3 seneye kalmadan evlenirlerse bu 2 sene kendini sıkamamak ütopik olur.
Yani benim demek istediğim, cinselliği şart koşuyorlarsa duygusal his yoktur. Herkesin kendi kararı saygı duyulur elbette ama konu sahibinin kendisini suçlamasına gerek yok
Ahhh be. Şefkat varsa zaten cinsellik yok, şefkat olmalı ama yatarken de olmasın, saldırsın demiyorum ama full şefkat hissetmesi iyi değil erkeğin. Erkeklerde bu kadar yoğun şefkat duygusu yok ki, östrojen gerektiren bir şey o. İnşallah evlendikten sonra eşim bana 2 aydır dokunmadı diye gelmez.

Ahhh be. Şefkat varsa zaten cinsellik yok, şefkat olmalı ama yatarken de olmasın, saldırsın demiyorum ama full şefkat hissetmesi iyi değil erkeğin. Erkeklerde bu kadar yoğun şefkat duygusu yok ki, östrojen gerektiren bir şey o. İnşallah evlendikten sonra eşim bana 2 aydır dokunmadı diye gelmez.
Aman katüp insana hiç sevdiğini bipler mi 🫠

İsterse olur ama istemezse birinci planımda yok dedi. Öyle kadınsı biri değil. İnanın çoğu erkek böyle. Benimsedikleri kadına ilk düşünceleri seks olup şart koşmuyorlar. Çoğu kadın seks yapmazsam gider korkusuna hazır olmadan cinsellik yaşayıp pişman oluyor. Halbuki alakası yok. Çok istiyorsa kıyar nikahı. Kimse için sınırlardan taviz verilmemeli bence

Benim de erkek halim yağuşuklu olurdu. :) Kadınken o kadar da deelim yav. :)
Evet maalesef kendimizi suçlamamaya çalışırken bile kendimizi suçlarken buluyoruz. Evet hoş görünmek istedim ama sadece bu.

Yani şimdi ukala olmak istemem ama hshjshsh olmadığımı kim söyledi? :KK70: ama güzele güzellik katmakta başka birşey. makyaj yapmıyorum, sadece giyim ve düz saç. cildim hassas olduğu için makyaj vs sivilce yapıyor ben de. konu nerelere geldi hahahah :KK70:

Ya şa sınn sonunda benimle gezmek eğlenmek isteyen birisi :KK70: ben varım ne zaman gidiyoruz

Ben çok gezeğim ama.
Ne çocuk, Ne romatizma beni durduramadi. :)

İsterse olur ama istemezse birinci planımda yok dedi. Öyle kadınsı biri değil. İnanın çoğu erkek böyle. Benimsedikleri kadına ilk düşünceleri seks olup şart koşmuyorlar. Çoğu kadın seks yapmazsam gider korkusuna hazır olmadan cinsellik yaşayıp pişman oluyor. Halbuki alakası yok. Çok istiyorsa kıyar nikahı. Kimse için sınırlardan taviz verilmemeli bence
Bu şekilde zorlamayıp afedersiniz işini başka yerlerde göreni de çok gördüm. Ha bu demek değil ki başkasına gitmesin diye istediğini sunun. Gitmek isteyene yol orda aksine. Zaten şimdi gitmese sonra gidecek. Açıkça diyenden korkmam, beni masalla uyutup vaktimi almadığı için teşekkür bile ederim. Zamanında yaptım. Beni hep o aşkından ölüp geberenler korkuttu. Neyse. Herkes kendi yaşantısından yola çıkıyor sonuçta. Konu sahibininki bambaşka bir durum ama. Evlense de isteyeceği belli değil. Erkek açısından bakarsak tam bir kumar yani. 😀

Ay niye öyle dedin ünlenmemiş Adriana lima dan daha güzel kızlarımız var 😅
Valla çok güzel kızlarımız var kabul ediyorum ancak söylediği seviye bir güzellik ki (tekrar diyorum arkadaşlarının sevgilileri bile kızların yanında yürüyorlarmış o derecee :KK70: ) nasıl duyulmasın ? O seviye bir kız emin ol ünlenir ya da mankenlik falan yapar oyunculuk yapar beceremese bile, en kötü güzellik yarışmasına katılır :KK70:

Herhalde yani. Her insan farklıdır ama devamlı aynı hislerle yaklaşılması insanı bir gruba yaklaştırır
Devamlı aynı hisler ile yaklaşılması herkesin aynı hisler ile yaklaştığı anlamına gelmiyor. En abazan tiplerin bile saygı ile, mesafe ile yaklaştığı oldu. Rahatsız olmadığım durumları değil, rahatsız olduklarımı paylaştım netice de ama herkesin böyle yaklaştığını söylemedim. Genel olarak kadınlara bu gibi tavırlar çok fazla, bundan duyduğum rahatsızlığı kastettim. Kuyruk sallama yaftalaması da çok çirkin. İyi hissetmek için giyilen bir elbise ile bile bu yaftalamayı yapanlar var, suistimale açık bir durum. Suistimale ortak olmayın.

Tabii canım (!) erkekler de çok uslu, çok utangaç, çok ahlaklılar uzak durunca asla pas vermezler zaten maşallah.
Sizin çevrenizdeki erkekler herhalde privat zamaninda kalmış bir değil iki değil hepsi yazıyorsa çevrenizi ve davranışlarınızı değiştirin . 26 yaşına gelip hala çok güzelim her erkek peşimde demekte biraz komik

Sizin çevrenizdeki erkekler herhalde privat zamaninda kalmış bir değil iki değil hepsi yazıyorsa çevrenizi ve davranışlarınızı değiştirin . 26 yaşına gelip hala çok güzelim her erkek peşimde demekte biraz komik
Acaba Türkiyede yaşıyor diye düşünerek yanlış mı yaptık? Belki afganistanda yaşıyordur öyleyse kız doğru söylüyordur. Ya daaa afganların hintlilerin arapların çok yaşadığı bölgelerde de oturuyor olabilir ? Eğer öyleyse konu sahibi ben size inancam hep destek tam destek.

Acaba Türkiyede yaşıyor diye düşünerek yanlış mı yaptık? Belki afganistanda yaşıyordur öyleyse kız doğru söylüyordur. Ya daaa afganların hintlilerin arapların çok yaşadığı bölgelerde de oturuyor olabilir ? Eğer öyleyse konu sahibi ben size inancam hep destek tam destek.
Ya da liseli bir gencin fantezileri 🤣

Çevrem privat zamanından kalma değil, siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Çevremdeki "her erkek" peşimden koşuyor gibi bir ibare yok, günümüzde ki erkekler güzel ya da bakımlı kadın görünce sohbet, muhabbet, gülmek, eğlenmek, dertleşmek nedir bilmeden sadece yakınlaşmak istiyorlar anlamı var. Okuduğunu anlamayan insanlara fazla anlam yükledim diyeceğim ama anlayanlar da var neyse ki.

X