neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?

Benmi yürüsem kizimiza
Tüp bebek, tedavi derken libidom son zamanlarda yerlede. Minnoş Minnoş takilirim ablayla. Elimden yemek, temizlikte geliyor. Parada kazanıyorum. Oh, benden iyi asexuel koca çıkar

Benmi yürüsem kizimiza.
Tüp bebek, tedavi derken libidom son zamanlarda yerlede. Minnoş Minnoş takilirim ablayla. Elimden yemek, temizlikte geliyor. Parada kazanıyorum. Oh, benden iyi asexuel koca çıkar
Tulumba erkek olsan ben yürürdüm sana. :)
Canım sıkkın zaten dünyayı görecek halim yok, aseksüel koca iyi giderdi şu an, zahmetsiz. :)

Arkadaşlarınızin sevgililieri size nasıl asılıyor onu anlamadım. Arkadaşlarınız yokken mi görüşüyorsunuz sevgililieriyle yoksa onlar yanınızdaykenmi yapıyorlar?!
Maalesef benim de başıma geldi bu tür birşey, üstelik inanın dışardan o kadar sert, soğuk duran biriyim ki, sosyal medyadan özel mesaj atarak asıldı birisi, üstelik arkadaşımın eşi kendisi, ben de bu yazdıkların hemen karına ileteceğim deyince pislik herif şaka yaptım dedi, böyle şaka mı olur it herif dedim ben de

Çükü kopsun inşallah

Evet maalesef kendimizi suçlamamaya çalışırken bile kendimizi suçlarken buluyoruz. Evet hoş görünmek istedim ama sadece bu.

Yani şimdi ukala olmak istemem ama hshjshsh olmadığımı kim söyledi? ama güzele güzellik katmakta başka birşey. makyaj yapmıyorum, sadece giyim ve düz saç. cildim hassas olduğu için makyaj vs sivilce yapıyor ben de. konu nerelere geldi hahahah
Vanessa demi? Yok, o diyet miyet, depresif takiliyor. Beni yorar.
Ben kuşu alim. Bu biraz daha aktif. Bol bol gezeriz.
Ya şa sınn sonunda benimle gezmek eğlenmek isteyen birisi ben varım ne zaman gidiyoruz

Bence alakası yok. Arkadaşımın 5 senelik ilişkisi var hiçbir cinsel yakınlaşmaları olmadı. Yaşları da 27.
Bir diğer arkadaşım erkek. Geçmişinde cinsel ilişkileri oldu ama şu anki ilişkisinde bunu istemiyor. Evlilik sonrasına bırakmak istiyor.
Yaşanacaksa bile duygusal derinlik sağladıktan sonra olması daha iyi. En baştan cinsel yaklaşımda bulunanların derdi üzgünüm ama başka oluyor. Resmen pazarlık yapıyorlar. Seks varsa varım yoksa yokum dediğin insanı sevmiyorsundur bana göre. Türkiyede yaşıyoruz zaten. Erkekler 2 yüzlü bu konularda.

Herkes siz kendiniz çekiyorsunuz demiş ama bu çağın erkekleri extra abaza. 2 selam verip gülümseseniz kafalarında fantezi kuruyorlar. Bunlar yüzünden Nemrut gibi geziyoruz insanın yaşam enerjisini sömürüyorlar.

Kesinlikle öyle. Size katılıyorum. Asıl tacize ve rahatsız etmeye giderse o sıkıntı bence.
Aynen istemediğinden ileri giden erkek sıkıntı olur tabi, bence erkek kadınla kadınının istediği kadar ileri gitmeli. Ama erkeklerden hatta kadınlardan bile 17-18yaş flört hareketleri beklemek oldukça saçma napcan yani bakışıp göz mü kaçıracaksın.

22 yaşında başlamışlar zaten. Konu sahibi 30 a dayanmış, öyle 20 lerden devam eden bir ilişkisi de yok. Zaten okul, iş güç oturtma ile geçmiştir 5 sene. Onlar motivasyon olabilir, aralarındaki muhabbet yetiyor olabilir, ama onun da ömrü biter yakında. Ama iyi bir ilişkileri olduğu için evliliğe giderler, yapılacak bi şey kalmadı, bi sonraki aşamaya geçelim olur.

Cinselliğin sevmekle doğrudan alakası yok. Sevdiğin biri için cinsellik orucu tutmak da tutmamak da bir tercih. Beklentiler uyuşmuyorsa yapılacak olan da bellidir, yüzgöz olmaya yıpranmaya hiç lüzum yok. Bunun niyeti belli dediğin biri üstünde bu kadar düşünmek, dertlenmek ona önem vermektir. Barışmak lazım diye düşünüyorum insanlarla, herkesin bir beklentisi var isteği var ve bi şekilde temin edecekler. Sen de aynısını yapacaksın sonuçta. Eppek dünyası yani.

Arkadaşınız gibi bir ilişkim olmasını çok isterdim açıkçası ama sorun ben de birazda. Bir kişiye karşı çekim duydum sadece o da tamamen birlikte olmak istedi bana uymadı, çekim duymadığım biri beni her halimle kabul etti ama onunla da el ele tutuşmaya bile gelemedim. Orta yolu bulabildiğim birisi olmadı yani maalesef.
Siz demek ki herkese yolu açıyorsunuz ki rahatça yaziliyorlar.
Tabii canım (!) erkekler de çok uslu, çok utangaç, çok ahlaklılar uzak durunca asla pas vermezler zaten maşallah.

Keşke söyleseydin arkadaşına. Öğrensin kocasının ne mal olduğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…