Ne yapacagimi bilmiyorum boğuluyorum.

Ben olsam ne yapardım diye düşünüyorum. 24 yaşında muhtemelen gençliğin verdiği de bir libidonuz vardır. Tatmin edilmediği için size bakan gözleri farkedersiniz tabi ki ama bu adamdan sevgi beklemeniz hadi birsryler yapalım demeniz bile gözünde kuculmenize sebep olur.

Ben bununla cinsellik yasamazdim. Diyet yapıyorum saatime uygun değil diye önüne kahvaltısını koyar yanına bile oturmazdim.Bilmiyorum bu durumda bu adam bana asla ulaşamazdi.

Önce kendinize saygınız olsun ki sürekli de saygısız diyormuş demek ki en derinde sevme beğenmenin de ötesinde bu adam size saygı duymuyor ve bunun sebebi sizsiniz. Bu ilgi sevgi bekleyen halleriniz.

Evet haklisiniz artik o beklentiler icinde degilim dediginiz gibi diyetteteyim diyip ayni sofraya bile oturmuyorum uzun zamandir dokunmak istedimi gidermisin rahatsiz oluyorum istemiyorum diyorum ama bu birsey degistirmedi dahada kizim sen ne istiyosun insancil ol diyip kavga ediyor enine boyuna dusundum kalbim kirildi diye bunca zaman ben bu adama yalvar yakar anlattim çırpindim nasil tamir edeceginide yalvararak anlattim çabaladim o dinlemedi bile aglasam timsah gözyaşlimari dedi umursamadi bile bnde artik soguk davraniyorum mesafeli davraniyorum yinede suclu oluyorum kavga ediyor yada kavga konusu buluyor konuları carptiriyor

birsey degistirmedi mi sence en azından sana ulaşmasını engelledin varsın öyle kızsın zaten sokulsan da bir değeri yok. hiç değilse reddettim diyerek kendi egonu tatmin etmiş olursun. Her durumda suçlusun madem böyle suçlu ol.

Lanet beddua okuyo kavga ediyo cevap vermessm konussana diye üstume geliyo konussam saygisiz bana şunu dedi bunu dedi diyo aileleri ariyo beni kotuluyo ailelerde bana yükleniyo yoruldum ne yapacagimi bilmiyorum afedersiniz ota boka herseye kavga cikartiyo para vermemekle tehdit ediyo

Ay hepsini okumadım bile, bacım gözüne mi tükürdüler de göremedin gerçek yüzünü, ha bu adama iki çocuk vermiş ve hala daha kadınlık görevi bilmem ne diyorsun

Ay hepsini okumadım bile, bacım gözüne mi tükürdüler de göremedin gerçek yüzünü, ha bu adama iki çocuk vermiş ve hala daha kadınlık görevi bilmem ne diyorsun
Bekarsınız sanirim o yüzden anlayamiyosunuz evliyken mecburen o adamin cinsel ihtiyacini karşiliyosun ve mecburen hamile kalınip doguruluyor

Bekarsınız sanirim o yüzden anlayamiyosunuz evliyken mecburen o adamin cinsel ihtiyacini karşiliyosun ve mecburen hamile kalınip doguruluyor
Forumun bitki örtüsü evli ve çocuklu kadınlardan oluşuyor, abla da evli ve çocuğu var. Adamın sizin yaptıklarınızı görev bilmesi tesadüf değil, siz de o kafadasınız zaten. Sadece yeterli takdiri almadığınız için sıkıntı olmuş. Ama şunu çözememişsiniz daha, önce kendinizden başlayacaksınız değiştirmeye. Siz bu kafada olursanız karşıdan da o muameleyi görürsünüz, ki hep böyle olmuş zaten.

7 yıllık evli 4 çocukluyum. Bekar olsam yorum yapmam bile.
Ayrıca Gabar Dağında yaşıyorsunuz sanırım imkanınız yok herhalde. Korunmak diye bir gerçek var. Adamın cinsel hayatını karşılamak derken ? Evlilik böyle birşey değil. !

Son düzenleme:

Adamın ne saygısı var ne sevgisi bence. Cinsellik denen şey görev olur mu yahu. Hangi dinde hangi toplumun ahlakında var.
Kendisine bağlansın diye yapmış işte çocuğu. Adam daha koca olamamış ki baba olsun.

Eşiniz narsist. Önce bunu kabul edip kendini değiştirmeli. İşse iş napalım yani size böyle yerli yersiz saygısızlık mı yapacak? İnanın yazdıklarınızın tümünü okuyamadım.

Cinsel ihtiyacını farklı şekilde de karşılayabilir. Size saygı duymak zorunda. Size sadece cinsel obje gözüyle bakıp, aman dışarıya param gitmesin, aman hastalık kapmayayım diye düşünüp de yaklaşıyor o zaman. Yazdıklarınızdan bana bu geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…