neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?

Giyim tarzınız nasıl? Yakın çevremden gördüğüm bir şey var mesela iki arkadaşım da açık, birisi daha kısa etekler giyiyor ama hanım hanımcık giyiniyor öbürü ise gotik kıyafetler tercih ediyor saçlarını da hep farklı renklere boyuyor.
Hanım hanımcık giyinene erkeklerin tavrı bi tık daha farklı. Ki diğerinden daha açık giyiyor genelde. Gotik tarzda giyineneyse cinsellik dışında yaklaşan yok nerdeyse. Kafalarında öyle bir algı kurmuşlar herhalde bilmiyorum sebebini
Ayrıca sosyal medyada verdiğiniz pozlar da bu durumu etkiliyor
Özellikle bir tarzım yok bazen tamamen kot tişört maskülen takılırım ama bu bahsettiğim ortamlara girerken çok özenerek giderim güzel elbiseler tercih ederim ya da etek. Diz hizasının biraz üstü olur genelde.
bende çok sıkıldım çok haklı bir isyan
Yalnız olmadığımı biliyordum :KK70:
Benim de çevremde çok erkek vardı, hepsi de evlenmek istiyordu. Besmeleyle yanıma yaklaşabilirlerdi tanışmaya. Ha doğru olan benimki demiyorum asla ama Sevgilisi olan adam bile asılabiliyorsa orada sorun var demektir.
Evlenmek isteyende oluyor, besmele ile yaklaşan da, dan diye yaklaşan da. Benim tavırlarım ile bir ilgisi yok. Senin tavırların ile da ilgisi yok. Kadınların tavırları ile ilgisi olmadığına emin ol. Kaçanın kovalandığı da bir gerçek.

Maalesef ki başka dertleri yok, çok haklısınız ama hangi ortama girerseniz girin seviyeli seviyesiz bir sürü tipler ile karşılaşırsınız. Seviye dediğimiz; statü tanımıyor bu devirde.

Flörtten devam ediyorum ama orada da bir anda sevgili mooduna geçenler oldu. Sevgiliyiz biz artık değil mi diyenler. Hata benim birşeyi fazla abartmıştım ama dersimi aldım.

Bakımlı olmasak pantolon tişört saçlar salık dolaşsak durum değişir belki ama öyle de iyi hissetmiyorum

yaa :KK70: yapmayın ne güzel tavsiyeler işte :KK70:

İnanır mısın benim de var :KK70: hem de çok nadir regl ağrım olur bu ay oldu

öpüp sarılmanın hoşuma gittiği birisi oldu ama oda fazlasını istedi yüz verince de fazlasını istiyorlar maalesef

hemen takipleşmek isteyip samimi davranışlar sergiliyorlar rahatsız edici

iş yerinde bana da olmuyor herkes ile çok mesafeliyim ama arkadaş ortamında azıcık ciddiyeti bozup iki espri yapsam karşımdakinin tavri değişiyor bu yalnız bana değil genel kadınlara böyle ama ben rahatsız edici buluyorum

Çevremde iyi kötü bir çok tip var ama en sağlam tiplerin bile bilinçaltından rahatsız edici durumlar çıkabiliyor ve biraz samimi olunca açığa çıkıyor, rahatsız oluyorsunuz.

Uzun bir süre flört edip sevgili olunca evlerine çağırıyorlar
Yani bu kastettiğim şuydu aslında bu durumu kendine has sanıp kendini suçlama.acaba bir davranışım mı,kıyafetim mi buna sebep diye.ve tam da bak bunu yazmışsın.bırak düşünme bile bunları.doğru insan doğru zamanda seni bulur.

Maalesef ki başka dertleri yok, çok haklısınız ama hangi ortama girerseniz girin seviyeli seviyesiz bir sürü tipler ile karşılaşırsınız. Seviye dediğimiz; statü tanımıyor bu devirde.

Flörtten devam ediyorum ama orada da bir anda sevgili mooduna geçenler oldu. Sevgiliyiz biz artık değil mi diyenler. Hata benim birşeyi fazla abartmıştım ama dersimi aldım.

Bakımlı olmasak pantolon tişört saçlar salık dolaşsak durum değişir belki ama öyle de iyi hissetmiyorum

yaa :KK70: yapmayın ne güzel tavsiyeler işte :KK70:

İnanır mısın benim de var :KK70: hem de çok nadir regl ağrım olur bu ay oldu

öpüp sarılmanın hoşuma gittiği birisi oldu ama oda fazlasını istedi yüz verince de fazlasını istiyorlar maalesef

hemen takipleşmek isteyip samimi davranışlar sergiliyorlar rahatsız edici

iş yerinde bana da olmuyor herkes ile çok mesafeliyim ama arkadaş ortamında azıcık ciddiyeti bozup iki espri yapsam karşımdakinin tavri değişiyor bu yalnız bana değil genel kadınlara böyle ama ben rahatsız edici buluyorum

Çevremde iyi kötü bir çok tip var ama en sağlam tiplerin bile bilinçaltından rahatsız edici durumlar çıkabiliyor ve biraz samimi olunca açığa çıkıyor, rahatsız oluyorsunuz.

Uzun bir süre flört edip sevgili olunca evlerine çağırıyorlar

Pantolon tişört giyim saçlar salık dolaştığında güzel değilsen, güzel değilsindir. Güzel kadın yırtık lekeli pijamayla bile çekicidir etkileyicidir.

makyaj+güzel kıyafetler+yapılı saç ile güzel olmayan tek canlı yoktur.

Jameya kızım sen ne kendini atıyon şimdi ortaya. Bi ton derdin var sen onla ilgili konulara yorum yap. Bi de hababam sınıfı Hürrem sendromunla ilgili linç yeme.
kız yok ben çok tacize uğruyorum ondan öyle dedim.

Canım ne yazık ki açık konuşucam, ya yalan dolandasın ya çevren çok aşırı berbat ya da fark etmeden hafif meşrep izlenimi veriyorsun. Bu bahsettiğin HER erkeğin peşinde koştuğu, arkadaşlarının sevgililerinin bile ilişkilerini hiçe sayıp kızların yanında sana yürüdüğü bir güzelliğin varsa eğer adriana lima falan olman lazım. Adriana lima olsan zaten ünlenirdin o yüzden boş yapma.
Ay niye öyle dedin ünlenmemiş Adriana lima dan daha güzel kızlarımız var 😅

Pantolon tişört giyim saçlar salık dolaştığında güzel değilsen, güzel değilsindir. Güzel kadın yırtık lekeli pijamayla bile çekicidir etkileyicidir.

Benim olmuyor ya napsam da olmuyor. Çirkin yine çirkin yani.

Yani yaş 25 i geçince masum bakışmalı aşk erkeklere saçma geliyor. Hem dediğiniz şeylerde aşka dahil bence sevince sarılmak ve dokunmak istersin bunu sapıklık olarak algılamayın. Ama hoşunuza gitmiyorsa belirtin . Arkadaşlarınızın sevgililerine de gelince seviyeli ve sert durursanız cesaret edemezler.
Kesinlikle öyle. Size katılıyorum. Asıl tacize ve rahatsız etmeye giderse o sıkıntı bence.

Buna katılıyorum, sabah uyandığında güzelsen her zaman güzelsindir 😅 Makyajla güzellesmeyen yok hele ki şimdiki makyajlar , erkeği bile cillop gibi kadın yapıyorlar 🤣🤣

Her türlü temastan iğreniyor. Öpüşmek vs. söz konusu bile değil. İşte bir elini tutarsa olur, o da kesin değil. Ondan da iğreniyor olabilir.
Cinsellik vs. söz konusu bile değil. Kendisi herhangi bir temas içermeyen, cinselliğin olmadığı bir ilişki istiyor. Hem romantizm bekliyor hem de cinsellik asla istemiyor. Bu arada evlilik dışı ilişki istememek değil mevzu, evlenirse de istemiyor zaten. Yani hiçbir türlü istemiyor.
Öyle biri yani.

X