Ne yapmalıyım sizce

Kesinlikle bana ders oldu bu. Ama bazılarına da bahane oldu..

Ailenizden istememek icin karaktersiz insanlardan borc istiyorsun.
Hem de eski sevgiliden istememek icin daha eski sevgiliden

Uzak dur bu tiplerden. Nisan dusunurken kafamda bitirdim diyen adama yalvarmak ne kuzum? Degerini 3 kurusa indiriyorsun

Ailenizden istememek icin karaktersiz insanlardan borc istiyorsun.
Hem de eski sevgiliden istememek icin daha eski sevgiliden

Uzak dur bu tiplerden. Nisan dusunurken kafamda bitirdim diyen adama yalvarmak ne kuzum? Degerini 3 kurusa indiriyorsun
Peki bu affedilemiyecek bişey mi sevseydi affederdi değil mi?

Sevgiliniz sizin onu sevdiğiniz kadar sizi sevmiyor.
Yaptiginiz biraz saçma olmuş, aileniz dururken -üzülsünler, üzülmesinler- eski sevgilinizden borç almakla.
Onun bunu fırsat bileceğini tahmin etmek zor degil. Tek hatanız bu ama aldatma degil.
Fakat bundan cok sevgilinizin tavırları size yukarıdan bakıyor gibi geldi bana...

Heralde 15-20 yasindasiniz

Sevgilinin bozulmasi normal geldi, ama aile dururken (neden üzülsünler, ihtiyac olabilir paran bitebilir gayet dogal bir durum) eski sevgiliden istemek yanlis olmus. Simdi daha cok üzüleceksin.

Aldatmak değil tabiki duygusal bir durum yokki ortada sevgiline durumu anlat ama olmuyosa da zorlama bence böyle toza havaya ayrılan adamla uzun ilişki sürmez belliki çabuk sıkılıyo adam

Kredi kartindan ya da maas kartinizdan eksiye girip cekemediniz mi insanlarla gereksiz yux göz olmuşsunuz.
En sevmediğim şey...insanlarla gereksiz para muhabbetine girmek

Ailem uzakta olduğu için onları üzmek istemedim. Ayrıca otobüs parası değilde bankayada para yatırmam gerekiyordu. Yorumunuz için teşekkür ederim

borç para aldığın adam şerefsiz, sevgilin ondan da şerefsiz kusura bakma da. hem sevmiyorum diyip ayrıldığı kadına 1 yıl sonra dönüyor hem ayrıldıktan sonraki mevzu için tekrar terk ediyor. istediğin arkadaşından borç isteyebilirsin. adı üzerinde borç ve geri ödemişsin, kimseden havaya para almamışsın..
sen bu kadar aciz misin? ilk başta bu adam seni artık sevmiyorum dediğinde yalvarmaman lazımdı zaten, adam seni cepte bilmiş 1 yıl sonra dönmüş, bir de olmadık bir sebepten tekrar ayrılmış.
ikisini de hayatından çıkar at. bu kadar basit. daha da sevgilim dediğin adamla devam edersen onun sana yaptığı her şeyi de hak etmiş olursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…