NE YAPTIĞIMIZI BİLELİM...

ahahaha olsundu yaparsın :) ya şu tik atma olayına geçmek istiyorum çizelge çıkartıp ama bir süre sonra bıkıyorum :KK43: en iyisi küçük hedeflerle başlayayımm
Kendin mi hazırlıyorsun çizelgeyi? Ay ben onunla hiç uğraşamam sanırım:KK70: iki küçük çocuğum var arkamı zor topluyorum ben. Not aldığım bazı şeyler var ama kim bilir kaç defa unuttum not etmeyi:KK43: her gün tik attığım kağıdı nerde saklayacağım ayrıca? Çocuklar almasın diye ulaşılmaz yerlere koyuyorum sonra ben de ulaşamıyorum :confused:

ahahaha olsundu yaparsın :) ya şu tik atma olayına geçmek istiyorum çizelge çıkartıp ama bir süre sonra bıkıyorum :KK43: en iyisi küçük hedeflerle başlayayımm
Aslında ben de hep küçük hedefler koyarım. Ağır planlar zaten bana göre değil, on tane hedef belirleyip onunu birden yapmaya çalışmam. Kendimi tanıyorum. Ama işte bazı hedefler küçük de olsa daimi olması gerekiyor yani hayat boyu (arada bozulsa da) o plana uymak gerekiyor. O konularda hiç güvenmiyorum kendime. Acaba bir şey çocuklukta alışkanlık edinilmeyince sonradan olmuyor mu? Ya da benim kendimde değiştirmeye çalıştığım şey huy denilen insanın kendi mizacı yaratılışı mı? İnsan yaratılıştan gelgitli yaratılır mı onu da bilemedim bak şimdi:KK48: ne bileyim belki genetik kodlarım böyle. Hem ailemden aldığım genler hem bana çocukluğumda bilerek veya bilmeden öğrettikleri beni bu ben yaptı. Aman yaa cevapsız sorular bunlar. En iyisi yaz-boza devam...

Sabah klasik işe gittim, akşam çaya komşum gelecek o yüzden biraz erken gelip tatlı yaptım. Şimdi kızlarımı almaya gideceğim. Koca günü üç cümlede özetledim iyi mi:))
Sen neler yaptın?
Aslında ben çok çabuk gaza gelen bir insan değilim. Biraz söz verdim gibi oldu diye iki gündür maşallah iyi gidiyorum. Sen de bana söz ver belki toparlarsın:KK66:

inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnn :) bende bir an önce hırslanmayalıyım gerçekten şu yememe dikkat etmem lazım yaaaaaaa :KK43:
Duygusal yiyicilerden misin? Morali bozukken yemek yiyip, yemek yediği için daha çok morali bozulup bu defa daha çok yemek yiyen sonra daha çok morali bozulan.. bu böyle gider:) kısır döngü...

Sabah klasik işe gittim, akşam çaya komşum gelecek o yüzden biraz erken gelip tatlı yaptım. Şimdi kızlarımı almaya gideceğim. Koca günü üç cümlede özetledim iyi mi:))
Sen neler yaptın?
Aslında ben çok çabuk gaza gelen bir insan değilim. Biraz söz verdim gibi oldu diye iki gündür maşallah iyi gidiyorum. Sen de bana söz ver belki toparlarsın:KK66:

bende klasik işe geldim ve hala çalışıyorum yoğun tempo 7 gibi evde oluyorum ben. Valla ben hemen gaza gelip hemen sönenlerdenim :) inşaallah biri olunca daha fazla gaza gelebiliyorum belki uzun süre sönmessem alışkanlığa dönüşür ne dersin :)))))))

Duygusal yiyicilerden misin? Morali bozukken yemek yiyip, yemek yediği için daha çok morali bozulup bu defa daha çok yemek yiyen sonra daha çok morali bozulan.. bu böyle gider:) kısır döngü...

hahah yok ya o kadar değilim sadece şu ara ciddi manada iştahım açıldı ve ben dur diyemiyorummmm :)))ona sinirim bozuluyor normal şartlarda kendimi frenleyebilirdim şimdi yaş geçtikçe zorlaşıyor sanırım ;:)

bende klasik işe geldim ve hala çalışıyorum yoğun tempo 7 gibi evde oluyorum ben. Valla ben hemen gaza gelip hemen sönenlerdenim :) inşaallah biri olunca daha fazla gaza gelebiliyorum belki uzun süre sönmessem alışkanlığa dönüşür ne dersin :)))))))
İnşallah derim ne diyeyim:))
Ben çabuk gaza gelmem ama çabuk sönebilirim. Günlerce dikkat ettiğim diyeti saçma bir yiyecek yüzünden bozdum diye arkasından 3-5 öğünlük yemek daha yiyerek bozacak kadar çabuk sönerim:))))

hahah yok ya o kadar değilim sadece şu ara ciddi manada iştahım açıldı ve ben dur diyemiyorummmm :)))ona sinirim bozuluyor normal şartlarda kendimi frenleyebilirdim şimdi yaş geçtikçe zorlaşıyor sanırım ;:)
İyisin o zaman sen valla bak:)) benim durumum çok vahim, yaşım da muhtemelen senden büyük:)

İnşallah derim ne diyeyim:))
Ben çabuk gaza gelmem ama çabuk sönebilirim. Günlerce dikkat ettiğim diyeti saçma bir yiyecek yüzünden bozdum diye arkasından 3-5 öğünlük yemek daha yiyerek bozacak kadar çabuk sönerim:))))

ahahha benimde öyle koy vermişliğim var :))))) birde şimdi alışkanlığa dönüştü illa öğle yemeği 12:30 da yicem akşam da kesin eve gidince yemek yemem lazım diye beynime işlenmişim halbuki acıkmıyorumm cidden

X