neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?

Çevrem privat zamanından kalma değil, siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Çevremdeki "her erkek" peşimden koşuyor gibi bir ibare yok, günümüzde ki erkekler güzel ya da bakımlı kadın görünce sohbet, muhabbet, gülmek, eğlenmek, dertleşmek nedir bilmeden sadece yakınlaşmak istiyorlar anlamı var. Okuduğunu anlamayan insanlara fazla anlam yükledim diyeceğim ama anlayanlar da var neyse ki.
E olabilir? Herkesin bi beklentisi var hayatta, sizin gibi. Üstünüze atlamıyorlarsa kibarca çevirin, bu kadar üstünde durmanız onlara önem verdiğinizi gösteriyor.

E olabilir? Herkesin bi beklentisi var hayatta, sizin gibi. Üstünüze atlamıyorlarsa kibarca çevirin, bu kadar üstünde durmanız onlara önem verdiğinizi gösteriyor.
Önem veriyorum tabii ki, hayatıma biri girsin hayatı paylaşalım iyi kötü güne ortak olalım istiyorum; iki gün dışarıda gezsek üçüncü gün öpüşme, sarılma tribine giriyorlar sonrasında farklı istekleri oluyor falan.

Çevrem privat zamanından kalma değil, siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Çevremdeki "her erkek" peşimden koşuyor gibi bir ibare yok, günümüzde ki erkekler güzel ya da bakımlı kadın görünce sohbet, muhabbet, gülmek, eğlenmek, dertleşmek nedir bilmeden sadece yakınlaşmak istiyorlar anlamı var. Okuduğunu anlamayan insanlara fazla anlam yükledim diyeceğim ama anlayanlar da var neyse ki.
Konu başlığından belliydi anlasamayacagimiz . Ama inanın siz böyle şeyler yazınca insanlar sizin çok güzel ve alımlı olup her erkeğin çevresinden koştuğunu düşünmüyorlar. Bu kadın nasıl eğitim seviyesi düşük ve hala dürtüleriyle hareket eden bir topluluk içinde yaşıyor diye düşünüyoruz . Ya da hayal dunyanizin genişliğini düşünüyoruz . İnsanlar sosyal varlıklar ya belirli bir seviyenin üstündeki erkek ve kadın bireyler zaten gülmek , dertleşmek ve sohbet etmek ister. Bu kadın veya erkek birine yazdığınizi göstermez. Her erkek size yürümüyor yani

Sizin çevrenizdeki erkekler herhalde privat zamaninda kalmış bir değil iki değil hepsi yazıyorsa çevrenizi ve davranışlarınızı değiştirin . 26 yaşına gelip hala çok güzelim her erkek peşimde demekte biraz komik
Yaşı da azar azar artıyo bu arada. Azcıkın stalkladım. 2018de 22 yaşında mezun olmuş üniversiteden. Şu an 28 olması lazım ama 26 olmuş. Senede 1 yaş değil 1,5 senede 1 yaş almış. Bu sene ben de 28 oldum bundan sonrasını ben de 1,5 senede 1 olarak saymayı düşünüyorum harika fikir.

Önem veriyorum tabii ki, hayatıma biri girsin hayatı paylaşalım iyi kötü güne ortak olalım istiyorum; iki gün dışarıda gezsek üçüncü gün öpüşme, sarılma tribine giriyorlar sonrasında farklı istekleri oluyor falan.
Size göre bir ilişkide olmaması gereken, evlilikte de ayda yılda bir olsa iyi olacak tek şey cinsellik. Ama çoğunluğa göre o iş öyle olmadığı için sıkıntı çekiyorsunuz. Dünya tarihi kadar eski, bütün dinler ve mitolojilerde yer etmiş, hatta hayat amacı denebilecek bir içgüdü ile savaşmak zor. İşe azınlık olduğunuzu kabul etmekle başlayın, beklenti azalırsa sıkıntınız da azalır hiç yoktan.

Yaşı da azar azar artıyo bu arada. Azcıkın stalkladım. 2018de 22 yaşında mezun olmuş üniversiteden. Şu an 28 olması lazım ama 26 olmuş. Senede 1 yaş değil 1,5 senede 1 yaş almış. Bu sene ben de 28 oldum bundan sonrasını ben de 1,5 senede 1 olarak saymayı düşünüyorum harika fikir.
Yaş küçüldükçe cinsellik yorumları değişecek çünkü. Süfer miss plan.

Ya sitenin eskileri beni özel mesajdan bir bilgilendirin nolur (konu dışına çıkmış olmayalım).

Bir üye kızcağız vardı. Araştırma görevlisi nişanlısından ayrılmıştı. Onun da talibi çoktu. Hatta bir ara kim olduğu bulunmuş da burada paylaşılmıştı maalesef. O üyenin adı neydi?

Belli bir sıkıntısı var bende bu sene 29 oluyorum bir ay kaldı en güzeli hala 28 demek 🤣

26 yaşında oldukça güzel ve çekici biriyim. Girdiğim ortamlarda hemen fark edilirim, burada kendimi övmek için hiçbir sebep yok sanal bir ortam herkes hemcinsim sadece tepki almama sebep olacak ama yine de fikir oluşturması açısından yazma gereği duydum. İstanbul'a iş sebebi ile geldim, yazılımcıyım ve işinde oldukça başarılı biriyim. Ben istiyorum ki işimle ilgileneyim kalanında dostlarımla güzel vakit geçireyim ama kızlı erkekli her ortamda kız arkadaşlarımın yakın arkadaşları, hoşlandıkları adamlar hatta bazen sevgilileri bile bana yazılıyor. Bu bana has bir durumda değil günümüz de maalesef ki kanı bozuk insan epey çoğaldı, hayatın her yerinde karşımıza çıkıyorlar.

Fakat tek sorun bu da değil. Ne zaman hayatıma birini alsam erkeklerin en büyük dertleri bana dokunmak, sarılmak, sevişme arzusu oluyor. Tüm arkadaşlarım akıllı, hoş sohbetli, eğlenceli biri olduğumu söyler ama neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor? Tüm erkeklerin şey peşinde olmasından, onlardan ve çüklerinden çok sıkıldım.
Bunun güzelliğinızle ilgili olmadığını etrafa yaydığınız enerji ve mesajla ilgili olduğunu düşünüyorum. Belki de siz insanların hareketlerini yanlıs yorumluyorsunuzdur. "Herkes bana aşık" "herkes beni arzuluyor" modunda dolaşan çok insan var. Siz kendinizi sorguladınız mı hiç?

26 yaşında oldukça güzel ve çekici biriyim. Girdiğim ortamlarda hemen fark edilirim, burada kendimi övmek için hiçbir sebep yok sanal bir ortam herkes hemcinsim sadece tepki almama sebep olacak ama yine de fikir oluşturması açısından yazma gereği duydum. İstanbul'a iş sebebi ile geldim, yazılımcıyım ve işinde oldukça başarılı biriyim. Ben istiyorum ki işimle ilgileneyim kalanında dostlarımla güzel vakit geçireyim ama kızlı erkekli her ortamda kız arkadaşlarımın yakın arkadaşları, hoşlandıkları adamlar hatta bazen sevgilileri bile bana yazılıyor. Bu bana has bir durumda değil günümüz de maalesef ki kanı bozuk insan epey çoğaldı, hayatın her yerinde karşımıza çıkıyorlar.

Fakat tek sorun bu da değil. Ne zaman hayatıma birini alsam erkeklerin en büyük dertleri bana dokunmak, sarılmak, sevişme arzusu oluyor. Tüm arkadaşlarım akıllı, hoş sohbetli, eğlenceli biri olduğumu söyler ama neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor? Tüm erkeklerin şey peşinde olmasından, onlardan ve çüklerinden çok sıkıldım.

İnsanlar sevgililerine dokunmak sevişmek isterler. Sizin bu konuya özel bir takıntınız mı var acaba 😂

Oldukca çekici bir kadindim evlenmeden once (evlilikten sonra guzelligim bozulmadi ama ben daha az isveli cilveli birine dondum) ama nedense onume gelen beni istiyor, arzuluyor kafasina hic girmedim yahu. Siz biraz aliniyor olabilir misiniz? Aklima sey geldi Avrupa Yakasi'nda Makbule'nin herkes kendisini şaapmak istiyor diye girdigi histeri krizleri.

X