ne yapmalıyım neler önerirsiniz

minta123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2016
822
453
kızlar öncelikle merhabalar . gecenlerde sevgilim çok bakımsızlastığımı söyledi, kendime dödüm ve baktım haklı , neler yapmalıyım bunun için , moralim çok bozuk ilk iş bir saç maskesi yaptım ama bununla yetmez . neler yapayım hosuna gitsin , beğensin .
beğenmiyor değil sadece bakımsızlatığımı söyledi . sizler neler yapıyorsunuz , sevgilinizi esinizi etkilemek için nasıl davranıyorsunuz

kızlar öncelikle merhabalar . gecenlerde sevgilim çok bakımsızlastığımı söyledi, kendime dödüm ve baktım haklı , neler yapmalıyım bunun için , moralim çok bozuk ilk iş bir saç maskesi yaptım ama bununla yetmez . neler yapayım hosuna gitsin , beğensin .
beğenmiyor değil sadece bakımsızlatığımı söyledi . sizler neler yapıyorsunuz , sevgilinizi esinizi etkilemek için nasıl davranıyorsunuz

bakımsız olupta nasılsın ki, ilk önce onu bilsek, neden haklı olduğunu düşündün

saçtan başlamakla iyi yapmışsın saçlar önemli, kaş şeklini değiştirebilirsin, kaş şeklini değiştirmek bayağı etkili olabiliyor:KK53:

tarzın dışı şeyler giyebilirsin, bunlar birazda kişisel yani eşinin nelerden hoşlandığını sen daha iyi biliyorsundur

bakımsız olupta nasılsın ki, ilk önce onu bilsek, neden haklı olduğunu düşündün

saçtan başlamakla iyi yapmışsın saçlar önemli, kaş şeklini değiştirebilirsin, kaş şeklini değiştirmek bayağı etkili olabiliyor:KK53:

tarzın dışı şeyler giyebilirsin, bunlar birazda kişisel yani eşinin nelerden hoşlandığını sen daha iyi biliyorsundur
kaşlarımı en som kendim aldım fazla girmişim :KK43: uzatmaya basladım o yüzden . saçlarım dalgalı katlı çok hoş görüntüsü ama iş kıyafette bitiyor sanırım . birde genelilkle otantik seyler giyiyorum değişmek istiyorum artık . ergen bir kız gibi değil genç bir bayan gibi giyinmek istiyorum

O zaman yeni kıyafetler de almalısınız
kaşlarımı en som kendim aldım fazla girmişim :KK43: uzatmaya basladım o yüzden . saçlarım dalgalı katlı çok hoş görüntüsü ama iş kıyafette bitiyor sanırım . birde genelilkle otantik seyler giyiyorum değişmek istiyorum artık . ergen bir kız gibi değil genç bir bayan gibi giyinmek istiyorum

erkeklerin bakım anlayışı bizimki kadar teferruatlı değil bence, basit daha önce yapmadığın şeylerle bakımlı olduğunu düşünür, saç bantları kullanabilirsin, şapka kullanmıyorsan şapka kullan, değişik bi kaç seksi ayakkabı alabilirsin, parlatıcını değiştirebilirsin, rimeli eksik etme, tarzın olmayan elbiseleri giyebilirsin

erkeklerin bakım anlayışı bizimki kadar teferruatlı değil bence, basit daha önce yapmadığın şeylerle bakımlı olduğunu düşünür, saç bantları kullanabilirsin, şapka kullanmıyorsan şapka kullan, değişik bi kaç seksi ayakkabı alabilirsin, parlatıcını değiştirebilirsin, rimeli eksik etme, tarzın olmayan elbiseleri giyebilirsin
kilo alma yeter diyor . şuan 53 kiloyum , seksi giyinmemi de istemiyor . kıskanıyor ki haklı :)

eski fotolarıma bakıyorum daha farklı bir havam var ama şimdilerde kıyafet eksikliğinden sanırım bakımsız paspal gözüküyorum
Sevgilin cok ayip ediyo. Yok seksi giyinme yok bakimsizlastin yok kilo alma. Dinliyosun bi de onu..

Yarın öbürgün estetik yap falan da der bu adam. Sanırım hedefi Adriana :)
Hayalinde baska bi tip varmis belli.. Uyuz oldum adama..

ben anladım aslında. burda bazılarımız çok şey istiyor sevgilin falan demiş ama öyle değil.
biz hiç sevgilimize demiyo muyuz kilo aldın diye.

şçyle düşünüyorum; o eski hava falan demişiniz ya; acaba saçınızı mesela açık bıraksanız toplamak yerine. ya da kıyafetle ilgiliyse biraz takı falan taksanız. bende sizin gibi rahatlığa önem veririm ama sevgilim varsa biraz özen gösteririm :)
sonuçta biz de öyle biri olsun yanımızda isteriz.

ben anladım aslında. burda bazılarımız çok şey istiyor sevgilin falan demiş ama öyle değil.
biz hiç sevgilimize demiyo muyuz kilo aldın diye.

şçyle düşünüyorum; o eski hava falan demişiniz ya; acaba saçınızı mesela açık bıraksanız toplamak yerine. ya da kıyafetle ilgiliyse biraz takı falan taksanız. bende sizin gibi rahatlığa önem veririm ama sevgilim varsa biraz özen gösteririm :)
sonuçta biz de öyle biri olsun yanımızda isteriz.
tesekkür ederim anladığınız için bir sey istediği yok sevgilimin , sadece kıyafetlerim biraz açıktı sevgilimin istemedği türden . hep dağıttım baskalarına . sonucta bu bir uyum meselesi , anlaşmak böyle oluyor , bazı seylerde siz ona o size müdahale ediyor ve bu gerekli de oluyor .
o nedenle pek kıayfetim kalmadı anlayacağınız

• Beğen
Reactions: KV_
Al benden de o kadar. Beğenmiyorsan güle güle. Ne bu yüzsüzlük dimi? Öyle ol, bunu yap, kilo alma, boş eleştiriler, öneriler.
ne yüzsüzlüğü ya buraya sevgilime hakaret edin diye mesaj yazmadım bakım ile ilgili öneride bulunun diye yazdım . tutumlarınıza dikkat edin , sınırı aşmayın hatta yazmayın

X