Ne yapsam olmuyor :(

Hmm anladim canim benim umarim en kisa zamanda sorununu halledersin ben de yavaş yavaş bi şekilde toparliyorum kendimi... İşte ama hala vucudumdaki orantisizligi hic sevmiyorum.. Goguslerim küçük filan çok rahatsiz oluyorum
amin canım olsun her güzelin bi kusuru var sağlıklı olalım da orantı hiç mühim değil bnm de vücduma göre göğüslerm büyük bnde rahatsız oluyorum ama yapacak bişey yok :)

49 kilo olsam iyi ya şu an 46 kiloyum en fazla alırsam bi kilo 47 oluyorum evlensem mi ki acaba bnde

Piyasada satılan kilo azdırıcı besin takviyeleri deneyin. Ozellikle weider mega mass 4000 tavsiyemdir araştırın

amin canım olsun her güzelin bi kusuru var sağlıklı olalım da orantı hiç mühim değil bnm de vücduma göre göğüslerm büyük bnde rahatsız oluyorum ama yapacak bişey yok :)
Aslinda düşünüyorum göğüslerimi yaptirmayi ama her seferinde biraz daha kilo alayim falan diyorum :))) e tabii ameliyat hakkında da korkum yok değil

Aslinda düşünüyorum göğüslerimi yaptirmayi ama her seferinde biraz daha kilo alayim falan diyorum :))) e tabii ameliyat hakkında da korkum yok değil
amaann ü gram eksiğin olsun senin olsun bıçak altına yatmk kolay mı üstelik göğüs ameliytı başka brey de değl hadi amelyatta sorun çıkmadı dyelm ilerde hep bi sorun çıkıyor bebişini bile emziremezsin allah korsun

Vallahi bilmiyorum ya iyi bi arastirmam lazim ama aklima çok yatiyor... Bilmiyorum emin değilim(

Merhaba, Bende aynı durumdayım anlayabiliyorum sizi :) daha doğrusu çok zayıf değilim ama akrabalarımın, arkadaşlarımın falan niye zayıfsın, biraz kilo al falan gibi çekemezlik altında söyledikleri laflarını çok takıyorum. Halbuki standart hep 52 falanım. iki sene önce 55 kilodan 45 e düştüm çok sıkıntılı dönemdeydim. O zamanlar işte bu lafları takmaya başladım. Yiyorum aslında yeteri kadar ama özellikle o dönemde mesala bi kaç lokma yedikten sonra bulantı geliyordu. Stresten olmuştu bana. Takviye , iştah açıcı ürünler kullanmaya başladım. Eski halime dönüyüm diye. LR markasında iş ortağı oldum zaten bu ürünle tanışınca. Lr ALoe Vera drinking Jel içecek var. Ballı bir içecek. Yemekten sonra içildiğinde kilo yapıyor. Hem vücudu dinç tutuyor , hem iştah açıyor, hem de kilo almada yardımcı bir ürün. Benim stresten midir kilodan mıdır az yediğimden ya da baş dönmem vardı, gözüm kararırdı falan hiç dermanım olmazdı. Ama bu ürün çok iyi gerçekten tavsiye ederim deneyin. Eğer isterseniz ürün temini için benimle iletişime geçebilirsiniz.

bende kilo almak istiyorum ama çok zorluk çekiyorum
21 yaşındayım
boyum 1.61
ve kilo'm 45
ve 6 haftalık hamileyim

Keske kilo tranferi diye bisey olsa yada kilo bagisi seve seve verirdim valla 10-15 kilo:)

Ben zayıfların tombiklere özenerek baktığını hiç bilmezdim.kimilerinin istemedikleri kimilerinin ulaşmak istedikleri oluyor...nediyim inşallah kilo alırsın snde bana inşallah. Zayıflarsın diyebilirsin:)

Ben zayıfların tombiklere özenerek baktığını hiç bilmezdim.kimilerinin istemedikleri kimilerinin ulaşmak istedikleri oluyor...nediyim inşallah kilo alırsın snde bana inşallah. Zayıflarsın diyebilirsin:)
Rabbimin izniyle inşallah zayıflarsın balım amin amin aminn şu an saat 4.35 üşenmedim yemek yaptm yedim

Benim o saatte yemek yemem için ancak sahur falan olması lazım.ama sana afiyet olsun bal şeker olsun ;-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…