Ne yapmalıyım akıl verin

Gerçekten bütün paikolojimi iyicene bozdunuz. Burda kendimin ve eşimin kötü bir insan olmadıgını kanıtlmaya çalışıyorum resmen anahtarı eşim niye versin onunda haberi yoktu. Burda kendi kızlarının anahtarlarının yedekleride var birbirlerind enormal karşılıyorlar. Bana göre yanlış ama onalrda normal olan çok şey var. Eşimde ortada kaldı onada üzülüyorum biri bana bişey dese gidip kavga edip agzının payını veriyor ama anası her seferinde Kuran getirin el basıcam öyle bişey demedim diyor aynı akşam hastaneye götürttürüyor kendini. adamda diyor yaşlı üstüne gidiyorum hastalanıyor bişey demiyorum olmuyor. Arkadaşımı evden kovmadıgı akldı kızın yüzüne kapıyı çarptı bütün bianda ses yankılandı diyoki kapıyı tutamadım çarptı yemin olsun bunlar iftira atıyor. Ben ne yapabilirim isteyerek severek evlendim. İnsanlar birbirlerini sevebiliyo aşık olabiliyor. Birbrimize saygılıyız kendi içimizde çok nadir tartışırız ama bu aile konusuda çözülsün istiyorum.
Hala esine üzülüyor musun zira o sana acımıyor, bak aile ile lohusalikta sana neler ediyor, çok safsın çok...

X