neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?

Çevrem privat zamanından kalma değil, siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Çevremdeki "her erkek" peşimden koşuyor gibi bir ibare yok, günümüzde ki erkekler güzel ya da bakımlı kadın görünce sohbet, muhabbet, gülmek, eğlenmek, dertleşmek nedir bilmeden sadece yakınlaşmak istiyorlar anlamı var. Okuduğunu anlamayan insanlara fazla anlam yükledim diyeceğim ama anlayanlar da var neyse ki.
Hayır bunlarla birlikte yakınlaşmak ister ki normal olan bu. Siz lise aşkı seviyesinde bir şey arıyorsanız görücü usulüne döneceksiniz. Yok bu herifler benimle sohbet muhabbet etmek zaman geçirmek istemiyor sadece cinsellik istiyor diyorsanız ya sizde bir sorun vardır ya da çevrenizde tuttuğunuz karşı cinte.

Oldukca çekici bir kadindim evlenmeden once (evlilikten sonra guzelligim bozulmadi ama ben daha az isveli cilveli birine dondum) ama nedense onume gelen beni istiyor, arzuluyor kafasina hic girmedim yahu. Siz biraz aliniyor olabilir misiniz? Aklima sey geldi Avrupa Yakasi'nda Makbule'nin herkes kendisini şaapmak istiyor diye girdigi histeri krizleri.
Bana çok yürüyen herif olur. İlk girdiğim ortamda muhakkak şansını deneyen bir iki andaval çıkar evli bekar farketmeksizin. Ama ben bunun kendi tavırlarımdan kaynaklandığının farkındayım. Herkese normal insan muamelesi yapıp ay erkek dikkat edeyim demeyip yakın davranıyorum çoğu zaman ve yanlış anlaşılıyor. Sonra ya tersleyerek ya konuşarak anlaşıp çözüyoruz. Bunun için niye erkekleri ve çklerini suçlayayım ki? Sorun tamamen benden kaynaklı, ama değişmeyi de reddediyorum.

Bu üyenin paranoyaklık ve kendini beğenmişlik seviyesini diğer konularından bildiğimden konuyu eğlenerek okudum 🤣 sevgilisiyle aynı oda içine girince beni kamerayla kaydediyo gibi kafasında acayip şeyler kuran (odada bir şey de yapmıyolar bu arada) bir insan olduğundan yanında nefes alan adamlar için bile beni gondiklemeye çalışıyor dediğinden şüphe yok 😄 Dünyadaki tüm erkekler yalnızkuşun ırzına geçmeye çalışıyor tanımayan bilmez
Böyle bir kadını reelde tanıyorum. Dünyadaki herkesin ama herkesiiin onu şey edeceğini sanıyor.

Bu üyenin paranoyaklık ve kendini beğenmişlik seviyesini diğer konularından bildiğimden konuyu eğlenerek okudum 🤣 sevgilisiyle aynı oda içine girince beni kamerayla kaydediyo gibi kafasında acayip şeyler kuran (odada bir şey de yapmıyolar bu arada) bir insan olduğundan yanında nefes alan adamlar için bile beni gondiklemeye çalışıyor dediğinden şüphe yok 😄 Dünyadaki tüm erkekler yalnızkuşun ırzına geçmeye çalışıyor tanımayan bilmez
Gözleriynen yiyorlarsa demek makbule gibi 😂😂

Böyle bir kadını reelde tanıyorum. Dünyadaki herkesin ama herkesiiin onu şey edeceğini sanıyor.
Ben bu sitede gördüm bu tarz tipleri. Reel hayatta herkes kendisinden hoşlanıyo sananlarla karşılaştım ama herkese tecavüzcü coşkun muamelesi yapanları burda gördüm. Belki de dışarda dile getirmeye çekiniyolardır bilmiyorum. Began vardı mesela. Kocasıyla devlet dairesine giderdi, yanında kocası varken adamlar onu baştan çıkartmaya çalışırdı, doktora giderdi doktor asılırdı, işe başlardı daha başlamadan millet asılmaya başlardı. Tüm dünya begani baştan çıkartmaya çalışırdı. Bazıları mağarada yaşamalı cidden. Bir kadın gülümseyince gülümsedi verecek diyen dayılardan farkları yok.

Siz temmuzda bugün doğum günüm nişanlım pahalı telefon aldı diye konu açmışsınız. Temmuzda doğduysanız nasıl başak burcu oluyosunuz? O konuda bizi mi trollediniz 😃
Bilmeden yargılamak böyle oluyor işte alkışlar 🤣🤣 aferin like topladın he dkdjdkdjdjd kimlik yaşımla doğduğum yıl da aynı değil benim buna da cevabın var mı ? Anamsın sanırım çıkarttığını bilirsin sonuçta 😁

günümüzde ki erkekler güzel ya da bakımlı kadın görünce sohbet, muhabbet, gülmek, eğlenmek, dertleşmek nedir bilmeden sadece yakınlaşmak istiyorlar anlamı var.
demek ki adamlar sohbet, eğlence, dertleşme gibi enerjiler almıyorlar senden ki hepsini es geçip direkt düşündükleri tek şey cinsellik oluyor seninle ilgili
bağ kurmak yerine işini görüp skor tabelasına ekleyip geçme kafasındalar
yoksa erkekler de gayet seviyorlar sohbet edebildikleri, eğlenebildikleri, manevi paylaşımlar da yapabildikleri kadınları
hatta onların da daima kendilerini anlayacak kadınlara ihtiyaçları var hayatlarında, onlar da insan
bahsettiğin tarzda erkekler her kadına mutlaka hayatında 2-3 defa illa ki denk gelmiştir
ama her erkek böyle diyorsan veya atıyorum 10 erkekten 8i böyle gibi bi istatistiğin varsa hayatınla ilgili
o zaman kendine ve tavırlarına bakman lazım
ki sen konu açtığına göre 2-3 hadsizin denk gelmesi durumu değil bu, belli ki çoğu böyle senin rastladıklarının
sende bişey var demek olur o zaman. halinde, tavrında, giyiminde, belki şakalarında, espirilerinde... her şeyini sorgulamalısın o zaman

bu yukarıda söylediklerim hayatına girmemiş olan şansını deneyen erkekler için geçerliydi
hayatına girenlerin de cinsellik beklediğini söylemişsin, bu gayet normal bişey. insanlar 25 yaşından sonra ilişkilerinde, flörtlerinde cinsellik yaşamak istiyor dibine kadar
bu da gayet hakları. adam sevgilisiyle sevişmeyecek de kiminle sevişecek ?

Ben bu sitede gördüm bu tarz tipleri. Reel hayatta herkes kendisinden hoşlanıyo sananlarla karşılaştım ama herkese tecavüzcü coşkun muamelesi yapanları burda gördüm. Belki de dışarda dile getirmeye çekiniyolardır bilmiyorum. Began vardı mesela. Kocasıyla devlet dairesine giderdi, yanında kocası varken adamlar onu baştan çıkartmaya çalışırdı, doktora giderdi doktor asılırdı, işe başlardı daha başlamadan millet asılmaya başlardı. Tüm dünya begani baştan çıkartmaya çalışırdı. Bazıları mağarada yaşamalı cidden. Bir kadın gülümseyince gülümsedi verecek diyen dayılardan farkları yok.
ben o bahsettiğiniz üyenin konularını okumuştum ama %100 sahte hikayeler olduğunu düşünmüştüm
hala da öyle düşünüyorum
sallamak bedava. hikaye yazmak bedava
ya kadın yazdıklarını kafasında kurup buna inanan sorunlu biriydi
ya da burada eğlenmek için konu açan biriydi

demek ki adamlar sohbet, eğlence, dertleşme gibi enerjiler almıyorlar senden ki hepsini es geçip direkt düşündükleri tek şey cinsellik oluyor seninle ilgili
bağ kurmak yerine işini görüp skor tabelasına ekleyip geçme kafasındalar
yoksa erkekler de gayet seviyorlar sohbet edebildikleri, eğlenebildikleri, manevi paylaşımlar da yapabildikleri kadınları
hatta onların da daima kendilerini anlayacak kadınlara ihtiyaçları var hayatlarında, onlar da insan
bahsettiğin tarzda erkekler her kadına mutlaka hayatında 2-3 defa illa ki denk gelmiştir
ama her erkek böyle diyorsan veya atıyorum 10 erkekten 8i böyle gibi bi istatistiğin varsa hayatınla ilgili
o zaman kendine ve tavırlarına bakman lazım
ki sen konu açtığına göre 2-3 hadsizin denk gelmesi durumu değil bu, belli ki çoğu böyle senin rastladıklarının
sende bişey var demek olur o zaman. halinde, tavrında, giyiminde, belki şakalarında, espirilerinde... her şeyini sorgulamalısın o zaman

bu yukarıda söylediklerim hayatına girmemiş olan şansını deneyen erkekler için geçerliydi
hayatına girenlerin de cinsellik beklediğini söylemişsin, bu gayet normal bişey. insanlar 25 yaşından sonra ilişkilerinde, flörtlerinde cinsellik yaşamak istiyor dibine kadar
bu da gayet hakları. adam sevgilisiyle sevişmeyecek de kiminle sevişecek ?
Sakınan göze çöp batar. Cinsellik konusundaki tutumu karşı tarafa yansıyor bir şekilde. Ondan hep selam merhaba sevişek mi erkekleri geliyor karşısına.

Bilmeden yargılamak böyle oluyor işte alkışlar 🤣🤣 aferin like topladın he dkdjdkdjdjd kimlik yaşımla doğduğum yıl da aynı değil benim buna da cevabın var mı ? Anamsın sanırım bu kadar bilgilisin sonuçta 😁
Ne kadar tuhaf bir cevap 😐 birincisi yargılamak ne alaka? çelişkili bir durum var dümdüz bunu dile getirdim.

-ikincisi 20li yaşlarındaki birinin kimliğindeki doğum yılıyla gerçek doğum yılı neden farklı olur ki?(doğum günü bile değil yılı). Eskiden köylerde oluyomuş böyle şeyler.

-Üçüncüsü ben bunu nerden bilebilirim müneccim miyim?

-Dördüncüsü nişanlınızın gerçek doğum gününüzü değil de kimlik çıkartma tarihinizi kutlaması hiç mantıklı gelmedi. Annemin de doğumgünü yanlış yazılmış ama gerçek doğumgününü kutluyoruz.

Yani bu kadar sinirlenmenize gerek yok. Temmuzda doğum günüm diyerek polemik çıkan bir konu açıp sonra başak burcuyum derseniz troll olma ihtimalinizi dile getirmemden daha doğal bir şey yok.

Ne kadar tuhaf bir cevap 😐 birincisi yargılamak ne alaka? çelişkili bir durum var dümdüz bunu dile getirdim.

-ikincisi 20li yaşlarındaki birinin kimliğindeki doğum yılıyla gerçek doğum yılı neden farklı olur ki?(doğum günü bile değil yılı). Eskiden köylerde oluyomuş böyle şeyler.

-Dördüncüsü nişanlınızın gerçek doğum gününüzü değil de kimlik çıkartma tarihinizi kutlaması hiç mantıklı gelmedi. Annemin de doğumgünü yanlış yazılmış ama gerçek doğumgününü kutluyoruz.

Yani bu kadar sinirlenmenize gerek yok. Temmuzda doğum günüm diyerek polemik çıkan bir konu açıp sonra başak burcuyum derseniz troll olma ihtimalinizi dile getirmemden daha doğal bir şey yok.
Bizi mi trollediniz diye cümleyi bitiren sizsiniz 🤣 niye sizi trolleyeyim diyelim öyle yaptım size yararı veya zararı ne ? Her ihtimali değerlendirmişsiniz dile getirmişsiniz ne kaldı ? Demek ki sebepleri var ki öyle kutlanıyor , evet 20 li yaşlardayım ne şartlarda nerede nasıl doğduğumu bilmediğinize göre müneccim de olmadığınıza göre öyle davranmayın 😊 iyi günler
Ha ayrıca bu kadar meraklandıysan eğer ikisinin de benim için anlamı var …. Müneccim değilsin ama MaaşAllah fikirlerin hiç bitmiyor .

Ben de tanıyorum herkes ona bakıyor gittiği her yerde, herkes onu kesiyor. Ama kendisinin herkese baktığından ve insanların 'la bu ne bakıp duruyor' diye düşündüğünden bihaber. Yani ilk kesen kendisi olduğu için insanlar da ona bakıyor ama işte kıza sorsan herkes ona aşık.

Sadece ikiye örnek vereyim kardeşim Aralık 19 doğumlu ve annem yaşıtlarından küçük duracak diye ocak 19 yazdırmış. Seneye kaydırarak, cezasını ödeyerek. Evet doğum belgesi var evet hastanede doğru ve 20li yaşlarında.

Yani tamam arada ahlaksız tipler de denk gelir de. Herkes de ahlaksız olamaz değil mi? Arkadaşlarınızın sevgililerine varana kadar bir durumda ben sorunu sizde ararım şahsen. Ama yanlış anlamayın ahlaki bir durumunuz olduğundan değil. Acaba abartıyor olabilir misiniz diye.

26 yaşında oldukça güzel ve çekici biriyim. Girdiğim ortamlarda hemen fark edilirim, burada kendimi övmek için hiçbir sebep yok sanal bir ortam herkes hemcinsim sadece tepki almama sebep olacak ama yine de fikir oluşturması açısından yazma gereği duydum. İstanbul'a iş sebebi ile geldim, yazılımcıyım ve işinde oldukça başarılı biriyim. Ben istiyorum ki işimle ilgileneyim kalanında dostlarımla güzel vakit geçireyim ama kızlı erkekli her ortamda kız arkadaşlarımın yakın arkadaşları, hoşlandıkları adamlar hatta bazen sevgilileri bile bana yazılıyor. Bu bana has bir durumda değil günümüz de maalesef ki kanı bozuk insan epey çoğaldı, hayatın her yerinde karşımıza çıkıyorlar.

Fakat tek sorun bu da değil. Ne zaman hayatıma birini alsam erkeklerin en büyük dertleri bana dokunmak, sarılmak, sevişme arzusu oluyor. Tüm arkadaşlarım akıllı, hoş sohbetli, eğlenceli biri olduğumu söyler ama neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor? Tüm erkeklerin şey peşinde olmasından, onlardan ve çüklerinden çok sıkıldım.
eger hayatiniza aldiginiz erkekler size surekli dokunmak vs istiyorsa, sizin rizaniz olmadan, demek ki cok kotu bir cevreniz var, iyi insanlarla takilamiyorsunuz. liginizi yukseltmeniz gerek. bir suru saygili, terbiyeli, gorgulu erkek var dunyada.

Sadece ikiye örnek vereyim kardeşim Aralık 19 doğumlu ve annem yaşıtlarından küçük duracak diye ocak 19 yazdırmış. Seneye kaydırarak, cezasını ödeyerek. Evet doğum belgesi var evet hastanede doğru ve 20li yaşlarında.
İstersen saatlerce anlat bazıları görmek istemez 😊 ya da kendi işine geldiği gibi görür neyse sağolun şu açıklama için .

26 yaşında oldukça güzel ve çekici biriyim. Girdiğim ortamlarda hemen fark edilirim, burada kendimi övmek için hiçbir sebep yok sanal bir ortam herkes hemcinsim sadece tepki almama sebep olacak ama yine de fikir oluşturması açısından yazma gereği duydum. İstanbul'a iş sebebi ile geldim, yazılımcıyım ve işinde oldukça başarılı biriyim. Ben istiyorum ki işimle ilgileneyim kalanında dostlarımla güzel vakit geçireyim ama kızlı erkekli her ortamda kız arkadaşlarımın yakın arkadaşları, hoşlandıkları adamlar hatta bazen sevgilileri bile bana yazılıyor. Bu bana has bir durumda değil günümüz de maalesef ki kanı bozuk insan epey çoğaldı, hayatın her yerinde karşımıza çıkıyorlar.

Fakat tek sorun bu da değil. Ne zaman hayatıma birini alsam erkeklerin en büyük dertleri bana dokunmak, sarılmak, sevişme arzusu oluyor. Tüm arkadaşlarım akıllı, hoş sohbetli, eğlenceli biri olduğumu söyler ama neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor? Tüm erkeklerin şey peşinde olmasından, onlardan ve çüklerinden çok sıkıldım.
zamane erkekleri baska dertleri yok zaten kadinlar erkek gibi, iyice sapıttılar cok haklısın

X