Ne yapayım ben?:(

kardeşimiz ev sahibi olmus diyecekleri yerde kıskanclık yapıyorlar
ne gerek var ki böyle kavgalara
yarın öbür gün siz de onlara yardım edersiniz
alan razı satan razı
bence eltilerinizi kafana takmayın
güle güle oturun evinizde yerimseniben

herkes eltin seni kıskanmış diyor ama acaba herkes senin eltinin yerinde olsa ve derdini buraya yazsa neler yazılırdı kimbilir...
ben bu durumu ailemde birebir yaşamış bir insan olarak eltini çok iyi anlayabiliiyorum...
elbette ki suçun büyük kısmı kayınpederinizde...evlatlar arası ayrım yapmak çok kötü birşey..anladığım kadarıyla en çok eşinizi seviyorlar ve her durumda o öncelikli geliyor...bir kere ben eşinizin abilerinin yerinde olsam çok bozulurdum bu duruma..
ikincisi, siz istememişsiniz başta ama yine de kayınpederiniz ısrar etmiş bunu anlayabiliyorum ama herkesten gizlemekle iyi yapmamışsınız...
siz nasıl "eltimle aram çok iyiydi ondan böyle birşey beklemezdim" diyorsanız eltiniz de "bize haber verseler mutlu olurduk ama sanki biz onları kıskanacakmışız gibi gizli saklı işler çevirmelerini beklemezdim" demiş olabilir ya da kısaknmış olabilir ki bence kıskanmakta da haklı...
bence aynı durumda ben olsam ne düşünürdüm diye düşünün...
kayınpederinizin çocuklarına durumu anlatması gerekir ama yine de bu huzursuzluk bir süre devam eder bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…