Ne olur yardım edin...

canım benim yaşadıklarını birebir yaşamış bir kadın olarak acını çok iyi anlıyorum ve yürekten paylaşıyorum...

üstelik ben tüm hamileliğim süresince aldatıldığımı bilerek yaşadım....
lohusa iken oğluma süt veremedim çünkü 51 kg iken hamile kaldım doğumdan 5 gün sonra 45 kg. idim.su bile içsem istifra ediyordum. anlayacağın psikolojik olarak dibe vurmuştum...bunu bana yapan kocam diz çöküp ağlayarak evlenmek isteyen adamdı...hayatta kimseye güvenmem artık.

aradan koca 14 yıl geçti, tekrar evlendim

atlanman için sana tavsiyem ilk önce uzman bir psikiyatriste git ve yaşadıklarının doğal sonucu olarak girdiğin depresyondan seni biran önce çıkarsın...sen artık annesin sana ihtiyacı olan minik yavrun mu yoksa kocan olacak o adam mı önemli?

bu koca ancak boşanır canım, kendini topla ve bu kocayı boşa. kayıtları sağlama al...mahkemede delil olarak göster ve iliğine kemiğine kadar alabileceğin neyi varsa al ve bir de yüksek nafaka bağlat.

güçlü ol sen artık ANNESİN!!!! bunu asla unutma canım benim:teselli:a.s.

Okurken bile dibe vurdum canım..kimbilir sen ne haldesin..Sardunya zakkum'un yazdıklarını tekrar tekrar oku bence..çok ama çok üzüldüm inanki..ve ilk defa bi konu hakkında yorum yapamıyorum...Canımsın..

boyle bırsey hıc basıma gelmedı ama gelmez demıyorum yasadıklarına cok uzuldum sardunya zakkum senın yasadıklarını yasamıs bırı olarak sana en guzel cevabı vermıs bence bende katılıyorum ona bu koca bosanır .bebegın ıcın guclu olmalısın canım

cnm yazdıklarını okuyunca yaşadıklarım geldi aklıma resmen travma yaşatıyor insana katlanması çok zor bir durum.üstelik hamilesin.nasıl yapıyorlar bu adiliği hiç aklım almıyor.ben iki seneye yakın nerdeyse ayrı yaşadım.evimde çatı katım var.oraya taşındı.çünkü görmeye katlanamıyordum.kızım ilkokula yeni başlayacaktı gözümün içine bakıyordu.ne kadar belli etmemeye çalışsakta anlıyordu.ona yaşattıklarımız için hala çok üzgünüm.karşıma alıp en son onunla dertleştiğimi hatırlıyorum.çok olgun bir kızım var.babasını hiç bir zaman kötülemedim.sadece biraz ayrı kalmamız gerektiğini söyledim.zaten uzaktada değildi.görüşüyorlardı.ama ben tamamen çıkmıştım eşimin hayatından.ya boşanacaktım.yada devam edecektim.ben devam etme kararı aldım.ama burnundan getirdikten sonra.yalnız kızım olmasaydı.çok farklı olurdu.herkesin yaşamında farklı olurları yada olmazları var.şu an aldığım karardan pişman değilim.ancak içinizde herzaman asla iyileşmeyen bir yara bırakıyor.çok zor bir süreç.hiçbir kadın daha doğrusu insan bunları haetmiyor.biten birşey varsa alırsın karşına konuşur.noktayı koyarsın.ama erkekler çok korkak.asla düzenlerinden vazgeçme riskini göze alamıyorlar.evdekinide idare edeyim.sevgiliyide.kimse şikayet etmesin.mutlu mesut yaşalım istiyorlar.ama sonra diğer kadın arıza yapıyor.madem beni istiyorsun.boşanacaksın demeye başlıyor.işte orda dünyaları kararıyor.hele birde eşide öğrendiyse.artık o adama uykuda haram yemekde.beter olsunlar.karar senin cnm.sana yaşadıklarımızdan örnekler verdik.kendi durumunu değerlendirip.ne yapacağına en son sen karar vereceksin.Allah kolaylık versin

Iyi bayramlar
bebeğimi alır çekergiderdim ben sizin yerinizde olsam
onu adamdan saymazdım baba yapmak ne demek boşanırdım
bebeğimle kendim için yaşardım
üzülme hiç erkek milletine değmez

Hem ayrılmasanda bu evlilik bu yuva nereye kadar gider canım
adam eşin olacak o adam hiç düzelmez
bende neler yaşadım 3 aylık evliyken ayrıldım
inan değmiyor.
Yavrunla hayata yeniden merhaba de....
Bende msn yüzünden ayrıldım :)

evet bende aldatıldım. hemde hiç yapmaz dediğim eşim tarafından ve üstelik hamileyken. önce internette okey oynarken tanışmışlar daha sonra mail msn derken işler ilerlemiş üstelik kadında evli vev 2 çoçuklu. benim hamileliğim sıkıntılı geçtiği için işten gelir yemek yedikten sonra erkenden yatardım. meğerki eşim beni yatırdıktan sonra bu bayanla her türlü şeyi yaşamış. ben tesadüfen mail adreslerini karıştırırken buldum tüm yazdıklarını resmen karı koca hayatı yaşamışlar. hemde hiç vicdan azabı duymadan ve yaptıklarından pişman olmadan. tıpkı iki sevgili gibi. birbirlerine manevi eşimsin demişler haddini bilmeyenler ben bunu doğum yaptıktan 3 ay sonra gördüm. üstelik işleri ilerletip birbirlerine hediyeler bile göndermişler. artık sanaldan çıkmış gerçek isim ve hayatlarına kadar girmişler. daha sonra kadın bitirmiş orda öyle yazıyor ama ben bilmiyorum son durumu. ne olur yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum sğlıklı düşünemiyorum. artık eşime nasıl güvenirim onuda bilmiyorum. daha birşey söylemedim eşime ama yüzüne baktıkta o yazdıkları ve yaşadıkları geliyor ve ondan nefret ediyorum. bu durumu nasıl atlatırım bilmiyorum. çocuğuma bile doğru dürüst bakamıyorum. kimseyle konuşmak istemiyorum. insanlardan bile nefret eder hale geldim. psikolojim çok bozuldu. çoçuklarımdan bile nefret eder hale geldim. NE OLUR YARDIM EDİN

e çüşş..
insan bir yapar, ha affedilir affedilmez orası ayrı.. tek gecelik veya bir seferlik bişey ayrı değerlendirilir; burda adamın yaptığı şey onunla aynı kefeye koyulamaz.. resmen 3 kişilik hayat yaşamışsınız.. adam düşünmemiş ki bebek bekliyoruz ne heyecanlıyız bilmem ne.. bu kadın da erkenden yatıyo tavukgibi demiş, ben paslanıcak mıyım böle evin içinde bi başıma demiş yapacağını da yapmış heralde..
bunu nası atlatırsınız, kafanızdan nası silersiniz, yüzüne baktığınızda yaptıkları nası gözünüzün önünden geçmez bilemiyorum gerçekten..
çok üzüldüm..

Allah yardımcınız olsun,rabbım kımsenın basına vermesın boyle acı bıseyı,ınsanın bırakın yasamayı,bıranlık dusununce bıle yuregı acıyor hemde tarıfsız bı sekıldee...Sıze sunu yapın bunu yapın dıye bı onerıde bulunamıcam ortada bı bebek var ama cok ıyı dusunmenızı ısterım sonunda dahada uzulmemenız ıcın.Rabbım yuregıne ferahlık ve sonsuz sabır versınn..

asaglik adam kadinada birsey derdim ama neyse...............arkadasim madem maddi imkanin var bir gunun bile ziyan olmasin o adinin yaninda caresiz degilsin ki arkana bir an bakma gelecege bak evlatlarina daha cok saril onlar senin parcan boyle kansizdan kocada olmaz babada Allah tan durumu cozmusun bence bunlar birer delil zaten hayat kisa boylelerine ziyan edilmeyecek kadarda degerli umarim cok guzel bir yasamin olur seni sevmeyeni asla sevme

ben olsam;
önce o yazışmaları tek tek kaydederdim bir cd'ye o cd'yi de kopyalar dökümünü alır o adamın ne kadar eşi dostu ailesi varsa dağıtırdım...(erkekler her zaman inkar eder, haklıysanız da sizi haksız çıkartır ve hatta paranoyaksın sen psikolojik olarak tedaviye ihtiyacın vara kadar getirir)
asla eve sokmaz, o kanıtlarla da neyi var neyi yoksa alırdım boşanırken...
ve emin olun bunu serinkanlılıkla yapardım..çocuğumu ve beni aldatmış bir erkek buna müstehaktır çünkü

sizle evliyken üstelik te onun çocuğuna hamileyken başka bir kadına "eşim" demiş....aldatmanın her türlüsü yanlış mide bulandırıcı ama bu öyle tek gecelik v.s birşey değil kii....bunun adı hem aldatmaktır hem adilik...haberiniz olmadan kumanız olmuşş...

bu yanlışı içinizden atamazsınız, bebeğinizi huzursuz bir ortamda büyütmek mi yoksa mutlu mesut babasını haftada bir gördüğü bir ortamda büyütmek mi...bunu siz seçeceksiniz..
ALlah hakkınızda hayırlısını versin

eşinin yaptığı çok yanlış bişey
bende burdan sana ayrıl derim hemen ama
en doğru karar senin,
ne hissediyorsan onu yap
hani bi terazi vardır insanın yüreğinde,ona göre en iyisini sen düşünürsün.

bu internet,bu msn bu mail falan nasıl girdi hayatlarımıza bi anda,nasıl dağıtıyor paramparça yapıyor yuvaları...töbe töbee,küfür edicem valla,

bende senin gibi düşünüyorum ama bunlarda birer bahane aslında...
bir adamın içinde varsa ve ahlakı bozuksa ne yaparsan yap nafile...:kızgın:

böyle bir evliliği devam ettirmek bence sana ve çocuklarına yapılabilecek en büyük haksızlık nasıl yüzyüze bakacaksınız.çok tiksindirici eşinin yaptığı.anladığım kadarı ile çalışıyorsun bence evliliğiniz bitmiş.Allah yardımcın olsun canım

canım psikolojim bozuldu demişsin haklısın çok zor bişey bu...
evli biri olarak tahmin edebiliyorum seni...
ama o günahsız çocuklarının günahı ne...onlardan bile nefret eder hale geldim demişsin
topla kendini lütfen,daha hala kendini tutmuş olmanda cidden sabrını gösteriyor senin...
ne kadar iyi bir eşsin sen ya...
ben dünyayı başına yıkarım o adamın,üstelik bide ben hamileyken bana bu ahlaksızlığı yapacak...
maddi durumun yerindeyse hiç durma çarp yüzüne yediği haltı ve defet hayatından...
yalvaracak olsada acıma derim,tövbesinden döneni hiç görmedim çünkü...

ya aklıma ne geliyor da moralini bozmak istemem...
kocan o kadına geceleri konuşuyorken bekarım demiş olabilir,kadın evli olduğunu anlayınca onu bırakmış olabilir....

sanal ortam bu artık evli bekar takılmayan yok gibi...geçen gün merak ettim mirc indirdim ve kurduğum gibi sildim....

kafana takma güzelim erkek bu etrafta aranan kadın çok var ... kocan sonuçta çocuğunun babası.sen de doğum sonrası kilolarını hızla verir özel hayatına dikkat edersen neden kocan bir daha macera arasın ki...

o kadın geçici sen kalıcısın.sen o evin direğisin. başka kadınları düşünüp kendini yıpratma.madem bitmiş bir ilişki,sen de unut.karısını aldatmayan ---hele sanalda----- yok gibi.sen sadece yakaladığın için bu kadar yıprandın...

bu konuda herkes köpürmüş ama ben de böyle yaklaştım... eğer kocandan ayrılma imkanın yoksa böyle düşünüp rahatla,ayrılacaksan bir an önce tekmeyi vur ama asla iki arada kalma kafayı yersin....

bu internet,bu msn bu mail falan nasıl girdi hayatlarımıza bi anda,nasıl dağıtıyor paramparça yapıyor yuvaları...töbe töbee,küfür edicem valla,

içinde varmış ki yapmış..yoksa yapmazdı...
içinde varsa bil olmasa bile gider sokaktan bulur birini...
Allah kahretsin böylelerini

X