neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?

Çük kırıldım mısınız biraz

Canım ne yazık ki açık konuşucam, ya yalan dolandasın ya çevren çok aşırı berbat ya da fark etmeden hafif meşrep izlenimi veriyorsun. Bu bahsettiğin HER erkeğin peşinde koştuğu, arkadaşlarının sevgililerinin bile ilişkilerini hiçe sayıp kızların yanında sana yürüdüğü bir güzelliğin varsa eğer adriana lima falan olman lazım. Adriana lima olsan zaten ünlenirdin o yüzden boş yapma.

E doğanın kanunu bu, ekmek bul ye (iş ), kadın bul seviş (üremek), öl (vazifeni tamamladın yer işgal etme)

Belki de siz abartıyorsunuzdur. Herkes sizin kukunuzun peşinde olamaz ki. Normal davranışları tacize yoruyorsunuzdur. Hassasiyetiniz çok fazla çünkü.

Benim böyle bir tanıdığım var. Her ama her erkek onu süzüyor, ona yürüyor...
En son otobüs söförü beni aynadan dikizledi dediği an koptum. Yahu, adam mecbur bakıyor o aynaya. Yok, adam bunu süzmüş gözünle şey yapmış

Ne kadar güzel olduğunu bilmediğim için yorum yapmıyım en iyisi

Giyim tarzınız nasıl? Yakın çevremden gördüğüm bir şey var mesela iki arkadaşım da açık, birisi daha kısa etekler giyiyor ama hanım hanımcık giyiniyor öbürü ise gotik kıyafetler tercih ediyor saçlarını da hep farklı renklere boyuyor.
Hanım hanımcık giyinene erkeklerin tavrı bi tık daha farklı. Ki diğerinden daha açık giyiyor genelde. Gotik tarzda giyineneyse cinsellik dışında yaklaşan yok nerdeyse. Kafalarında öyle bir algı kurmuşlar herhalde bilmiyorum sebebini
Ayrıca sosyal medyada verdiğiniz pozlar da bu durumu etkiliyor

bende çok sıkıldım çok haklı bir isyan

Benim de çevremde çok erkek vardı, hepsi de evlenmek istiyordu. Besmeleyle yanıma yaklaşabilirlerdi tanışmaya. Ha doğru olan benimki demiyorum asla ama Sevgilisi olan adam bile asılabiliyorsa orada sorun var demektir.

Tüm kadınlar olarak erkekler tarafından dokunulmak temas etmek bunlar yaşanılıyor kadınız di mi sonuçta..erkek milleti yapıyor bunları yani size bize özel bişey değil

Gotiklikle pek ilgisi olduğunu sanmıyorum götiktir bence.

Demek abla biraz öne ilerle dese uzaklaştırma çıkartacak.

Pıttığı da altından mıymış peki

Şakası bir yana böyle insanlar çekilmiyor. Ben şahsen evimden uzak tutuyorum.
Oda bir ara ablasinin nisanlisinin onu gözünle şey yaptığını ima ediyordu. Ben o arada topukladim.
Tüm gözler kendi üstündeymiş gibi yaşayan insanlar var. Herkes beni kıskanıyor, kimse beni çekemiyor, herkes beni taklit ediyor vs vs ama bu herkes bana yürüyor beni şeemek istiyorcular farklı bi kategori. İnsan evine semtine almamalı. Zan altında bırakabilir durduk yere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…