NE YAPCAGIMI SASIRMIS DURUMDAYIM

Çalışın kendi ayaklarının üzerinde durun kimseye ihtiyaciniz olmaz.
Belki düzgün bir adamla karsilastiniz tekrar evlenirsiniz duzeninizi kurarsiniz kim bilir ?
Bunlara da ihtimal ve

aksam calisiyorum ben 7den itibaren pazar isinide hafta sonlari

Kusura bakmayın amacım kırmak değil. Ama 11 senede nasıl dil öğrenemediniz ki? Yapacak tek şey ya iş bulup ayrı eve çıkmak ya da tr ye dönmek. Çok saçma hayatınız var. Allah yardımcınız olsun.

ben zaten trye donmek istiyorum .orda yasamak istiyorum benm sorum anlasilmadiki zten herkes soyle yap dil kursu falan filan dioo ben onlari gectim konusunu bile yapmiyorim ztn. sadece sorum suydu bana bu sekilde konusuxolar gitme etme psikolojisi soyle olur boyle olur diye. vicdan yapiyorumm bendemi hata olur diye gitsem umarim anlatabilmisimdir

Çocuğunuza kayinvalide bakmış o zaman?
o saatlerde evet sabahlari yor oluyor ama okula hazirliyorum yemek falan onlarla pek ugrasamiyor kndi rahatsiz ama aksam evde oldugu icin cocuk en azindan hazirliyacagi birsey yok diye daha rahat olur diye kayinvalidem acisindan o saatte is buldum

o saatlerde evet sabahlari yor oluyor ama okula hazirliyorum yemek falan onlarla pek ugrasamiyor kndi rahatsiz ama aksam evde oldugu icin cocuk en azindan hazirliyacagi birsey yok diye daha rahat olur diye kayinvalidem acisindan o saatte is buldum
Kurs kaç saat oluyor ki? Okul saatlerinde gidebilirsiniz aslinda şimdi. Elinizde seçenek olur hem.

en kısa zamanda dil öğrenip bi işe girirn . onlara muhtaç konumdan çıkın. arkadaşım 35 yaşında hemşilelik kursuna gitti . dil kursuna gitti almanyada. siz 33 yaşınızdasoınız. onlara smuhtaç konumunda n çıkman gerek .

Bunlar hep bahane biliyorsunuz değil mi? Gerçekten isteseydiniz şimdiye kadar coktaan dil ogrenirdiniz.

Asıl şimdi çocugun hayatı mahvoluyor. Nasıl dersen?
Anne ve çocuk babaanne ve dedeyle yaşıyor baba başka bir kadının yanında 2 çocuk var.
Kv ve eş ailesi tabi ki sana böyle söylecek. Çünkü burada adları çıkacak uğraş dur.

TR nin durumu da iyi değil yalan yok. Keşke orada dil öğrenseniz ve kendinize orada hayat kursanız. Bu sizin ve çocugunuz için daha iyi.
Ama bunu istemiyorsankz derhal tr ye dönün. Kötünün iyisi bu çünkü.

Ayrıca diğer arkadaşlar haklı. Bakın 11 yıl dil öğrenmemişsiniz hep başkasına mecbur şekilde yaşamışsınız. Diliniz olsaydı bunlara katlanamaz boşanma davası açar kendi düzeninizi kurarsınız.

Şimdi deseniz ki ben gidiyorum eş ailesi sizi bırakır mı? Yine mi birilerine muhtaç kalırsınız.

Kurs kaç saat oluyor ki? Okul saatlerinde gidebilirsiniz aslinda şimdi. Elinizde seçenek olur
Eee sorunuz aynı zamanda dönsem hata yapar mıyım. Biz de hata olabilir diyoruz. Şartları zorla önce diyoruz. Burda asgari ücretle ise girseniz gecinebilecek misiniz mesela hiç hesap yaptınız mu? Maddi beklentim yok aileden diyorsunuz, yaşayacağınız yerde kiralar ne kadar baktınız mı?

ailemle birlikte yasicam kira sorunuda yok

Ne açıdan vicdan yapacaksınız ki?
Eşiniz sizi aldatmış, rahat rahat başka bir kadınla yaşıyor, çocuklarla ilgilendiğini falan sanmıyorum.
Siz bunların üzerine kayınvalidenizin baskısını yaşıyorsunuz üstlelik.
Bu zamana kadar belli şeyleri oturtmuş, kendi başınıza çocuklarınıza bir düzen kuracak duruma gelememissiniz bir şekilde. Bundan sonrası içinde bu pek mümkün değil gibi duruyor.

Ailenizin yanına dönmeniz daha doğru sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…