neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?

yalnizkus_

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
732
664
26 yaşında oldukça güzel ve çekici biriyim. Girdiğim ortamlarda hemen fark edilirim, burada kendimi övmek için hiçbir sebep yok sanal bir ortam herkes hemcinsim sadece tepki almama sebep olacak ama yine de fikir oluşturması açısından yazma gereği duydum. İstanbul'a iş sebebi ile geldim, yazılımcıyım ve işinde oldukça başarılı biriyim. Ben istiyorum ki işimle ilgileneyim kalanında dostlarımla güzel vakit geçireyim ama kızlı erkekli her ortamda kız arkadaşlarımın yakın arkadaşları, hoşlandıkları adamlar hatta bazen sevgilileri bile bana yazılıyor. Bu bana has bir durumda değil günümüz de maalesef ki kanı bozuk insan epey çoğaldı, hayatın her yerinde karşımıza çıkıyorlar.

Fakat tek sorun bu da değil. Ne zaman hayatıma birini alsam erkeklerin en büyük dertleri bana dokunmak, sarılmak, sevişme arzusu oluyor. Tüm arkadaşlarım akıllı, hoş sohbetli, eğlenceli biri olduğumu söyler ama neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor? Tüm erkeklerin şey peşinde olmasından, onlardan ve çüklerinden çok sıkıldım.

Siz o potansiyeldeki insanlari hayatınıza çekiyorsunuzdur.

Ah ah erkeklerin başka derdi var mı ki bu hayatta ortamınızı değiştirin daha seviyeli ve kültür düzeyi üstün kişilerle takılın, vasat ortam ve insanlardan uzaklaşın , kimseye de pabuç bırakmayın, ben de ilgi çeken bir kadınım, bekarken aynen sizin gibi girdiğim ortamda birsürü teklif gelirdi hatta ünide rahat etmek için alyans taktım, ciddi durduğum için bana yanaşmaz genelde aracı ile haber yollarlardı, çok şükür kazasız belasız mezun oldum okuldan , eşimle 2 yıl görüştük kıskançlıktan ünide kampüse çiçekle gelirdi herkes görsün diye

Ne zaman hayatıma birini alsam erkeklerin en büyük dertleri bana dokunmak, sarılmak, sevişme arzusu oluyor.
Allah Allah ya neden acaba?
Tüm arkadaşlarım akıllı, hoş sohbetli, eğlenceli biri olduğumu söyler ama neden erkeklerin benimle dertleri temas kurmak, yakınlaşmak oluyor?
Arkadaşlıktan devam o zaman. 30 yaşındasınız, ne bekliyosunuz parkta çekirdek kola yapmaya gelmezler bu yaşta birine. Ya evlilik olur ya da cinsellik mutlaka olur zaten. 3. seçeneğiniz yok işte, yıllar geçti hala kabullenemiyorsunuz kendi kendinize azap oluyorsunuz.

Sadece cinsellik için yanaşmıyolar. Hanımefendi aseksüel. Sevgilisi ile vakit geçirmek yerine varoş eski dizileri internette izlemeyi tercih eden biri.

Yani yaş 25 i geçince masum bakışmalı aşk erkeklere saçma geliyor. Hem dediğiniz şeylerde aşka dahil bence sevince sarılmak ve dokunmak istersin bunu sapıklık olarak algılamayın. Ama hoşunuza gitmiyorsa belirtin . Arkadaşlarınızın sevgililerine de gelince seviyeli ve sert durursanız cesaret edemezler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…