Ne yapmaya calistigini anlayamiyorum :(

Ben de benzer seyler yasadim, ydısı-amerikalı bi adam. bende bıraktıgı izlenim su; risk almıyorlar. yani turk erkegi mesela arar sorar cabalar reddedilmekten en azından belli bi noktaya kadar korkmaz,gocunmaz...ama bu adamlar boyle adımlar atmak, risk almak istemiyolar. adım atıp reddedilmektense sonsuza kadar pasif kalıyorlar mesela ya da onlara gore bi iliski eger caba istiyorsa, yani bu senin durumunda is yogunluguna ragmen iliskiye zaman ayırmakmıs, onlar kacıyor. onlara gore iliski dogal gelisen, hayata kolaylık saglayan, eglence katan birsey olmalı, zorluga gelmiyorlar.
bu durumda bence de senle gorusmek isteyebilir, duygusal anlamda bos olmayabilir ama senin icin elini tasın altına sokacagını, bir iliski baslatacagını sanmıyorum.

Ayakkabilari adamda bıraktıysan gidip senin alman gerekmez mi? Götürüp kargoya bırakmaya bile üşeniyor belki, bıraktıysan gel al demek de çok kaba geliyordur belki.

Ne kadar çok para vermişsin ayakkabıya. Ayrıca bir erkek aramak isterse arar türk ya da amerikalı farketmez. Ayakkabıyı da üşendiği için yollamıyor bence olay o, başka anlamlar çıkarma bence.

Ne kadar çok para vermişsin ayakkabıya. Ayrıca bir erkek aramak isterse arar türk ya da amerikalı farketmez. Ayakkabıyı da üşendiği için yollamıyor bence olay o, başka anlamlar çıkarma bence.
Gecenin 01:30'nda attigi "Burda bugun Turklerin Festivali vardi" ne anlatan bir mesaj peki? Hadi arkadas olarak kalmis olsak oylesine atilmis bir mesaj Der gecerim. Oyle bir durumda yok. Ki bu mesajin 10 saat oncesinde onun ayakkabilari isyerine birakirim demesi uzerine ; seninle yuzyuze gelmek istemiyorum demistim ben ona.

Gecenin 01:30'nda attigi "Burda bugun Turklerin Festivali vardi" ne anlatan bir mesaj peki? Hadi arkadas olarak kalmis olsak oylesine atilmis bir mesaj Der gecerim. Oyle bir durumda yok. Ki bu mesajin 10 saat oncesinde onun ayakkabilari isyerine birakirim demesi uzerine ; seninle yuzyuze gelmek istemiyorum demistim ben ona.
Bizim burdaki bayram mesaji galibA☺ yada ruyamda seni gordum de olabilir

Aynen, muhabbet başlatma mesajı bu aklındasın ki algıda seçicilik olmuş türk festivalini sana yazmış. Sen aşık mısın bu adama? Öyleysen git kendin al gerçekten napmak istediğini de görürsün.

Gecenin bilmem kacinda attigi mesaj yedekte keklik gibi biri olsun ama pasam iliski istemiyormus mesajlara bilmem kac saat sonra cevap yazmalar. Bu ne ya kim ki bu ne istedigini bilmemek mi bu adami ozel yapan. Kusura bakmayin ama boyle bir insani hala adam yerine koyup msj atip ayakkabi isteyerek kendinizi kucuk dusuruyorsunuz. Gidip ayakkabilarinizi alin bitsin gitsin sacma sapan muhabbetlere gerek yok.

Aynen, muhabbet başlatma mesajı bu aklındasın ki algıda seçicilik olmuş türk festivalini sana yazmış. Sen aşık mısın bu adama? Öyleysen git kendin al gerçekten napmak istediğini de görürsün.

Evet hala asigim maalesef. Ayriligin uzerinden yaklasik 40 gun gecti. Ilk gunlerdeki gibi aci cekmiyorum tabi artik. Kendimi cok zorladim unutmak icin. Simdi yuzyuze gelirsek tekrar sil bastan o ilk gunlerdeki acinin nuksetmesinden korkuyorum. Zor atlatiyorum cunku. Yari yariya iyilesmisken tekrar yarayi acmak bana zarar verir. Artik onun vicdanina birakiyorum. Gonderir gondermez bilmiyorum. Sormayacagim tekrar...

Evet hala asigim maalesef. Ayriligin uzerinden yaklasik 40 gun gecti. Ilk gunlerdeki gibi aci cekmiyorum tabi artik. Kendimi cok zorladim unutmak icin. Simdi yuzyuze gelirsek tekrar sil bastan o ilk gunlerdeki acinin nuksetmesinden korkuyorum. Zor atlatiyorum cunku. Yari yariya iyilesmisken tekrar yarayi acmak bana zarar verir. Artik onun vicdanina birakiyorum. Gonderir gondermez bilmiyorum. Sormayacagim tekrar...

Arkadaslar Merhaba,
Klube henuz uye oldum, sizlerin yorumlarina ihtiyacim oldugu icin.
Yaklasik 1 yildir yurtdisinda yasiyorum tek basima. Burda bir erkege asik oldum. Ayrilip baristigimiz ama genel anlamda guzel seviyeli bir birliktelik yasadik. 5 ay surdu.Kendisi Amerikali. Son zamanlarda bir ilgisizlik oldu iliskimizde. Attigim mesajlara yaklasik 6-7 saat sonra cevap vermeye basladi vs. Ben en sonunda "Sen beni hayatinda istemiyor musun ?, durust olabilirsin bana dedim. O da ; Suan bir iliski icin ne zamanim ne de enerjim var dedi. Hayatimdaki en onemli sey is hayatim ve oglum ( eski birlikteliginden) bunun disindaki seyler icin vaktim yok dedi. Bir iliski yapamam dedi. Bunlar ondan gelen son mesajlardi benim sorum uzerine. Attigi bu cevaplarin uzerine hic bir cevap yazmadim. Ne tamam dedim, ne sen bilirsin dedim, ne de hoscakal dedim. Sadece sustum.
Aradan 1 ay gecti. Onda kalan bir cift ayakkabim vardi. Onlari lutfen bana gonderebilir misin diye mesaj attim. ( Biliyorum, bir ayakkabi icin neden muhattap oldun diyeceksiniz Ama, bu ayakkabilar yaklasik 470 dolar degerinde profesyonel dagcilikta kullanilan bir ayakkabi. Suan benim bunlari tekrar alacak bir maddi gucum yok. Ve o ayakkabilara ihtiyacim var ) Tamam isyerine birakirim diye mesaj atti. Ben de ona ; Uzgunum ama ben seninle tekrar yuzyuze gelmek istemiyorum, lutfen ayakkabilarimi kargo ile gonder dedim. Okey dedi.
Ayni gece saat 01:30 civarinda bana mesaj atmis cok alakasiz bir sekilde; " Bugun burda Turklerin Festivali vardi" demis.
Cevap vermedim. 8 saat sonra cevap yazdim, ayakkabilarimi hangi gun kargoya vereceksin dedim. Cevap yazmadi. Kargo ucretini ben odeyecegim karsi odemeli olarak gonder dedim cevap yazmadi.
Yaklasik 10 gun oldu. Ne ayakkabilar geldi, ne de kargomu ne zaman gondereceksin mesajima bir cevap geldi. Bir daha da atmadim mesaj. Sizce ne yapmaya calisiyor ?

Yanlış anlamayın da aranızda karı koca ilişkisi olduysa, istediğini yaşamış cazibesini ilgisini kaybetmiş olabilir. Yok yaşamadıysanız gerçekten kafası karışıktır hazır değildir.. Alakasız şekilde festival vardı demesi bişeyler yeniden başlar mı diye atmıştır.. Geç kargolaması da ondan olabilir.

Konuyu bastan sonra okudum. Bir gelişme var mı? Ayakkabılar noldu?

Amerikali degildir o Amerikali olsa duramazdi :))
Ayakkabilarin basina bir is geldi muhtemelen :) kalbinize falan iner diye yorum yapmiyor,söylemek istemiyor.
Ben olsaydim bu tip bir hainlikle ayakkabinin ustune yatmaya calisan adamdan her türlü sogurdum.
"Senin neyin var dostum? Eger gondermeyeceksen ise yaramaz artik al o ayakkabilari bir tarafina monte et " yazabilirsin :))
Dava acmis olsan kanitin yok degil mi?
Evini basip alma ihtimalin de zor.
Elinden bise gelmiyorsa agzindan gelsin.Agzina geleni soyle icinde kalmasin en azindan.

ayakkabılairın başına bişi geldiğini düşünmüyorum, öyle olsa kem küm eder, işyerine bırakayım demezdi. kargoya gitmeye de üşense, yine iş yerine bırakırım demez ona da üşenirdi. bence yüz yüze görüşmek istedi, attığı mesajdan da onu anlıyorum. şimdi de uzatıyor, çünkü bu sayede iletişim oluyor.

ayakkabılairın başına bişi geldiğini düşünmüyorum, öyle olsa kem küm eder, işyerine bırakayım demezdi. kargoya gitmeye de üşense, yine iş yerine bırakırım demez ona da üşenirdi. bence yüz yüze görüşmek istedi, attığı mesajdan da onu anlıyorum. şimdi de uzatıyor, çünkü bu sayede iletişim oluyor.
Iletisim olmasini isteyen adam o kadar sessiz kalamazdi bence.Konu sahibi yazmasa yazacagi bile yokmus.
Isyerine birakirim demis kargoya veririm demis ama yine yok susuyor.
Susarak nasilsa unutur belli bir zaman sonra konuyu kapatir diye dusunuyor olabilir.
Neyse insallah dediginiz gibidir yine.Basina bisey gelsin istemem :)

Iletisim olmasini isteyen adam o kadar sessiz kalamazdi bence.Konu sahibi yazmasa yazacagi bile yokmus.
Isyerine birakirim demis kargoya veririm demis ama yine yok susuyor.
Susarak nasilsa unutur belli bir zaman sonra konuyu kapatir diye dusunuyor olabilir.
Neyse insallah dediginiz gibidir yine.Basina bisey gelsin istemem :)

inşAllah yok etmemiştir, benim içime otururdu o ayakkabılar.

X